Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018»

12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018»

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

30 жовтня – 1 листопада відбудеться 12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018».

Виставка проходитиме у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. Лівобережна).

 

«ІнтерАГРО» – міжнародно визнана виставка сільськогосподарської техніки та обладнання,  яка проходить раз у два роки та має на меті презентувати на українському ринку новинки та передові розробки від світових лідерів технічних рішень для сільського господарства.

 

На «ІнтерАГРО 2018» очікується:

-  32 000 м2 виставкової площі;

-  близько 400 компаній;

-  більше 20 країн;

-  національні експозиції Німеччини, Франції, Китаю, Туреччини;

-  до 50 ділових заходів;

-  20 000 професійних відвідувачів.

 

Тематичні розділи виставки:

-  сільськогосподарська техніка та обладнання (трактори, комбайни, ґрунтообробна техніка, обприскувачі, техніка для тваринницьких комплексів та кормозаготівлі, ін.);

-  транспорт та логістика;

-  запасні частини та сервіс;

-  насіння, добрива, ЗЗР, ПММ;

-  іригація;

-  елеватори та склади;

-  лабораторне та ваговимірювальне обладнання;

-  цифрові технології та системи точного землеробства;

-  альтернативна та біоенергетика;

-  техніка для лісу.

 

Традиційно в рамках ІнтерАГРО відбудеться четвертий міжнародний конкурс технічних інновацій «InterAGRO Innovation Award».

Мета конкурсу – визначення кращих технічних рішень для сільськогосподарської техніки та обладнання, які представлені на ринок України компаніями-розробниками в період з 2017 по 2018 рік.

Варто відзначити, що протягом 11 років в «ІнтерАГРО» брали участь такі світові та вітчизняні бренди: AGCO, Аmazone, Berthoud, Case, Claas, Gregoire Besson, Horsch Maschinen, John Deere, Kuhn, Lemken, Manitou, Maschio Gaspardo, New Holland, Poettinger, Siloking, Vaderstad, Versetale, Агромаш-Калина, Агросоюз, Велес-Агро, Завод Кобзаренко, Ельворті, Краснянське СП «Агромаш», Львівагромашпроект, ОЗСМ «АГРОТЕХ» та інші.

 

Більш оперативну та детальну інформацію про виставку та програму заходів можливо знайти на офіційному сайті виставки www.interagro.in.ua та на сторінці у Facebook www.facebook.com/InterAgroUkraine/

 

Дирекція сільськогосподарських виставок

ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»

(044) 490-64-68

agro@kmkya.kiev.ua

АГРОПОРТ

Як АГРОПОРТ на Херсонщині побив усі рекорди


АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 став не просто найбільшим стартом за усю історію проекту, але й також найбільшим заходом для Херсону за останні роки, що підтверджують зокрема безпосередні учасники та відвідувачі виставки-форуму.

АГРОПОРТ

 На АГРОПОРТ Південь Херсон, який проходив у чотирьох різних локаціях, були представлені понад 200 компаній на 3000 кв.м виставок, а сам форум зібрав понад 5000 відвідувачів та 14 000 онлайн-глядачів.

«Такий масштаб під час першого Південного Агропорту, для нас, як організаторів -  не просто сухі кількісні показники. Це індикатори, які свідчать про потенціал регіону, про зацікавленість партнерів з усієї України вести бізнес в регіоні», - зазначив генеральний менеджер проекту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко. 

АГРОПОРТ

 «АГРОПОРТ Південь Херсон для мене подія однозначно надихаюча, адже за ці 2 дні у мене є можливість наживо поспілкуватися з людьми, які усе своє життя працюють в агросфері, які знають, як цей напрямок розвивати і разом з якими ми можемо привести Херсонщину до світлого майбутнього. Я сподіваюся, що проведення цього форуму стане для Херсона доброю традицією»,заявила також Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

АГРОПОРТ

 Виставка, окрім своїх масштабів, вражає також презентаціями виняткових продуктів – так, Інститут здоров’я рослин від компанії UKRAVIT, який є унікальною для України платформою у сфері агротехнологій та дозволить аграріям будувати свою роботу в контексті наукового підходу та інноваційних технологій, представив композицію на тему агроінновацій та агробіології. Інститут займається фундаментальними та галузевими дослідженнями, а також надає широкий спектр агробіологічних послуг, як пояснили представники Інституту «фундаментальні та галузеві дослідження об’єднують найкращих вчених зі світовим досвідом, які вивчають негативні впливи сільськогосподарської діяльності на навколишнє середовище і розробляють рекомендації для їх мінімізації. На основі отриманих даних вони розробляють нові та покращують вже існуючі препарати і вдосконалюють формуляції пестицидів».

Відзначилася також компанія 5 ЕЛЕМЕНТ, яка продемонструвала учасникам та відвідувачам виставки власну продукцію, зокрема інноваційні нанодобрива, які одночасно підвищують як врожайність рослин, так і плодючість ґрунту, на прикладі демо-поля площею 32 га, де вирощуються 27 гібридів трьох культур: соняшника, сої та кукурудзи. 

АГРОПОРТ

  «Херсонщина є ключем до продовольчої безпеки України та, не побоюсь цього слова,усього світу. А проведення АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 – ключ до правильного визначення вектора розвитку агропромислового комплексу в області та забезпечення його стабільний розвитку»,зауважив щодо впливу виставки АГРОПОРТ Південь Херсон на розвиток АПК в регіоні координатор розвитку продовольчої й сільськогосподарської організації FAO(ООН) в Україні Михайло Малков.

Крім насиченої сесійної та ділової програм , за 3 дні функціонування були встановлені також 2 рекорди України, зокрема, учасники виставки приготували найбільший за вагою салат,  точна маса якого склала 407, 5 кілограм, а важкоатлети з Федерації стронгменів України за суддівства Василя Вірастюка встановили рекорд з перетягування комбайну «Скіф» вагою 13, 7 тон. 

АГРОПОРТ

  Також, за час виставки відбулися й інші атракції, зокрема виступ фермерського хору з українськими традиційними піснями, парад сільськогосподарської техніки потужністю від 24 до 320 кінських сил, презентація найбільшого фундукового саду в Україні, безліч-майстер класів, зокрема з карвінгу, розіграш квитків від Turkish Airlines на  міжнародні виставки: найбільшу в Європі виставку органічних продуктів BIOFACH та Міжнародну виставка торгівлі фруктами та овочами в Гонконзі - Fruit Logistica  і звісно, традиційне нагородження  кращих агропідприємств області в рамках AGROPORT AWARDS: 

АГРОПОРТ 

«Кращі підприємства області ми відбираємо за кількома критеріями – в першу чергу це відсутність заборгованостей по зарплаті та сплаті податків, відсутність співпраці з країнами, що знаходяться під санкціями, та наявність статутного фонду від 10 000 гривень. Після цього відбору, переможці обираються за реальними показниками продуктивності підприємства-фінансовими та маркетинговими індексами», - пояснює головний менеджер проекту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.

«Ми надзвичайно раді співпрацювати з Херсонщиною та вже можемо похизуватися тим, що за 4 роки цієї співпраці перевезли понад 250 000 пасажирів – і на цьому ми зупинятися не збираємося», - додав також представник Turkish Airlines Ербіль Акгюн.

Більше того, на АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 був представлений унікальний додаток для поширення органічних продуктів AgroportEx.Bio.

«Унікальністю цього додатку є система push-сповіщень, яка дає можливість продавцю моментально отримати фідбек від покупця – після реєстрації продукту, усі потенційні клієнти, які зареєстрували запит на цей продукт, одразу отримують сповіщення», - зазначив генеральний менеджер AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.

АГРОПОРТ 

Опісля, на завершення ділової програми АГРОПОРТ Південь Херсон 2018, менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) Дмитро Ніколаєв та координатор розвитку продовольчої й сільськогосподарської організації FAO(ООН) в Україні Михайло Малков оголосили про організацію нової грантової програми, кошти якої будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам, які зможуть продемонструвати інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення стратегій пошуку та закупівель, підвищення продуктивності обробки та післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних,управлінських, інформаційних технологій ланцюга поставок. 

АГРОПОРТ 

Завершилася же ділова програма форуму підписанням меморандуму про наміри щодо співпраці та партнерства між Херсонською обласною державною адміністрацією та Європейською мережею кулінарної спадщини.

«Сьогодні, коли ми обрали європейський напрям розвитку, мова йде про те, що ми повинні зберігати свою кухню та історичні традиції. Меморандумом, який було укладено, ми визначаємо ряд заходів між Херсонщиною та Європейською мережею кулінарної спадщини, зокрема будемо згадувати свої старі кулінарні рецепти, що притаманні саме нашій території», - так прокоментував цю знакову подію голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

 

Подробиці виставки та форуму Агропорт Південь Херсон 2018 можна знайти на сайті: http://agroport.ua/

Довідкова інформація:

 

АГРОПОРТ™ (www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської на Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».

 

Turkish Airlines (Türk Hava Yolları или THY) була заснована в 1933 році і мала флот, який налічував п'ять літаків. На сьогоднішній день Turkish Airlines є чотиризірковою авіакомпанією з повітряним флотом, що складається з 327 пасажирських і вантажних літаків. Turkish Airlines здійснює рейси до 303 напрямків і є першою в Європі та четвертою у світі авіакомпанією за кількістю напрямків. З 2011 по 2016 рр. шість років поспіль Turkish Airlines отримувала престижну нагороду від споживчого рейтингу Skytrax у номінації «Найкраща авіакомпанія Європи», а у 2017 році дев’ятий раз поспіль стала переможцем у номінації «Найраща авіакомпанія Південної Європи». Авіакомпанія неодноразово була відзначена Skytrax за свій кейтеринг, так у 2010 році Turkish Airlines отримала нагороду «Найкращий кейтеринг в економ-класі», а у 2013, 2014, 2016 та 2017 рр. була відзначена за «Найкращий кейтеринг у бізнес-класі». Бізнес-лаунж Turkish Airlines було відзначено нагородою «Найкращий бізнес-лаунж» у 2015 та 2017 рр., а кейтеринг отримував нагороду «Найкращий кейтеринг у бізнес-лаунжі» протягом трьох останніх років поспіль. Turkish Airlines здійснює польоти до найбільшої кількості країн світу – 121 країн на 5-ти континентах, що є найбільшим показником серед авіакомпаній світу відповідно до гіда UMB. Більш детальна інформація про авіакомпанію доступна на сайті www.turkishairlines.com, а також у соціальних мережах FacebookTwitterYoutubeLinkedin та Instagram

AgroportEx.bio - адаптований до аграрного ринку Маркетплейс, який гарантує доступ для покупців з усього світу до первинного ринку органічної продукції України.

Biofach (www.biofach.de) - провідна виставка яка останні 29 років поспіль збирає органічних виробників з усього світу. Перший захід починався з 197 учасників і 2500 відвідувачів в Людвігсхафене в 1990 році. З 1990 року Biofach проходить в Нюрнберзі, де в перший свій рік зібрала тисячі двісті сімдесят-шість експонентів і понад 21000 відвідувачів.

Fruit Logistica (www.fruitlogistica.de) - найбільша в світі виставка необробленої продукції, яка була організована компанією Messe Berlin GmbH за підтримки журналу Fruchthandel в 1993 році і з того часу проводиться щорічно. FRUIT LOGISTICA 2018 об'єднала більше 3100 експонентів з понад 80 країн.

АГРОПОРТ

АГРОПОРТ

АГРОПОРТ

АГРОПОРТ

 

 

 

Виставка Сталої Енергетики SEF 2018 KYIV

Виставка Сталої Енергетики SEF 2018 KYIV

 

 

SEF 2018 Kyivпредставить тренди, що змінюють світ та визначить найкращі проекти 2018 р. у сфері сталої енергетики

 

 

16-19 жовтня 2018 р. у Києві відбудеться одна з найбільших у Східній Європі бізнес-подій, присвячена новітнім технологіям у сфері енергетики - 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF 2018 KYIV.

 

Цього року SEF 2018 KYIV триватиме 4 дні - на 1 день більше, ніж у 2017 р., адже активний розвиток технологій у сфері енергетики та сприятливі інвестиційні умови для реалізації “зелених” проектів в Україні створюють нові можливості для девелоперів, виробників, постачальників, сервісних компаній та банків у всіх сегментах ринку.

 

Зокрема, 16 жовтня у готелі Hilton (бул. Т. Шевченка, 30) відбудеться ключова B2Bподія - Форум SEF 2018 KYIV, який збере понад 500 учасників з більш ніж 30 країн, рівень яких традиційно представлено власникамита топ-менеджерамикомпаній — найбільших гравців ринку, а також авторитетними міжнародними експертами та керівниками галузевих державних відомств та компаній.

 

Видатні спікери представлять останні тренди та технології, які змінять глобальний енергетичний ландшафт та вплинуть на локальні ринки та проекти. Учасники Форуму SEF 2018 KYIV зможуть отримати відповіді на актуальні фінансові, юридичні та технічні питання щодо особливостей будівництва об'єктів сталої енергетики, а також енергозабезпечення різних виробничих та комерційних об'єктів.

 

Ділова програма 16 жовтня буде складатись з трьох бізнес-конференцій: “SEF: Сонячна енергетика”, “Тотальна енергоефективність 1.0: Інноваційне будівництво та енергоспоживання”, “SEFLegalandInvestments: Інвестиції та правові аспекти розвитку проектів сталої енергетики”.

 

Також у перший день події SEF 2018 KYIV традиційно відбудеться церемонія нагородження найкращих проектів SEFAWARDS 2018 на щорічному конкурсі проектів у сфері сталої енергетики Центральної та Східної Європи.

 

17-19 жовтня у виставковому центрі АККО International (просп. Перемоги, 40-Б) проходитиме Виставка SEF 2018 KYIV, на якій понад 100 експонентів представлять обладнання, технологічні рішення та сервіси для індустрії сонячної енергетики, вітроенергетики, біоенергетики, енергоефективності, а також об'єктів енергетичної інфраструктури.

 

Традиційно експозицію SEF KYIV доповнить лінійка потужних B2B та B2C подій, присвячених найактуальнішим питанням “зеленої” енергетики та енергоефективності. Зокрема, 17 жовтня відбудуться 2 конференції: “SEF: Вітроенергетика” та “Енергоефективні рішення для приватних будинків та квартир”.

 

18 жовтня відбудеться конференція “Відновлювана енергетика для домогосподарств” та перший в Україні сертифікований тренінг для інсталяторів об'єктів сонячної енергетики.

 

Ділова програма Виставки також включатимеблокB2B зустрічей, якийучасники ринку традиційно називають платформою для ефективних переговорів та укладання контрактів.

 

Організатор SEF 2018 KYIV – Центр інноваційного бізнесу (IBCentre), який понад 10 років є продюсером найбільших в регіоні подій у сфері сталої енергетики та високих технологій.

 

Станьте учасником SEF 2018 KYIV та приєднуйтесь до комюніті всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сталої енергетики, постачальників сучасних технологічних рішень в галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики, компаній та особистостей, які своєю діяльністю і досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Східної Європи.

 

Проекти у сфері нових енергетичних технологій починаються тут!

 

 

 

Зареєструватись на SEF-2018 KYIVви можете

на офіційному сайті події: sefkyiv.com ,

 

зателефонувавши чи написавши mailдо Організаційного комітету:

тел: +38 044 383 03 56

email: inna.nemova@ibcentre.org

 

 

 


Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ

Національний податковий форум

«Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ»

 

23 березня 2018 р. у Львові в конференц-залі готелю «GEORGE» відбудеться Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ». Організатором заходу виступає офіційне видання  Державної фіскальної служби України – «Вісник.». Офіційний партнер Форуму- Thomson Reuters, стратегічний партнер – KPMG в Україні, консалтинговий партнер – PWC Ukraine.

           

З 1 січня 2018 р. вступили в дію зміни  до Податкового кодексу з ТЦУ, обчислення податку на прибуток  та адміністрування ПДВ, що суттєво змінили умови бізнес-діяльності. Саме тому для бізнесу дуже важливими є питання коректного відображення цих новацій при проведенні операцій та підготовки звітності.

 

В фокусі Форуму - найактуальніші аспекти з питань ТЦУ, податку на прибуток та ПДВ:

 • Зміни щодо ТЦУ, податку на прибуток та адміністру-вання ПДВ у Податковому кодексі України.
 • Підготовка звітності та документації з ТЦУ покрокові рекомендації.
 • Перевірки контрольованих операцій: підстави, порядок, штрафи, практика.
 • Зміни у формі та реєстрації податкової накладної
 • Аналіз змін у нормативній базі з податку на прибуток
 • Переплати з податку на прибуток — варіанти зменшення.
 • Мінімізація ризиків з податку на прибуток — рекомендації бізнесу.
 • Правові інструменти врегулювання податкових спорів.

 

Ключові спікери форуму:

Микола Мішин, начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення

Департаменту аудиту ДФС України.

Сергій Тимошенко, заступник директора Департаменту — начальник Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України.

Олексій Задорожний, начальник Управління методології податку на прибуток підприємств Департаменту методологічної роботи з питань оподаткування ДФС України.

Ірина Сиволап, начальник відділу взаємодії з питань трансфертного ціноутворення Департаменту податків і зборів з юридичних осіб ДФС України

Ольга Трифонова, керівник групи з трансфертного ціноутворення, PwC Ukraine

Дмитро Донець, партнер АО PwC Legal, керівник практики вирішення податкових спорів

Максим Войцеховський, старший менеджер, керівник напряму з надання податкових та юридичних консультаційних послуг KPMG у Західній Україні

Володимир Чижиков, старший менеджер, група трансфертного ціноутворення KPMG в Україні

Тарас Коваль, старший менеджер, керівник групи з надання послуг у галузі міжнародного корпоративного оподаткування KPMG в Україні

Іван Колпашніков, менеджер з розвику бізнесу в сфері податкових та бухгалтерських рішень, Thomson Reuters

Аліна Бакуліна, керівник групи з трансфертного ціноутворення, EBS

 

Учасники форуму отримають:

 • роз’яснення щодо запроваджених змін у Податковому кодексі України
 • консалтингову підтримку в підготовці звітів та документації з контрольованих операцій, ефективній роботі з ЄРПН, формуванні декларації з податку на прибуток, мінімізації податкових ризиків
 • інформацію щодо інструментарію захисту інтересів у податкових спорах
 • пакет методичних матеріалів та особисті консультації від експертів 

 

Учасники заходу матимуть можливість дізнатися офіційну позицію податкового відомства щодо нововведень у трансфертному ціноутворенні , податку на прибуток та ПДВ, почути незалежну точку зору на питання з даних податків від експертів з провідних консалтингових та юридичних компаній, приєднатися до відкритої дискусії між учасниками та спікерами форуму.

Особливо важливо, що програмою заходу передбачені консультації учасників з урахуванням специфіки їхньої бізнес-діяльності.

Серед запрошених до участі у Форумі - СЕО, фінансові директори, керівники фінансових служб, головні бухгалтери і бухгалтери провідних українських та міжнародних компаній.

           

Партнерами Форуму виступають: Thomson Reuters - офіційний партнер, KPMG в Україні -  стратегічний партнер, PWC Ukraine - консалтинговий партнер, Агентство “Сучасні маркетингові комунікації”- партнер, «Маркет.Інфо» - Інформаційно-аналітичний партнер. Інформаційні партнери - «Інтерфакс-Україна» - Генеральний новинний партнер; «Україна Бізнес Ревю»; ІА «Українські новини», «Рейтинг. Вісник»; «Рейтинг. Вісник»; «Обозреватель»,  Tax link, Your Control, «Високий замок».

           

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ:

 • головних бухгалтерів і бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів,
 • керівників фінансових служб підприємств експортерів та імпортерів, міжнародних компаній,
 • юристів та всіх зацікавлених осіб

 

Для реєстрації на участь у форумі необхідно

заповнити заявку на сайті: event.visnyk.ua/lviv/

або звернутися до оргкомітету:

тел.: (032) 270-07-29, (067) 353-72-67lviv@visnyk.ua

Контактна особа — Віталій  Синчук

тел:(044)501-06-42, (066)042-21-74, mail@visnyk.ua

Контактна особа —  Оксана Воробйова

У Києві відбудеться 30-та ювілейна виставка «АГРО-2018»

XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018» проходитиме з 6 по 9 червня 2018 року в м. Києві, на території Національного Комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1).

«АГРО-2018» - найголовніша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору.

 

В рамках «АГРО-2018» відбудуться наступні спеціалізовані виставки:

 • ExpoAgroTech – сільськогосподарська техніка, обладнання і запасні частини;
 • Біопаливо – відновлювальні джерела енергії;
 • Hi-Tech Агро – автоматизація, керування альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології;
 • Organic – органічні продукти, засоби і технології;
 • Animal'EX – свійські тварини, ветеринарія і товари для тваринництва;
 • Еквісвіт – виставка конярства та кінного спорту;
 • FishExpo – рибне господарство і рибальство;
 • Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці;
 • Agro Build-Expo  – будівництво: техніка, БМЗ, будівельні матеріали;
 • Агро - транспорт і логістика – забезпечення транспортування і зберігання продукції;
 • EcoHouse – демонстрація переліку будівельних екологічно чистих матеріалів і технологій;
 • Сучасний Фермер – комплексні рішення для невеликих фермерських господарств та приватних землевласників.

 Насичена програма виставки включає:

-          Ділові заходи - форуми, конференції та круглі столи

-          Експозицію областей України

-          Перший український Аукціон племінних тварин

 

Демонстраційні площадки:

-          Експозиція птиці, великої рогатої худоби та племінних коней

-          Показові басейни зі зразками промислових видів риб

-          Експозиція катерів і човнів

 

Фестивальні заходи:

-          AgroAutoShow - тематичний фестиваль, експозиція легкових та комерційних авто

-          AgroFoodFest - тематичний фестиваль, експозиція ресторацій та крафтових виробників

-          Традиційний Ярмарок

                                   

Організатор виставки: ТОВ «ТД «Промфінінвест»

Детальна інформація:

Тел.: +380 44 220 11 45, e-mail: info@agroexpo.com.ua

З питань інформаційного партнерства:

k.kot@agroexpo.com.ua 

www.agroexpo.in.ua

www.facebook.com/agroexpo.in.ua

Актуальні проблеми ТЦУ, ПДВ і податку на прибуток обговорили на Національному податковому форумі у Дніпрі

22 лютого у Дніпрі відбувся Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ». Організатором заходу стало офіційне видання  Державної фіскальної служби України – «Вісник.Офіційно про податки». Офіційним партнером Форуму виступила компанія EBS, юридичним партнером адвокатське об’єднання «Arzinger».

 

Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення.Прибуток.ПДВ» став масштабним професійним майданчиком для обговорення законодавчих змін  у трансфертному ціноутворенні, ПДВ та податку на прибуток підприємств. Його учасниками стали провідні компанії Дніпропетровщини, Запорізької, Полтавської та Кіровоградської областей. Доповідачами заходу виступили провідні фахівці Державної фіскальної служби України, а також представники авторитетних консалтингових, юридичних та аудиторських компаній.

Новели в законодавстві з трансфертного ціноутворення були у центрі уваги виступу начальника відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС України Миколи Мішина. За його словами, з 1 січня 2018 року до критеріїв визнання операцій контрольованими додано новий – операції між нерезидентом та його представництвом в Україні на суму більше 10 млн. грн.. Також було суттєво розширено перелік низько податкових юрисдикцій для цілей ТЦУ – з 65 до 85 країн (територій). Також Мішин звернув увагу на ризики трансфертного ціноутворення. За його словами при перевірці звітів та документації з ТЦУ податкові органи звертають особливу увагу зокрема  на такі фактори:

значний обсяг операцій з пов’язаними особам або особами, зареєстрованими у офшорах або країнах із низьким рівнем оподаткування; значний обсяг операцій з надання/отримання внутрішньогрупових послуг, сплачених роялті та відсотків за фінансовими запозиченнями; невідповідність фінансових результатів платника податків середнім показникам по галузі.

За словами Микити Ларіонова, юриста практики вирішення спорів з податковими та митними органами Адвокатського об’єднання «Arzinger», спори з питань, пов'язаних з трансферним ціноутворенням, - це майбутнє податкових суперечок. «Ці справи набагато складніше і "дорожче" суперечок про товарність операцій і інших звичних платникам податків суперечок, - вважає експерт. «Судова практика у справах, пов'язаних з трансферним ціноутворенням, поки знаходиться в процесі становлення. Основна маса рішень судів стосується формальних питань - необхідність подання звіту з контрольованих операцій, включення тієї або іншої операції в звіт. Рішень в так званих суперечках "по суті" всього кілька, -зазначив у свому виступі Ларіонов. «Проте, практика розвивається, кількість рішень зростає з кожним днем, в зв'язку з чим рекомендуємо платникам податків стежити за тенденціями судової практики для мінімізації ризиків донарахувань», - порадив юрист АО «Arzinger».

На якісній підготовці документації з трансфертного ціноутворення акцентувала увагу учасників Аліна Бакуліна, партнер, керівник групи з трансфертного ціноутворення компанії EBS. «Ідеальний варіант – це коли Фіскальна служба взагалі не надсилає запит на документацію. Але якщо запит надіслано, то найкращий сценарій – це коли Фіскальна служба прочитала  Вашу документацію, яку Ви надали на їх запит, і не має реальних підстав для надсилання додаткових запитів або для оскарження висновків в такій документації, і тому залишає Вас у спокої» - вважає Бакуліна. «Цього, - як стверджує партнер компанії EBS, - можна досягти лише шляхом підготування дійсно якісної за змістом документації, а не документації, яка відповідає вимогам Кодексу щодо змісту виключно формально».

Тема податку на прибуток також була у центрі уваги спікерів форуму. Олексій Задорожний, в.о. директора Департаменту методологічної  та нормотворчої роботи Державної фіскальної служби України, розповів про зміну строків подання декларації з податку на прибутку, коригування визначення роялті, нововведення з оподаткування благодійної допомоги.

Топ-10 типових помилок та дискусійних питань у декларації з податку на прибуток, що були виявлені за результатами аналізу більше ніж 100 декларацій,  стали темою виступу Єгора Синицина, старшого податкового консультанта компанії EBS. Він зазначив, що,  «не зважаючи на те, що "новим" правилам оподаткування прибутку підприємств вже виповнилось 3 роки, як показує практика, до цього часу залишились проблемні місця при заповненні декларацій». В доповіді експерта також було  закцентовано увагу на так званий "консевативний підхід" платників, який може призвести до виникнення податкових ризиків у майбутніх періодах. Окремо спікером були розглянуті типові помилки при виплаті нерезидентам штрафів, комісійної винагороди та членських внесків, а також  підводні камені щодо тонкої капіталізації процентів, інвестицій, резервів та інших ділянок обліку, що можуть впливати на об'єкт оподаткування податком на прибуток. 

Зацікавленість в аудиторії форуму викликала тема ПДВ. Заступник директора Департаменту – начальник Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України Сергій Тимошенко приділив увагу новим термінах формування податкового кредиту, особливостям коригування податкових накладних, переліку операцій, що звільнені від сплати ПДВ та пільгам з цього податку.

Актуальні питання застосування податкових змін викликали жваву професійну дискусію учасників ринку, представників ДФС України та незалежних експертів. Учасники Форуму поставили фахівцям з ТЦУ, ПДВ та податку на прибуток чимало запитань, на які отримали конкретні відповіді.

 

Партнерами Форуму виступили: EBS – Офіційний партнер; адвокатське об’єднання «Arzinger»Юридичний партнер, «Маркет.Інфо» - Інформаційно-аналітичний партнер. Інформаційні партнери - «Інтерфакс-Україна» - Генеральний новинний партнер; «Україна Бізнес Ревю»; ІА «Українські новини», «Рейтинг. Вісник»; «Рейтинг. Вісник»; «Обозреватель»

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації «Фінансист року»

Кирило ШЕВЧЕНКО

Голова Правління АБ «Укргазбанк»

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році.

Ми виконали велику роботу із трансформації «Укргазбанку». Якщо у 2015 році Банк перебував на 17-му місці за активами та часткою ринку менш 2%, то зараз ми на четвертій позиції серед найбільших банків України з часткою понад 6%. За останні три роки ми жодного разу не брали грошей з бюджету – єдиним джерелом збільшення капіталу є прибуток, який динамічно зростає.

На виведення банку з числа збиткових в прибуток вплинула і нова стратегія Green Banking і безумовно, наша співпраця з International Finance Corporation, спеціалісти якої діляться з нами світовим досвідом реалізації екологічних проектів. За нашу співпрацю ми вже реалізували 72 масштабних проекти, а загальний обсяг екологічно чистої електроенергії буде перевищувати 990 ГВт*годин на рік. В цілому, завдяки еко-кредитах підприємствам вже вдалося досягти економії в 715 млн грн і скорочення викидів CO2 – майже на 761 тисяч тонн.

Не можу сказати, що це досягнення, але, безперечно, це добра справа, яка завжди зігріває серця. Ми долучаємо наших клієнтів до допомоги дітям-сиротам. Вони користуються благодійним депозитом «Берегиня», а «Укргазбанк» перераховує 1% річних від розміщених коштів на потреби 24-х підшефних дитячих будинків. При цьому клієнти не сплачують цей відсоток – це виключно благодійний внесок Банку. Тут потрібно виділити і наших співробітників, які на свята і не тільки збирають діткам солодощі і подарунки. 

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети. «Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!» М. Булгаков

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Завжди мріяв бути собою. І працює над цим все життя!

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Україна яка, нарешті, знатиме чого справді хоче і робитиме перші кроки  до цієї мети!

Бути сьогодні успішним – це… Для мене успіх – це втілення ретельно продуманого, добре підготованого і чітко реалізованого задуму, що змінює уявлення про рамки можливого.

Ваш улюблений афоризм? «У оптиміста здійснюються мрії, а у песиміста – кошмари».

На що Вам шкода витрачати гроші? На речі, що заважають на Шляху.

 Як (в чому) Ви зберігаєте особисті заощадження? У національній валюті у банку, який очолюю.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? Гроші ніколи не були мірилом щастя.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Справжнє щастя у балансі, у гармонії з собою та близькими, у можливості допомагати іншим.

Продовжить фразу «Дайте мені точку опори і я... переверну Землю!» (Архімед).

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрість – це взагалі погано, а у випадку банкіра – вона вбиває в тобі професіонала. 

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Вимогливість до себе, а відповідно й до інших.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? У мене чимало улюблених книг. Всі і не перелічити. Проте є кілька які щоразу «відкриваєш» для себе заново.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Леонардо да Вінчі як з геніальним «універсалом».

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Як свідчить історія, «переноси чудес» ні до чого доброго не призводять. В Україні достатньо своїх чудес.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? На ім‘я дочки.

 Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Спочатку Київ, потім – Львів, потім – Харків, Одеса і Карпати. 

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне досягнення – моя родина, помилка – можливо не надто вдале управління своїм часом.

Яке зайняття для  Вас – найкращий відпочинок? Альпінізм, кайтсерфінг, медитація – все що дає можливість максимальної концентрації на меті.

 

Ірина КОЛЕСНИК

Голова Правління ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК»

Три головних події 2017 року по Вашій версії?  - Ювілей Банку - 20 років від дня заснування; збереження клієнтської бази, своїх позицій на ринку;

залучення нових клієнтів, що забезпечило стабільність Банку.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети? - Не здаватися, з усіх проблем робити повчальні висновки. Все, що нас не вбиває - робить нас сильнішими. Ніколи не стався до інших так, як ти не хочеш, щоб ставилися до тебе.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Моя мама працювала на заводі, в заводоуправлінні. Коли я приходила до неї, мені подобалися великі книги, в яких записувалися якісь цифри ... приходили люди, з якими мама вела переговори, приїжджали замовники продукції. Я вирішила - як виросту, буду така як мама! Так я прийшла в інститут Народного господарства і вибрала банківську справа. І жодного разу не пошкодувала.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? - Я дуже люблю подорожувати. Мрія - побувати в Японії.

Говорячи слово УСПІХ, який сенс Ви в нього вкладаєте? -Займатися тим, що тобі подобається і щоб це приносило тобі задоволення, моральне і матеріальне.

Ваш улюблений афоризм?- «Коли сумніваєтеся - говоріть правду». Марк Твен.

На що вам шкода витрачати гроші? - На їжу.

Як (у чому) ви зберігаєте особисті заощадження? - Якщо збираю на велику покупку, то в доларах. Решта - в гривні, на картці банку.

Скільки вам потрібно грошей для щастя?- Не знаю, ніколи про це не думала.

Кому в цьому житті Ви заздрите? -   Моїй кішці.

Чи є у Вас улюблена книга? - Однієї улюбленої книги немає. Просто люблю читати. Улюблені жанри - фентезі і детективи.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?- Садити квіти, копатися в саду.

 

Жан-Поль Пьотровски

Голова правління Креді Агріколь Банку

Магістр з економіки та міжнародних фінансів.

Кар'єра: Жан-Поль Пьотровскі приєднався до Групи Креді Агріколь, почав свою кар'єру в банку «Індосюез» і продовжив її як у Франції, так і за її межами (Люксембург, Саудівська Аравія, Великобританія, Польща) в таких бізнес-напрямках як генеральна аудиторська інспекція, приватний банкінг, корпоративний, роздрібний банкінг, споживче кредитування.

До приїзду в Україну працював віце-президентом польського банку Credit Agricole, де відповідав за стратегічний розвиток, фінансовий та операційний блоки.

З 27 жовтня 2014 року призначений заступником голови правління, в листопаді 2014 року - головним керуючим директором Креді Агріколь Банку.

З 24 березня 2015 року призначений на п'ять років головою правління Креді Агріколь Банку.

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - універсальний банк, власником якого є одна з найбільших фінансових груп Європи - Credit Agricole Group (Франція). Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року і надає повний спектр сучасних банківських послуг корпоративним і приватним клієнтам. Регіональна мережа Банку охоплює всі регіони України і налічує близько 160 точок продажів. CREDIT AGRICOLE також є партнером об'єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера», яка складається з близько 1 000 банкоматів провідних банків України, а його власна мережа нараховує близько 300 АТМ.

CREDIT AGRICOLE займає сильні позиції на ринках автокредитування та споживчого кредитування, успішно просуває зарплатні проекти, видає кредити на придбання житла, приймає вклади населення на привабливих умовах, обслуговує платіжні картки, здійснює грошові перекази і надає ряд інших послуг приватним особам. Крім цього Банк надає повний комплекс послуг для бізнесу, приділяючи особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу.

Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ»

21 лютого 2018 р. у місті Дніпро  у культурно-діловому центрі «Менора» відбудеться Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ». Організатором заходу виступає офіційне видання  Державної фіскальної служби України – «Вісник.». Офіційний партнер  Форуму  - компанія EBS, юридичний партнер – адвокатське об’єднання «Arzinger».

           

З 1 січня 2018 р. вступили в дію зміни  до Податкового кодексу з ТЦУ, обчислення податку на прибуток  та адміністрування ПДВ, що суттєво змінили умови бізнес-діяльності. Саме тому для бізнесу дуже важливими є питання коректного відображення цих новацій при проведенні операцій та підготовки звітності.

 

В фокусі Форуму - найактуальніші аспекти з питань ТЦУ, податку на прибуток та ПДВ:

 • Зміни щодо ТЦУ, податку на прибуток та адміністрування ПДВ у Податковому кодексі України.
 • Підготовка звітності та документації з ТЦУ — покрокові рекомендації.
 • Перевірки контрольованих операцій: підстави, порядок, штрафи, практика.
 • Зміни у формі та реєстрації податкової накладної
 • Аналіз змін у нормативній базі з податку на прибуток
 • Переплати з податку на прибуток — варіанти зменшення.
 • Мінімізація ризиків з податку на прибуток — рекомендації бізнесу.
 • Правові інструменти врегулювання податкових спорів.

Ключові спікери форуму:

 

Микола Мішин, начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення

Департаменту аудиту ДФС України.

Сергій Тимошенко, заступник директора Департаменту — начальник Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України.

Олексій Задорожний, начальник Управління методології податку на прибуток підприємств Департаменту методологічної роботи з питань оподаткування ДФС України.

Аліна Бакуліна, керівник групи з трансфертного ціноутворення, EBS

Єгор Синицин, старший податковий консультант, EBS

Тетяна Стретович, директор департаменту податків та права Baker Tilly

Микита Ларіонов, юрист практики вирішення спорів з податковими та митними органами АО Arzinger

Дмитро Литвин, керівник практики  з ТЦУ компанії «Делойт»

Ольга Літвінова, старший податковий консультант Baker Tilly

 

Учасники форуму отримають:

 • роз’яснення щодо запроваджених змін у Податковому кодексі України
 • консалтингову підтримку в підготовці звітів та документації з контрольованих операцій, ефективній роботі з ЄРПН, формуванні декларації з податку на прибуток, мінімізації податкових ризиків
 • інформацію щодо інструментарію захисту інтересів у податкових спорах
 • пакет методичних матеріалів та особисті консультації від експертів 

 Учасники заходу матимуть можливість дізнатися офіційну позицію податкового відомства щодо нововведень у трансфертному ціноутворенні , податку на прибуток та ПДВ, почути незалежну точку зору на питання з даних податків від експертів з провідних консалтингових та юридичних компаній, приєднатися до відкритої дискусії між учасниками та спікерами форуму.

Особливо важливо, що програмою заходу передбачені консультації учасників з урахуванням специфіки їхньої бізнес-діяльності.

Серед запрошених до участі у Форумі - СЕО, фінансові директори, керівники фінансових служб, головні бухгалтери і бухгалтери провідних українських та міжнародних компаній.

           

Партнерами Форуму виступають:  EBS – Офіційний партнер;   PWC - Стратегічний партнер , адвокатське об’єднання «Arzinger».– Юридичний партнер, «Маркет.Інфо» - Інформаційно-аналітичний партнер. Інформаційні партнери - «Інтерфакс-Україна» - Генеральний новинний партнер; «Україна Бізнес Ревю»; ІА «Українські новини», «Рейтинг. Вісник»; «Рейтинг. Вісник»;»Обозреватель»

           

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ:

 • головних бухгалтерів і бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів,
 • керівників фінансових служб підприємств експортерів та імпортерів, міжнародних компаній,
 • юристів та всіх зацікавлених осіб

 

Для реєстрації на участь у форумі необхідно

заповнити заявку на сайті: http://event.visnuk.com.ua/dnipro/

Додаткову інформацію можна отримати:

Надія Волк, (067) 506-58-92, (0562) 33-73-41, mail@visnyk.ua 

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації «Митець року»

Віктор ГУЦАЛ

Генеральний директор - художній керівник Національного академічного оркестру народних інструментів України, професор, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, голова Асоціації діячів народно-інструментальної музики Національної всеукраїнської музичної спілки;

Орден Ярослава Мудрого V ступеня, Ордени «За заслуги» ІІІ, ІІ та І ступенів, Почесна грамота Верховної ради України, Почесна грамота Кабінету міністрів України, Почесна відзнака Міністерства культури України, лауреат премій Національної всеукраїнської музичної спілки, Міжнародної премії імені В.Вінниченка Українського фонду культури.

Три головні події 2017 року за Вашою версією: Для України, на мій погляд, основні події – Безвіз і «Євробачення». Приємно, що у «Євробаченні»  ми брали участь.

Ваша «Формула успіху»: Ігор Стравінський писав: «Профан уявляє, що для творчості треба чекати натхнення. Це глибока помилка». Формула успіху – це вперта праця і постійне навчання.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Генералом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Моя мрія – щоб усі знали, що означає «НАОНІ».

Бути сьогодні успішним – це… визнання.

Ваш улюблений афоризм? Якщо хочеш пізнати, як живе народ, слухай його музику.

Кого Ви вважаєте найяскравішим генієм всіх часів і народів? Вольфганг Амадей Моцарт.

Що Вам найбільше заважає в Вашій професії? Непрофесіоналізм.

Коли, по-вашому, творчість стає мистецтвом? Тоді, коли творчість впливає на людину.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому?

Щастя не в тому, щоб мати гроші на життя, а в тому, щоб шукати в ньому щастя.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...» На мій погляд, точка опори потрібна людині для творчих злетів. Для мене це НАОНІ.

Кому в цьому житті Ви заздрите? Сенека сказав: «Ніколи не буде щасливим той, кого мучить вид більшого щастя». А я намагаюся бути щасливим сам.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Впертість. Але вона має і позитивний зміст – постійність.

Яка страва здатна покращити вам настрій? Вареники. Вареники. Вареники з картоплею.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Та, яку я зараз читаю.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Гетьман Павло Скоропадський.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Велика Китайська стіна.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? НАОНІ.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? До Меджибіжа.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Створення оркестру.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Гра у шахи.

 

 

Римма ЗЮБІНА

Актриса

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році: “Золота Дзиґа” Національна Кінопремія, пермога в номінації Найкраща актриса, “Найкраща жіноча роль” Міжнародний кінофестиваль “Кохання - це божевілля” Варна (Болгарія). Почала працювати в Луганському українському обласному музично-драматичному театрі м. Сєвєродонецьк.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Мій Майстер Чайковський Дмитро Семенович навчав “Ви можете стати, або не стати акторами і режисерами, але ви повинні стати хорошими людьми”.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Актрисою.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Пройти морський шлях Магелана.

Бути сьогодні успішним – це…залишатися Людиною не зважаючи на велич твого таланту.

Ваш улюблений афоризм?  Стався до людини так, як ти хотів би, щоб ставились до тебе.

Кого Ви вважаєте найяскравішим генієм всіх часів і народів? Ярослав Мудрий.

Що Вам найбільше заважає в Вашій професії? Плітки.

Коли, по-вашому, творчість стає мистецтвом? Коли це неповторно і унікально, і після побаченого не дає спокою твоїй душі.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя в можливості жити.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...» Досягну небес.

Яка страва здатна покращити вам настрій? Якщо на Вашу честь кулінари назвуть якусь страву – що це буде? Смачна. Будь яка смачна страва здатна покращити мій настрій. На мою честь - це буде солодкий десерт з перчинкою.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Улюблених книг багато. Вони завжди змінюються і замінюють одна одну. Зараз це “Кохання під час холери” Г.Г. Маркес.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Шекспір.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Мій рідний Ужгород є настільки чудовим - мініатюрним чудом світу, а величезні водоспади і піраміди здатні лише зруйнувати його. Тому я би все лишила на своїх місцях і нічого не переносила.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Квітка.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? На фронт, де війна Росії з Україною.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Гадаю у мене все ще попереду. І головне досягнення і найбільша помилка.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Читати.

 

 

Раду ПОКЛІТАРУ

Хореограф, лауреат міжнародних конкурсів, головний балетмейстер Академічного театру «Київ Модерн-балет», лауреат Шевченківської премії, заслужений діяч мистецтв України, народний артист Молдови

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році: Квітень, 2017р. - прем'єра одноактного балету «Вгору по ріці» на музику Олександра Родіна;

Серпень, 2017р. - отримання звання «Заслужений діяч мистецтв України».

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: В цьому житті треба робити тільки те, що дається тобі легко, але це треба бажати щосили!

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? У мене не було вибору - мама вирішила, що повинен мріяти стати артистом балету.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Мрію вивчити англійську мову, але поки що для цього нічого не зробив…

Бути сьогодні успішним – це… бути затребуваним, як професіонал, як художник.

Ваш улюблений афоризм? Натхнення народжується тільки від праці. П.И.Чайковский.

Кого Ви вважаєте найяскравішим генієм всіх часів і народів? Не думаю, що я маю право претензійно висловлювати свою суб'єктивну думку з такого питання ...

Що Вам найбільше заважає в Вашій професії? Лінь ... Але я борюся з нею - іноді дуже навіть успішно.

Коли, по-вашому, творчість стає мистецтвом? Коли з'являється третій інгредієнт - талант.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Мені здається, що мудрувати на тему «що таке щастя» трохи за межею доброго смаку.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... постараюся знайти Архімеда, якому б вона стала в нагоді».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Маленьким дітям, які вільно розмовляють кількома мовами.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Боюся, що я повторююся, але, думаю, що це знову ж лінь. Хоча люди з мого оточення так не вважають ...

Яка страва здатна покращити вам настрій? Я взагалі любитель перших страв - іноді мій обід може складатися з трьох різних супів.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Однією єдиної немає. З роками прихильності з’являються і йдуть - це так само вірно для літератури, так і для інших видів мистецтва.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення - створення і триваюче творче життя Академічного театру «Київ Модерн-балет», про помилку - важко сказати. Не те, щоб їх не було - їх було безліч, але не одна з них не заслуговує на почесне звання «найбільша помилка в житті»!

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Їх два - подорожі та збирання грибів.

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації «Менеджер року»

Тарас ДЖАМАЛОВ

Генеральний директор Lenovo в Україні.

Рекордсмен України в класі «великі формації» в польоті у вінгсьюті (Wingsuit) - одна з дисциплін парашутного спорту.

Три головні події 2017 року  за Вашою версією: 1. Основним викликом для мене (і як наслідок - основним досягненням) було внесення певних корективів у стратегію українського офісу Lenovo і, що більш важливо, у цінності та спосіб мислення моєї команди. Це стосувалося перебудови більшості внутрішніх і зовнішніх процесів для підвищення рівня задоволеності серед наших клієнтів (споживачів, дистриб'юторів, ритейлерів) і зараз можна констатувати факт, що у нас це вийшло.

2. У 2017 році ми успішно запустили прямі поставки техніки Lenovo в Україну. Тепер усі ноутбуки, планшети, сервери та інші продукти поставляються безпосередньо з заводу в порти і аеропорти нашої країни. Це дозволяє українським користувачам швидше отримувати новинки, а для держави ланцюг поставки товару став максимально прозорим.

3. За підсумками грудня 2017 року 30,8% всіх проданих ноутбуків і 28,7% всіх проданих планшетів в Україні - це пристрої Lenovo (згідно з аналітичними даними компаній GFK). У зв’язку з певними домовленостями я не можу називати, яке місце серед всіх брендів ми посідаємо з такими частками, але це нескладно розрахувати кожному, враховуючи, що на ринку – шість  основних гравців серед ноутбуків і сім - серед планшетів.

Iз подiй, значущих у сферi IT, я виокремив би ювiлей – чверть сторiччя легендарного бренду ноутбукiв для бiзнесу ThinkPad та презентацiя перших VR-пристроїв, доступних масовому користувачу. 

Ваша «Формула успіху»: Повністю віддаватися тому процесу, в який залучений на даний момент. Концентрація зусиль дуже важлива для досягнення результату. Будь-яка дія (робота, хобі, час із сім'єю) набагато ефективніше, якщо в цей момент і твої думки, і твої дії сконцентровані на визначеній меті і на поточному процесі. Робити тільки те, у що щиро віриш. І не відступати, навіть якщо всі навколо запевняють, що «це неможливо».

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Років до 9 - космонавтом. А хіба можна було по-іншому? У більш свідомому віці я мріяв стати вченим-фізиком або вченим-хіміком. Ці дві науки (та ще й математика) розривали моє серце і часто змушували робити нелегкий вибір (наприклад, олімпіади з цих предметів часто проводилися одночасно).

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Так. Хочу взяти участь в офіційному світовому рекорді в одній із дисциплін парашутного спорту (великі wingsuit формації). Очікую, що спроба встановити такий рекорд буде в 2019 році - є час підготуватися морально і фізично.

Бути сьогодні успішним – це… У моєму розумінні бути успішним (успішною людиною, успішною компанією, успішною країною) - це бути прикладом для наслідування, бути тим, ким хотіли б стати інші.

Ваш улюблений афоризм? It always seems impossible until it’s done. Nelson Mandela (Це завжди здається неможливим, поки не зробиш. Нельсон Мандела). Вважаю цю фразу настільки сильною і актуальною, що навіть привіз на роботу магнітик із цією цитатою з музею Нобеля, щоб надихати команду.

Назвіть три головні якості успішного керівника? вміння побудувати і замотивувати (захопити) команду; вміння бачити можливості; бути лідером, а не начальником.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами в своїй галузі? Ми живемо в світі, основна характеристика якого - безперервні зміни. Тому сьогодні найважливішим для керівника і для підприємства вважаю такі фактори:

- швидка реакція на зміни. Іноді навіть передбачення або генерування цих змін. Часто це називають «інноваційність» (не тільки в контексті продуктів, але і в контексті послуг, сервісів, процесів);

- максимальне делегування. Керівник, який недостатньо делегує, обмежує свої можливості, багато в чому зводячи їх до «контролю». Підприємство без правильного делегування позбавлене здатності швидко реагувати на будь-що, і, що більш важливо, позбавлене можливості реалізувати людський потенціал своїх співробітників;

- створення необхідних умов для персоналу (розкриття їхнього потенціалу, створення умов для самореалізації).

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі? Бразильський бізнесмен Рікардо Семлер. Для мене він взірець не тільки з точки зору його досягнень, а й з точки зору методів, які він застосовував. Він зміг створити корпорацію з унікальною внутрішньою культурою, яка, з одного боку, дозволяла компанії досягати хороших результатів, а з іншого - була прикладом щирої турботи про своїх співробітників.

Що Ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках? Відданість спільній справі; критичний погляд на дії, події і рішення; чесність.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? J А якщо все-таки в грошах, то чому?

Для мене формула щастя - це «вранці хотіти йти на роботу, а ввечері хотіти йти додому». Ця формула об'єднує в собі такі обов'язкові фактори, як цікава робота з яскравими складними цілями і одночасно з цим гармонійні особисті відносини.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... використаю її, щоб зробити наступний крок».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому. Правильніше сказати так: я розумію, що заздрити комусь безглуздо. Колись я сформулював для себе таку думку: «Я заздрю щасливим людям, але лише до того моменту, поки не наближаюся до них». Заздрячи комусь, люди майже завжди ідеалізують суб'єкт заздрості. Варто «покопатися» в деталях - і реальних причин для заздрості не залишиться.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Час від часу я занадто заглиблююсь у деталі. Це дозволяє спільно з колегами знаходити нестандартні шляхи досягнення поставлених цілей, але іноді я цим позбавляю співробітника можливості самому пройти весь шлях.

(Записано зі слів моєї команди. Мені є над чим попрацювати в 2018 році)

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? «Залиште гидливість, з’їжте жабу!» (Брайан Трейсі) - це з прикладної літератури. Відмінна книга по таймменеджменту.

«Атлант розправив плечі» (Айн Ренд) - із художньої літератури. Я прочитав її досить давно і був приємно здивований, коли кілька років тому ця книга стала набирати популярність в Україні і деяких країнах Європи.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Складно сказати з ким міг би, а ось хотів би з Нельсоном Манделою. У відомій мені сучасній історії небагато лідерів, які мали такий великий і настільки позитивний вплив на свою країну. Упевнений, нам було б про що з ним поговорити

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Олександрійський маяк. Світло Олександрійського маяка вночі і дим від нього вдень були орієнтиром для кораблів, інструментом для пошуку правильного шляху. Встановлений у місті, він міг би символізувати орієнтир для інших міст (а можливо і для інших країн) в питаннях інноваційності та сталого розвитку. Але, звичайно, одного дива світу для цього мало - багато чого ще необхідно зробити

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Я б назвав її «Сарчу» (Sarchu). На честь невеликого поселення в Гімалаях на висоті 4300 м. Там найкрасивіше нічне небо, яке особисто я бачив у своєму житті. Ще туди не літають літаки, і не їздять потяги, а зимою перекривають навіть гірську дорогу. Якщо не назвати так планету, то як ще люди дізнаються, що на землі є таке прекрасне місце...

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Мені складно підібрати правильне місце для цього. Але я впевнений, що головна цінність України - не місто, не музей, не площа. Головна цінність і пам'ятка України - це люди. Люди, які змінюють звичний устрій життя навколо себе, допомагають державі змінюватися на краще. І все це вони роблять не завдяки зовнішнім факторам, а всупереч їм. Я запросив би пана Президента в офіс молодої української IT-компанії, у якій на благо всього світу працюють найкращі розуми; запросив би відвідати сучасне сільгосппідприємство, де поля облітають безпілотні апарати, а врожайність прогнозує комп'ютер. Упевнений, що такі зустрічі показали б Президенту Америки кращі сторони нашої країни і суспільства.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Коли мені було 26, я вважав, що за зовнішнім виглядом визначаються солідність і професіоналізм. Я навіть активно намагався набрати вагу (на жаль, вельми успішно), щоб відповідати формату керівника відділу закупівель великої компанії. Як ви розумієте, це було помилкою.

Я щиро сподіваюся, що головне досягнення в мене ще попереду. Але на даний момент досягненням вважаю той факт, що я зміг зберегти свої основні принципи і пронести їх через багато випробувань, що зустрічалися на моєму шляху.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Стрибки з парашутом і мото-подорожі в горах.

 

 

Дмитро КОСТЮ̀К

В. о. директора ДП «ЗАВОД«ЕЛЕКТРОВАЖМАШ». У 2017 році нагороджений медаллю та грамотою від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія за заслуги перед українським народом.

Три головні події 2017 року  за Вашою версією: По-перше, укладання доленосних для «Електроважмашу» контрактів, які визначили перспективу на п'ять років роботи підприємства. По-друге, це допомога тим, хто зараз воює за Україну. Третє – благодійністьу сфері освіти. На щастя, це досягнення не тільки 2017 року. Це пріоритети вже декількох років поспіль.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети:

Працюй і досягай! Тільки в прагненнізнаходиться ключ до успіху. Іголовне – не боятисяпостійнорухатися вперед. Треба боятисястояти намісці.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Банкіром, але вийшло інакше, і виявилося, що вийшло навіть краще, ніж мріялося.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Я думаю, що мрія повинна бути у кожної людини. Вона мотивує ...Змушує діяти для того, аби втілити її в життя. Хочеться розширити свою географію до Австралії.  

Бути сьогодні успішним – це… Успішним я можу назвати людину, яка не просто займає якусь посаду або заробила певний капітал. Успішність – це затребуваність і реальна користь. Якщо ви у змозі зробити щось корисне і важливе в тій чи іншій сфері – ви однозначно успішні.

Ваш улюблений афоризм? Тільки реально зроблене може бути прийнято до уваги (Альфред Адлер).

Назвіть три головні якості успішного керівника? Здатність створювати справжню команду професіоналів, бачити перспективу, швидко реагувати на зміни у зовнішньому середовищі.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами в своїй галузі? Може прозвучати банально, але це виключно робота на результат у всіх сферах. Серйозна конкуренція мотивує до пошуку нових рішень, тому ми є лідерами у своїй галузі саме завдяки конкурентам.

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі? Викликає захоплення Ілон Маск. Його цілеспрямованість та захопленість своєю справою викликають повагу.

Що Ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках? Уміння, а головне бажання працювати в команді на загальний результат.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Гроші дають певну свободу дій і більше можливостей допомагати іншим. Разом із тим гроші є в своєму роді мірилом успішності. Самі по собі вони не з'являються, якщо вивмієте заробити, значить, чогось варті. А взагалі щастя для мене в простих радощах: здорові батьки, сімейний затишок, тиша і, звичайно, час, який необхідний для того, аби встигати насолодитися.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори, а... аважіль я знайду»

Кому в цьомужитті Ви заздрите? Коли тільки починав свій професійний шлях, я заздрив Гейтсу, а зараз розумію, що йому за 60, а у мене ще стільки часу попереду!

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Мені-то хочеться вірити, що у мене прекрасний характер, але близькі люди чомусь не згодні зі мною. Швидше за все – цебезвідмовність.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Не можу назвати тільки одну улюблену книгу: «Важко бути Богом» братів Стругацьких, «Тіні в раю» Ремарка і безлічінших.

З ким ізісторичнихособистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?  Уїнстон Черчиль, Рене Декарт, Генрі Форд, Вільям Рокфеллер, Вільям К.Вандербільт.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воносимволізувало? На центральній площі Жовтих Вод піраміда Хеопса не поміститься, тому буду розглядати моє друге рідне місто Харків і Александрійський маяк, який би символізував розвиток міста і своїм світлом залучав інвесторів.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? «Надія». Відкриття завжди дають надію і стимул до нових «подвигів». Отже, я б дав планеті саме таку назву.

Уявіть, що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Острів Хортиця в Запоріжжі, меморіальний комплекс Батьківщина-мати, Карпати, Ластівчине гніздо в Криму, Львівський оперний театр і, звичайно, Александрійський маяк у Харкові, на той час він уже буде на місці.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Про головне досягнення розповім через кілька років, а щодо помилок – шкодую, що свого часу втратив можливість вивчити ще кілька іноземних мов.

Якезайняття для  Вас найкращийвідпочинок?

Найефективніший спосіб відновитися – це сон. Якщо серйозно, мені вистачить просто змінити обстановку та поспілкуватися з рідними.

 

Юрій ЮРОВ

Генеральний директор ТОВ «Кен-Пак (Україна)» заводу з виробництва алюмінієвої тари; нагороджений медаллю «За працю і звитягу».

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2017 році.

-Досягнення заводом найвищих виробничих показників за 14 років діяльності в Україні;
-Нагородження Юрова Ю.Г. Золотою медаллю Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури - за значний особистий внесок у розвиток Академії (меценатська діяльність).
Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети:

-повна самовіддача і професіоналізм у виробничій діяльності;

- чесність і порядність по відношенню до людей, трудового колективу, вищим керівникам та власникам;
- готовність прийти на допомогу людям.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Космонавтом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Щоб Україна стала дійсно процвітаючою, самодостатньою європейською державою.

Бути сьогодні успішним - це ... достигнути найвищих показників в тому виді діяльності, якою займаєшся.

Ваш улюблений афоризм? Краса врятує світ.

Назвіть три головні якості успішного керівника? Професіоналізм; наполегливість і цілеспрямованість; постійне самовдосконалення.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами у своїй галузі? Професіоналізм, відданість інноваціям, широкий кругозір, здатність створити і підтримувати мотивовану команду професіоналів-виконавців.

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі?

Ілон Маск.

Що ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках? Професіоналізм, здатність до командної роботи, креативність, порядність.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? В можливості жити без оглядки на час.

А якщо все-таки в грошах, то чому? Потому, що «Гроші псують людину, але відсутність грошей псує його ще більше».

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ...

... покажу світу багато прекрасного і дивного».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Тим, хто може собі дозволити вільно розпоряджатися своїм часом.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік?

Неідеальний.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка?

І. Ільф і Є. Петров «Дванадцять стільців» і «Золоте теля». З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? З Миколою Артемовичем Терещенком.

Яке чудо світа Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що би воно символізувало? Дуже хочу, щоб Київ став чудом світу для людей, що живуть в ньому, та для гостей міста.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Ім'ям коханої жінки.

Уявіть, що до Вас в гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію?

Прекрасних місць в Україні настільки багато, що екскурсійна програма залежала б лише від того, скільки є вільного часу у шановного гостя.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне досягнення - моя сім'я. На помилках не концентруюся, аналізую їх і рухаюся далі.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Підтримка мистецьких проектів, пропагуючих і підтримуючих українську культуру.

Назад Вперед
Наверх
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

 


 
 

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru