Об издательстве Подписка Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Анонс номера


Казахстан, Астана 2017:от доверия к признанию

10 июня 2017 года в столице Республики Казахстан Астане торжественно открылась «ЭКСПО-2017. Энергия будущего» – первая выставка подобного масштаба, которая проводится на территории постсоветского пространства. На три месяца Астана, да и весь Казахстан превратиться в столицу новейшего отношения к энергии. До 10 сентября продлиться презентация лучших образцов мирового опыта по возобновляемой энергии, альтернативных источников энергии, «умных домов», «умных машин» и всего, чем гордятся страны-участницы, что могут предложить человечеству для сохранения традиционных энергоресурсов.  

 

Район і місто:  розвиток малого та середнього бізнесу

Активності Голови Голосіївської в м. Києві державної адміністрації Наталії Володимирівни Бондар можна позаздрити. Кожна хвилина розписана, в тому числі, не забуває Голова відзвітувати перед своєю громадою в фейсбусі та отримати зауваження і поради щодо справ у районі, використання соціальних систем дає можливості тісно спілкуватися із громадою. Зазначимо, що Голосіївський район м. Києва – єдиний із 10 районів міста, очолюваний жінкою, яка прийшла з великого бізнесу! А ще, це один із найбільших за площею районів столиці з надзвичайно багатою історією, пов’язаною із Київською Руссю. Розпочали ми бесіду з Наталією Володимирівною зовсім з іншого – ключового для району, міста та країни питання, – «розвитку малого та середнього бізнесу, його підтримки та перспектив». В пріоритетних напрямках держави та її органах на місцях має бути саме підтримка малого та середнього бізнесу. Держава повинна створювати умови для розвитку бізнесу. Нині бізнес молодшає, бо молодь більш розвинута і активніша.

 

Астана — экосистема финансовых услуг

До конца года Международный финансовый центр «Астана» (МФЦА) определится со стратегическим партнером. Об этом сообщил глава центра Кайрат Келимбетов на брифинге для иностранных СМИ, аккредитованных на ШОС и ЭКСПО 2017 в Астане. Издательскому Дому «Украина Бизнес», официальному информационному партнеру украинского павильона на ЭКСПО 2017 глава МФЦА дал официальный комментарий. 

 

Голосіївський район Києва:  історія та перспективи 

Від підприємств Терещенків, Ханенків, Бачинських, Єфімових до сучасного малого і середнього бізнесу та його розвитку.

У південній частині Києва розташувався чарівний та пишний Голосіїв. Ще у сиву давнину в тут селилися люди. Свого часу ця місцевість належала Києво-Печерській Лаврі. У першій половині XVII ст. Київський митрополит Петро Могила заснував тут монастир, так званий скит, який став дачною резиденцією церковної знаті.

 

Україна в ЕКСПО 2017:інтернаціональний діалог

Законодавчі напрацювання й інвестиційний потенціал України у відновлюваній енергетиці презентували на бізнес-форумі «Україна – Казахстан: нові обрії економічного співробітництва», що відбувся в Астані в рамках Національного дня України на ЕКСПО 2017. Захід став унікальною платформою для налагодження взаємодії України та Казахстану у відновлюваній енергетиці.

 

Видавничий Дім «Україна Бізнес» щиро вітає учасників з’їзду славетного, легендарного роду Бачинських! 

ІІ З’їзд роду Бачинських почнеться 8 серпня 2017 року в с. Бачина Старосамбірського району. У програмі передбачено урочиста академія, присвячена роду Бачинських, ватра на березі Дністра, вихід на Бачинську гору; освячення біля пам’ятного знаку роду Бачинських, а також спільне фото напам’ять, заповнення книги роду Бачинських. Усі учасники візьмуть участь у інших заходах Бойківських Фестин.

  

Детальніше про це читайте на сторінках «Україна Бізнес ревю» №25-26 (1406-1407), 26 червня 2017

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                  

  

                                                                        

 

              

                                             

  

                                                  Дедал Инфо             

   

                                                           

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 

 
ЗАКОНОДАВСТВО ТА СУДОВА ПРАКТИКА
 

   
"Камелія" квіти від виробника
 

 
  

 

  


 

 
 

 

  

НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля
Погода в Киеве


140Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru