Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Надходження до Фонду гарантування вкладів склали 3,6 млрд гривень


З початку 2015 року загальні надходження до Фонду гарантування вкладів від неплатоспроможних банків склали 3,6 млрд гривень ...

НКЦПФР повідомляє про призначення Ігоря Добрована директором АРІФРУ
НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку), наказом Голови Комісії від 11 листопада 2015 року № 361 К, призначила Ігоря Добрована на посаду директора Державної установи «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України».

За результатами конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки та визначення претендентів на посади керівників підприємств, установ, що належать до сфери управління НКЦПФР, який відбувся 29 вересня 2015 року, Ігоря Добрована визначено переможцем конкурсу на посаду директора ДУ АРІФРУ ...

Фонд гарантування вкладів цього тижня хоче продати активи 9 банків

 

 

Протягом поточного тижня запланований продаж активів дев’яти неплатоспроможних банків на загальну суму 909,23 млн гривень.

Про це йдеться у повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 

Зокрема,  виставляються основні засоби ПАТ «Старокиївський Банк» на 4,03 млн гривень, АТ «Єврогазбанк» - на 0,82 млн гривень,  ПАТ «Прайм-Банк» на 17,76 млн гривень, АТ «Грін Банк» - на 1,24 млн гривень.

 

«Серед виставлених на продаж є також права вимоги за кредитами ПАТ «Брокбізнесбанк» на 293,15 млн гривень, ПАТ КБ «Південкомбанк» - на 414,42 млн гривень, АТ «Банк Золоті ворота» - на 74,69 млн гривень, ПАТ «Банк Демарк» - на 15,57 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

 

«На продаж також виставляються основні засоби та права вимоги ПАТ "Порто Франко" на загальну суму 87,55 млн гривень», - повідомляє прес-служба.

 

Економічна правда 

Інформація до нової редакції Положення про нагляд за дотриманням пруденційних нормативів професійними учасниками "ФР"

 

 м

 

 

 

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на засіданні, що відбулося 16 жовтня 2015 року, схвалила проект рішення «Про затвердження Положення про нагляд за дотриманням пруденційних нормативів професійними учасниками фондового ринку».

Проект зазначеного Положення визначає порядок здійснення Комісією нагляду за дотриманням професійними учасниками фондового ринку встановлених пруденційних нормативів.

Основна задача перед розробниками документу та  всіх учасників є вдосконалення процедури нагляду за дотриманням пруденційних нормативів професійним учасникам фондового ринку, що здійснюється Компанією для виявлення проблем у їх фінансовому стані на ранніх стадіях формування ...

НКЦПФР визначила ознаки фіктивності емітентів цінних паперів

 

 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила «Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності». Про це повідомила прес-служба НКЦПФР ...

  

 

У ПІФ та НПФ відсутній кінцевий бенефіціарний власник

 

 

 

 У Держфінмоніторингу на засіданні Робочої групи з розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу – небанківських установ за ініціативою УАІБ було розглянуто питання щодо визначення кінцевого бенефіціарного власника (контролера) стосовно інститутів спільного інвестування та недержавних пенсійних фондів.

  

 Як зазначила під час обговорення заступник Генерального директора УАІБ, учасників ПІФ та НПФ не можна вважати кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) щодо операцій з активами такого фонду, оскільки вони не мають права впливати на діяльність компанії з управління активами, хоча при цьому є вигодоодержувачами – особами, на користь та в інтересах яких проводиться фінансова операція. З іншого боку, активи ПІФ та НПФ не належать КУА, а тільки перебувають в її управлінні. КУА отримує певну винагороду за управління активами фонду, але не є вигодоодержувачем щодо фонду. 

 

 Учасники робочої групи підтримали пропозицію Асоціації та дійшли висновку, що кінцевий бенефіціарний власник (контролер) у пайових інвестиційних фондах та недержавних пенсійних фондах відсутній.

 

 

Джерело: УАІБ

Громадська рада при НКЦПФР провела робоче засідання

 

 

 Громадська рада при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку провела чергове засідання консультативно-дорадчого органу, яке відбулося 17 червня 2015 року.

 

 Ключовими питання, що були розглянуті на засіданні, стало обговорення питань інформаційної прозорості фондового ринку, зокрема, доступу до публічної інформації, а також діяльності рейтингових агентств. Учасники заходу, як завжди, висловили пропозиції та власне бачення вирішення проблем у даних напрямках, які надалі будуть надіслані в Комісію для опрацювання.

 

 Крім того, під час заходу були затвердженні зміни до плану роботи Громадської ради на 2015 рік та доповнення у внутрішні документи у зв’язку зі змінами чинного законодавства.

 

 Джерело: НКЦПФР

Зі святом!Зі святом!

Видавничий дім «Україна Бізнес» щиро вітає працівників фондового ринку з професійним святом - 20-річчям фондового ринку!

Щиро бажаємо фондовому ринку подальшого зростання, утвердження притаманних цінностей, натхнення на нові здобутки! Розвитку Вам та процвітання!

Підбито підсумки торгів на фондових біржах у травні

 

 

 

 

 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку інформує про показники, які характеризують торги на фондових майданчиках у травні поточного року. 

 

У травні 2015 року було укладено біржових контрактів на суму 25,7 млрд. грн., тоді як у травні минулого року – на 47,6 млрд. грн. 

 

Що ж стосується розподілу за фінансовими інструментами, то найбільший об'єм операцій з цінними паперами традиційно спостерігався за угодами з державними облігаціями (23,4млрд. грн.), облігаціями підприємств (1 млрд. грн.) та акціями (425 млн. грн.).

  

Так, лідерами серед організаторів торгівлі традиційно стали «Перспектива» (22,6 млрд. грн.) та «ПФТС» (2,4 млрд. грн.).

  

Джерело: НКЦПФР

Відбулося чергове засідання Ради УАІБ

 

 

 

21 травня 2015 року відбулося чергове засідання Ради УАІБ. На засіданні обговорювалися також актуальні проблеми галузі управління активами, зокрема, проект змін до Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності. У проекті змін пропонується поширити дію цього положення на КІФи та встановити для них ознаки фіктивності. Рада доручила Дирекції після оприлюднення Комісією тексту проекту розіслати його КУА та підготувати зауваження. Про це повідомляється на сайті УАІБ. 

 

До речі, члени Ради були проінформовані про хід підготовки щорічної науково-практичної конференції УАІБ, яка відбудеться 18-19 червня 2015 року у готельному комплексі «Пуща-Лісна» під Києвом і буде приурочена 20-річчю створення Асоціації

Назад Вперед
Наверх
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

 


 
 

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru