Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

«Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи»

 

У Харкові відбулося друге публічне обговорення в рамках проекту «Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи» за участі заступника Міністра фінансів Олени Макеєво


27 жовтня у Харкові відбулося друге публічне обговорення в рамках проекту «Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи», що проводиться Міністерством фінансів за ініціативи Прем’єр-міністра України.

Участь у заході взяли понад 100 представників місцевих компаній, громадських діячів, бізнес-асоціацій, місцевої влади та ЗМІ.

 

Під час зустрічі на загальне обговорення було винесено проект податкової реформи, розроблений Мінфіном. У своєму виступі заступник Міністра фінансів Олена Макєєва звернула увагу, що одним з головних принципів підготовки проекту реформування системи оподаткування було те, що реформа ні в якому разі не повинна проводитись за рахунок малозабезпечених верств населення і пенсіонерів. При цьому обов’язковим було створення рівних умов для бізнесу, а також спрощення адміністрування податків. Саме тому в основу запропонованої реформи ліг принцип flat tax rate («пласкі» ставки).

«Ми розуміємо, що будь-який підприємець сьогодні хоче самостійно розбиратися в податковому законодавстві і регулювати, скільки він платить податків, тому модель, запропонована Міністерством фінансів, пропонує плоску лінійну ставку 20% (ПДВ, податок на прибуток, податок на доходи фізичних осіб та ЄСВ). Вона проста і зрозуміла для всіх», - зазначила Олена Макеєва.

За словами заступника Міністра фінансів, бізнес готовий підтримати дану податкову модель за умови, що податкове навантаження дійсно буде істотно зменшено. Адже зараз більшість зауважень пов'язані з непрозорим адмініструванням податків і тими проблемами, які у цій сфері накопичувалися роками.

Своїми думками щодо проекту податкової реформи Мінфіну поділилися також керівник групи експертів ВГО "Спілка податкових консультантів України" Людмила Рубаненко, президент Харківської Торгово-Промислової Палати Віктор Звєрєв, голова Ради директорів компанії Телесенс Інтернешнл Едуард Рубін та ін.

Наступне публічне обговорення проекту податкової реформи Міністерства фінансів в рамках «Національного діалогу» відбудеться 6 листопада у м. Дніпропетровськ.

Ключові факти про проект «Національний діалог: обговорення концепції податкової реформи»:

- проект здійснюється за ініціативи Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка;

- організаторами проекту є Міністерство фінансів України спільно з Українським медіа-центром реформ за підтримки Фонду «Відродження»;

- проект передбачає проведення публічних дискусій з представниками експертного середовища, бізнесу та громадськості у Львові, Харкові, Дніпропетровську та Києві.

 

Повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru