Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Інформаційне повідомлення Держфінпослуг щодо чинного порядку врегулювання дорожньо-транспортних пригод із застосуванням європротоколу

Змінами до Закону України „Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” передбачено запровадження в Україні європейської практики спрощеної системи врегулювання дорожньо-транспортних пригод.

За умови відсутності травмованих (загиблих) людей та наявності згоди водіїв (учасників) транспортних засобів про обставини її скоєння оформлення матеріалів ДТП може здійснюватися без участі працівників Державтоінспекції МВС України із застосуванням повідомлення про ДТП встановленого Моторним (транспортним) страховим бюро України (МТСБУ) зразка (так званого європротоколу).

У зв’язку із зазначеними змінами Розпорядженням Держфінпослуг від 29.08.2011 р. №588 було затверджено новий зразок та технічний опис полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Питання забезпечення страховиків бланками полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів не належить до компетенції Держфінпослуг. Відповідно до підпункту „і” підпункту 8.3.2 пункту 8.3 статті 8 Статуту МТСБУ, погодженого Розпорядженням Держфінпослуг від 01.02.2005 р. №3470, встановлення порядку забезпечення страховиків – членів МТСБУ бланками полісів належить до компетенції президії МТСБУ.

Відповідно до зазначеного закону Держфінпослуг має затвердити за поданням МТСБУ максимальні розміри страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення документів про ДТП без участі працівників Державтоінспекції МВС України.

Проект Розпорядження Держфінпослуг „Про затвердження максимальних розмірів страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення документів про ДТП без участі уповноважених на те працівників Державтоінспекції МВС України” оприлюднений 23.09.2011 р. та спрямований на погодження до Антимонопольного комітету України та Держкомпідприємництва.

Після отримання погодження від заінтересованих органів, затвердження та державної реєстрації в Міністерстві юстиції України розпорядження набере чинності.

Враховуючи те, що на сьогодні обмеження розміру страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення документів про ДТП без участі уповноважених на те працівників Державтоінспекції МВС України Держфінпослуг не встановлене, питання щодо розміру страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення документів про дорожньо-транспортну пригоду без участі працівників Державтоінспекції МВС України повинно вирішуватися відповідно до умов договору страхування.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru