Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Сторони українського фінансового сектору зустрілись у Києві

 

 

Представники українських органів влади, комерційних банків, міжнародних фінансових інституцій та інших основних зацікавлених сторін зустрілись у Києві 5 червня, щоб обговорити шляхи просування реформ, яких так потребує фінансовий сектор. Про це повідомляється на сайті НБУ. 

  

 Форум, який приймав Національний банк України, забезпечив платформу для конструктивного діалогу між приватним і державним сектором за основними напрямами «Віденської ініціативи», що успішно допомогла забезпечити фінансову стабільність у країнах Європи з ринками, що виникають, під час світової економічної кризи. 

 Київська зустріч зібрала керівників Національного банку України та Кабінету Міністрів України, представників банківського сектору, у тому числі комерційних банків з місцевим та іноземним капіталом, представників Міжнародного валютного фонду, Європейського банку реконструкції і розвитку, Групи Світового банку, Європейського інвестиційного банку, Європейської комісії, а також багатьох країн походження комерційних банків. Представник Європейського центрального банку взяв участь у форумі як спостерігач. 

 

 Учасники конференції обговорили поступ реформ у контексті програми підтримки МВФ, зосередивши увагу на реструктуризації, рекапіталізації та роботі з проблемними банками, а також на тому, як краще вирішувати нагальні проблеми негативно класифікованих кредитів, а також реформи у сфері банківського нагляду. Своєчасна реалізація цих реформ необхідна з точки зору відновлення кредитування реальної економіки у майбутньому. 

 Можливість узяти участь у конструктивному діалозі вітали усі учасники, які відзначили важливість регулярних консультацій між установами, що формують політику, регуляторами, банками та міжнародними фінансовими інституціями з метою забезпечення ефективної розробки та впровадження заходів реформування.

  

 Представники міжнародних фінансових інституцій розповіли про те, які основні кроки вони можуть зробити, щоб підтримати скоординовані реформи в банківському секторі, у межах своєї компетенції та на основі досвіду.

  

 Український фінансовий форум став першим заходом у серії координаційних зустрічей, які планується зробити регулярними та які будуть забезпечувати діалог між основними зацікавленими сторонами. Наступний Український фінансовий форум відбудеться восени.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ
НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru