Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

«Муніципальна страхова компанія киянам не потрібна»

 «Муніципальна страхова компанія киянам не потрібна»

 

 У столиці планується створити муніципальну компанію, яка буде займатися медичним страхуванням киян. Створення такої компанії без розробки процедури оплати державним і комунальним клінікам не приведе до поліпшення обслуговування, але гратиме на руку приватним лікувальним установам, заявила експерт з питань страхування Галина Третьякова.

  

 Киян буде страхувати муніципальна компанія. Обіцяють, що будуть прийнятні тарифи на отримання будь-якої медичної допомоги, страхувати жителів столиці почнуть з початку 2015 року. Таке рішення є одним з кроків по введенню обов'язкового медичного страхування в Україні. 

 

 Як, кого і коли будуть страхувати, радіостанція Голос Столиці обговорила з генеральним директором Федерації страхування України Галиною Третьяковою.

  

–        Посилання з видання: «Дія поліса буде поширюватися на обслуговування в комунальних клініках і лікарнях». Вибачте, це як? У нас же безкоштовна медицина. 

 

− Створення такої муніципальної компанії ніяким чином не пов'язане з впровадженням обов'язкового медичного страхування. Муніципальна страхова компанія, якщо вона буде створена, потребуватиме виділення з міського бюджету досить серйозних коштів на її створення. А потім потрібно буде знайти коло людей, які будуть готові добровільно купувати медичне страхування. У тому випадку, якщо люди не зможуть або не захочуть купувати страховки у цій новоствореній компанії, яка повинна працювати на ринкових умовах з усіма іншими компаніями, то в такому випадку міський бюджет повинен буде виділяти кошти на певний контингент громадян, за рахунок яких можуть купуватися договори. Але знову ж, добровільного медичного страхування. Створення такої компанії без розробки процедури оплати державним і комунальним клінікам не приведе до поліпшення обслуговування, але гратиме на руку приватним лікувальним установам. 

 

–        Чому комунальні клініки та лікарні повинні теж брати участь у цій програмі муніципальної страхової компанії, якщо у нас офіційно медицина безкоштовна? 

 

− Ви абсолютно праві. У тому випадку, якщо буде доплата за якісь категорії населення, то будуть порушуватися конституційні права людей, за яких не доплачують. У нас медицина безкоштовна на сьогоднішній день, соціальна. Саме тому не так-то багато вітань на страховому ринку. Навпаки, ця система сприймається як та, що закладає якісь корупційні основи. Вирішувати проблему медичного страхування потрібно не на рівні міста. Це чергова спроба чергового мера створити чергову муніципальну компанію. Це не тільки моя думка. Як фахівці на ринку, ми думаємо, що це безглуздо.

  

Джерело:  Newsradio.com.ua

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru