Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Ассоциация Международных Автомобильных перевозчиков Украины

 

Ассоциация Международных Автомобильных перевозчиков Украины (АсМАП Украины) создана в конце 1991 года и является договорным объединением заданиям которого есть постоянная координация хозяйственной деятельности предприятий, которые объединились для работы в том числе в системе МДП.

Ассоциация содействует развитию перевозки грузов и пассажиров автомобильным транспортом, в том числе в международном сообщении, представляет интересы своих участников в органах государственной власти, международных организациях защищает права участников, обеспечивает связи с общественностью.

Участие в Ассоциации не ограничивает ее участников в коммерческой, общественной и любой другой деятельности, которая не запрещена законодательством. Участники Ассоциации с правом решающего голоса имеют равные права и обязанности с основателями Ассоциации.

Ассоциация действует на основе и в полном соответствии с Гражданским кодексом Украины, Хозяйственного кодекса Украины, Конвенции МДП и Пособия МСАТ для Ассоциаций других нормативных актов, а также Устава. Основы работы Ассоциации состоят из выполнения основных направлений ее деятельности, выполнения решений Общих собраний или Конференции участников АсМАП Украины, решений Совета АсМАП Украины решений Региональных Собраний и Региональных Советов перевозчиков-участников Ассоциации. Благодаря постоянному усовершенствованию работы Ассоциации растет ее результативность.

Председателем Совета АсМАП Украины Президентом АсМАП Украины (избранным Общими собраниями участников АсМАП Украины) есть заслуженный работник транспорта Украины, кандидат технических наук, академик Транспортной академии Украины, Костюченко Леонид Михайлович.

Управление Ассоциацией осуществляют:

Высший руководящий орган Ассоциации - Общие Собрания (Конференция) участников АсМАП Украины;

Совет Ассоциации;

Президент Ассоциации.

Контроль за деятельностью Ассоциации осуществляет Ревизионная комиссия.

Исполнительным органом Ассоциации является Секретариат Ассоциации.

Дозвільна система: новини плюс

Що не кажіть, а напередодні Нового року ключовою темою для міжнародних автоперевізників залишається тема отримання дозволів. Причому, нинішній рік – особливий. Річ у тім, що реформування транспортної галузі зайшло так далеко, що на межі зриву опинився процес обміну дозволами з державами-партнерами по перевізному бізнесу.

Втім, минулого тижня цей процес нарешті розпочався. За словами начальника Департаменту координації перевезень АсМАП України Олександра Лановенка, на сьогодні Державне підприємство «Служба міжнародних автоперевезень» (СМАП) уже підготувало і надрукувало дозволи для обміну з більшістю держав, з якими Україна підписала угоди про міжнародні перевезення. Виняток складають лише російські та білоруські дозволи, котрі, ймовірно, буде підготовлено найближчим часом.

Однак, міжнародних автоперевізників цікавить ще ціла низка питань. Наприклад, таке: яким чином буде здійснюватися видача дозволів наступного року?

Річ у тім, що нині завершується процес ліквідації ДП СМАП і вже з наступного року ця структура, швидше за все, остаточно припинить своє існування. В результаті – право видачі дозволів має перейти до нещодавно створеної Інспекції на наземному транспорті.

Дозвольте проїхати…Україна опинилася за крок до справжньої дозвільної катастрофи

Напевно, сьогодні важко когось здивувати тим, що наприкінці року в Україні спостерігається катастрофічний дефіцит дозволів. Так відбувається постійно, і будь-які надії на поліпшення ситуації щоразу розбиваються об невблаганну реальність. Причому дефіцит спостерігається практично по всіх напрямках, що не може не турбувати перевізників.

Нинішній рік, на жаль, не став винятком. Починаючи з серпня-вересня регулярно з’являється інформація про закінчення квот різних дозволів. АсМАП України намагається домогтися виділення додаткових квот. Однак далеко не все вдається.

Знай наших! Президент АсМАП України Леонід Костюченко – у складі президії виконавчої ради Міжнародного союзу автотранспорту

Українські автоперевізники звикли, що більшість ключових питань вониможуть обговорити на міжнародних конференціях, що традиційно проводяться на початку осені в Ялті. (Не так давно ми розповідали про останній на сьогодні з таких форумів – дванадцятий. – Ред.)

Втім, Міжнародний союз автотранспорту (МСАТ) як провідний лобіст інтересів автоперевізників у світі, звісно, не обмежується візитами в Україну. Скажімо, цими днями у штаб-квартирі МСАТ у Женеві відбулося засідання керівних органів IRU, активну участь в якому взяла й українська делегація.

Насамперед – приємна й дуже важлива новина. На засіданні найвищого органу Міжнародного союзу автотранспорту – генеральної асамблеї МСАТ – Януша Лацни було в черговий раз переобрано на посаду президента цієї найповажнішої автомобільної організації. Асамблея також затвердила кандидатури членів президії виконавчої ради, до складу якої, зокрема, знову увійшов президент АсМАП України Леонід Костюченко.

Нащадки славетних чумаків. До 20-ї річниці створення Асоціації міжнародних автоперевізників України

Асоціація міжнародних автоперевізників України була створена невдовзі після проголошення Незалежності нашої держави. Відтак, її сміливо можна назвати ровесницею новітньої України. Як і в державі, в асоціації за 20 років були успіхи, навіть справжні перемоги. Але були й певні невдачі, розчарування та суперечливі моменти... Усе це вписується в літопис АсМАП України, невеличку частину якого ми сьогодні й пропонуємо шановним читачам.

Ассоциация международных автомобильных перевозчиков Украины отмечает свое 20-летие

Ассоциация международных автомобильных перевозчиков Украины отмечает свое 20-летие. Срок не очень большой и, вместе с тем, достаточный для того, чтобы подвести определенные итоги, осмыслить пережитое, наметить планы на будущее. Какими были эти годы для украинских международных перевозчиков?

Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   

 
  

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru