Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Кабінет Міністрів затвердив перелік послуг, за які ДАІ може стягувати платню

Перефразовуючи відому фразу, можна сказати: є в реформування початок, немає в реформування кінця. Не встигли вітчизняні водії освоїтися із низкою дорожніх нововведень (як то скасування техоглядів для деяких категорій автомобілів, введення європротоколу тощо), як на них очікує нова порція новацій.

Щоправда, цього разу новації можуть бути доволі приємними. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою з 1 січня наступного року в Україні офіційно встановлюватиметься перелік платних послуг, що дозволено надавати підрозділами Державтоінспекції. Уряд також зафіксував вартість таких послуг.

Не поспішайте панікувати, шановні автомобілісти. Адже такий перелік існував і раніше. Але досі розмір платні встановлювався наказами МВС, Міністерства фінансів та Міністерства економіки. Відтак вартість послуг нерідко надміру «накручувалася».

Нині ж, звісно, у разі сумлінного підходу до виконання згаданої урядової постанови, кількість платежів до органів ДАІ має скоротитися. Більше того, виконавці обіцяють, що процедура реєстрації транспортних засобів буде здешевлена більш ніж удвічі.

Ті, хто вже встиг ознайомитися з відповідним урядовим документом, у своїй більшості його вітають. Єдине застереження – дотримання нових норм з боку регіональних відділень Державтоінспекції буде непросто проконтролювати. Втім, поки що давайте уважніше поглянемо на деякі потенційні новації. Адже до початку наступного року залишилося не так уже й багато часу.

Отже, за словами начальника Центру безпеки руху Департаменту ДАІ МВС України Сергія Будника, передусім буде спрощено процедуру отримання водійських прав, номерних знаків та реєстрації транспортних засобів. «Аналогічний перелік, що діяв з 2007 року, не встановлював їхню вартість», – нагадує пан Будник.

Постановою передбачено, що вартість реєстрації чи перереєстрації колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва й номерних знаків визначена в розмірі 152,63 гривні для вітчизняних авто та 190,15 гривні для іномарок. Крім того, автовласник має компенсувати витрати МВС на виготовлення номерів (135 гривень) та пластикового бланка про реєстрацію (198 гривень).

Тут варто наголосити, що за нині діючою процедурою у відділах реєстраційно-екзаменаційної роботи Департаменту ДАІ МВС (МРЕВ) за реєстрацію автівок водії платять понад 1,3 тисячі гривень за перевірку автомобіля, чи не перебуває він у розшуку, за перевірку і складання акту експерта-криміналіста, діагностику й оцінку автомобіля. Новий же перелік не включає згаданих послуг.

Видача водійських прав після здачі іспитів обходитиметься в 26 гривень. Якщо ж іспит стосуватиметься права керування авто з небезпечними вантажами, то заплатити доведеться 78 одиниць національної валюти. Тимчасовий реєстраційний талон на керування транспортним засобом коштуватиме 15 гривень.

За словами Сергія Будника, кошти, отримані за послуги ДАІ, планується направляти на спеціальну статтю держбюджету, що передбачатиме фінансування таких послуг. До речі, не зайвим буде нагадати, що державний кошторис на сьогодні побачив світ тільки в першому читанні і в цілому ще не ухвалений. Але для нинішнього депутатського корпусу така «дрібничка», схоже, є просто справою техніки.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru