Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Верховна рада України може розширити перелік вимог до перевезень на таксі

 

 

Верховна рада України може розширити перелік вимог до автомобільних перевізників, які надають послуги перевезень на таксі.

 

Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання роботи таксі, легкових автомобілів за замовленням та інформаційно-диспетчерських служб» зареєстрували 15 вересня у Верховній Раді України народні депутати Андрій Гордєєв, Андрій Вадатуський (фракція «Блок Петра Порошенка») та Олег Медуниця («Народний фронт»).

 

Згідно з пояснювальною запискою до документа, чисельність осіб, задіяних у таксомоторних перевезеннях в Україні, становить близько 200 тис. І приблизно така ж кількість складають транспортні засоби, що використовуються в процесі даного виду перевезень. Грошовий оборот вказаного ринку надання послуг у масштабах країни становить понад 20 млрд грн на рік.

«Разом з тим, слід зазначити, що близько 85% учасників ринку перевезень на таксі в Україні здійснюють свою діяльність поза правовим полем. Крім того, з числа інформаційно-диспетчерських служб, діяльність яких в переважній більшості випадків нерозривно пов’язана з послугами таксі, тільки 10 % зареєстровані в установленому законодавством порядку як суб’єкти господарювання, що надають відповідні послуги», – наголошується в ній.

 

У результаті сформованої ситуації, бюджети різних рівнів недоотримують (або взагалі не отримують) належних податкових платежів, значна кількість працівників офіційно непрацевлаштовані, порушуються вимоги безпеки перевезень, споживач не отримує послуг належної якості та інше.

З метою досягнення пропонується: доповнити законодавство новими поняттями, зокрема, «організатор перевезень на таксі», «інформаційно-диспетчерська служба» і «перевезення на таксі», удосконалити існуючі визначення «стоянка таксі» і «таксі»; покласти організацію перевезень на таксі на органи місцевого самоврядування відповідних населених пунктів, а в аеропортах, які мають статус міжнародних, і знаходяться за межами населених пунктів, – на органи місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст (відповідні обласні ради).

 

До того ж, пропонується збільшити розмір штрафних санкцій за порушення законодавства про перевезення на таксі та легковими автомобілями на замовлення; впровадити більш дієвий вид контролю, ніж існуючі – контрольну закупівлю.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru