Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Виявлення випадків маніпулювання на ринку цінних паперів залишається пріоритетним завданням регулятора

 

 Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку продовжує провадити активну діяльність у напрямку вдосконалення процедури виявлення випадків маніпулювання і торгівлі з використанням інсайдерської інформації на ринку цінних паперів.
 
 Євген Воропаєв, Член НКЦПФР, розповів про стан справ в Комісії у даній сфері: «Незважаючи на зменшення кількості застосованих санкцій, робота з виявлення випадків маніпулювання на ринку цінних паперів ведеться досить інтенсивно. Так, за 2013 рік і перший квартал 2014 року регулятором були проаналізовані операції 53 торговців із цінними паперами 23 емітентів. На даний момент уповноваженими особами Комісії розглядається дві справи, в рамках яких проводиться додатковий збір інформації. Підвищенню ефективності даної роботи сприяє функціонування в рамках Комісії Аналітичної групи, одним із завдань якої є аналіз звітності для виявлення ознак маніпулювання».
 Член Комісії також зауважив, що справи, пов’язані із маніпулюванням, є надзвичайно складними з точки зору зборів доказів, доведення провини і умисних дій осіб, які брали участь у скоєнні правопорушення.
 У зв'язку з цим фахівцями регулятора готуються зміни до законодавства, спрямовані на уточнення ознак маніпулювання, в тому числі, в частині осіб, які нестимуть відповідальність, розширення повноважень НКЦПФР з отримання відповідної інформації і доказів маніпулювання на фондовому ринку. Найближчим часом планується обговорення запропонованих регулятором змін із провідними українськими біржами та асоціаціями, які об'єднують торговців на ринку цінних паперів.
 Безумовно, існують і певні складнощі в частині правозастосування за такі правопорушення. Так, зважаючи на значний розмір штрафних санкцій (від 170 тис. грн до 850 тис. грн) порушники приділяють значну увагу побудові юридичного захисту, використовують вади законодавства з метою ухилення від відповідальності. Також жодна компанія не сплатила добровільно накладений Комісією штраф, який у всіх випадках становив 170 тис. грн., значна частина штрафів наразі оскаржується в судовому порядку. Стягнення штрафів за судовими рішеннями на користь Комісії, які вступили в дію, також значно ускладнено. Зокрема, за інформацією Державної виконавчої служби, яка займається цією роботою, недобросовісні учасники ринку ухиляються від виконання відповідних судових рішень, приховують свої активи, як правило, відсутні за місцезнаходженням.
Джерело: НКЦПФР
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru