Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Анонс номера

Місцеве самоврядування як рушій розвитку держави

Форум місцевого самоврядування ефективна платформа для обговорення проблемних питань у сфері кадрової політики і організації роботи рад, надання адміністративних послуг, діяльності об’єднаних територіальних громад. Захід провела Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

Відкрив роботу Форуму Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, зазначивши, що Реформа з децентралізації ставить перед громадами низку проблем, зокрема, щодо залучення ресурсів до розвитку. Це стосується і професійних кадрів, розробки стратегій, планування бюджетів, розробки статутів ОТГ. Громади мають навчитися використовувати інструменти та можливості, які надає Уряд (ДФРР, субвенція, програми енергоефективності) та міжнародні фонди. Доцільно, щоб кожна громада мала проектну групу кваліфікованих фахівців для розробки проектів. У цьому важлива роль належить АМУ, яка в рамках проекту ПУЛЬС проводить різноманітні тренінги та навчання для працівників місцевого самоврядування.

 

Владимир Ганчак: «Для успеха надо консолидировать усилия!»

Состояние и будущее украинского страхового рынка невозможно рассматривать в отрыве от общей экономической ситуации в стране. Сегодня экономика Украины, в основном, монополизирована и подконтрольна небольшому числу олигархических групп, монопольно контролирующих целые бюджетообразующие отрасли и, как следствие, паразитирующие на бюджетных финансовых потоках, отдавая государству по остаточному принципу, а не наоборот. Они, естественно, противостоят давно назревшим экономическим реформам, которые необходимы для изменения и экономики страны и, как следствие, сегодняшней слабой социальной защищенности общества. В этом процессе однозначно должна принять участие и страховая отрасль, как экономический инструмент общественного накопления, расходования и контроля коллективных средств, необходимых для нормального жизнеобеспечения граждан. А это – и медицинское, и пенсионное страхование, и страхование от техногенных и природных катаклизмов, и индивидуальная страховая защита имущества и интересов так, как это организовано и давно сложилось в Европе, в т.ч. у наших ближайших соседей.

О своем видении состояния и перспективах рынка страховых услуг Издательскому Дому «Украина Бизнес» рассказывает Советник VIG в Украине Владимир Ганчак.

 

Мінфін забезпечив держбанки планами

Міністерство фінансів завершило оновлення Основ стратегічного реформування державного банківського сектора, розрахованого на найближчі п’ять років. «Держава зменшить частку ринку з 55% у 2017 році до 24% в середньостроковій перспективі», – пообіцяв міністр фінансів Олександр Данилюк на засіданні уряду.

Представлений документ – це допрацьована стратегія від лютого 2016 року. Потреба в її відновленні з’явилася після націоналізації ПриватБанку. Новий документ Мінфін обіцяв підготувати до травня 2017 року, але терміни постійно відсувалися. У відомстві таку затримку пояснювали відсутністю стратегії ПриватБанку і необхідністю узгодження нового документа з наглядовими радами держбанків.

 

Реформа отчетности финучреждений и ее аудита

Сохранение финансовой стабильности, усиление защиты потребителей и развитие качественных финансовых услуг создают основания для повышения доверия в финансовом секторе и обеспечения роста уровня инклюзивности развития страны. Для того, чтобы сделать небанковские финансовые услуги более доступными, их стоимость необходимо уменьшить за счет повышения эффективности небанковских финансовых учреждений, а также усиления конкуренции и прозрачности в финансовом секторе. Одним из направлений обеспечения прозрачности является реформирование отчетности финансовых учреждений и ее аудита.

О нововведениях, особенностях функционирования рынка в эксклюзивном интервью газете «Украина Бизнес Ревю» рассказывает Александр Залетов, члена Национальной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг.

 

Республіка Казахстан в епоху Четвертої промислової революції

Сьогодні світ вступає в епоху Четвертої промислової революції, еру глибоких і швидких змін: технологічних, економічних і соціальних. Новий технологічний уклад кардинально змінює те, як ми працюємо, реалізуємо свої цивільні права, виховуємо дітей. Необхідність бути готовими до глобальних змін і викликів спонукала нас прийняти Стратегію розвитку «Казахстан -2050». Послання Президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва народу Казахстана. Нові можливості розвитку в умовах четвертої промислової революції.

Ми поставили за мету увійти до тридцятки найбільш розвинених країн світу. Реалізується План нації – 100 конкретних кроків, з яких 60 вже виконані. Інші носять в основному довгостроковий характер і здійснюються планомірно. Ухвалена комплексна програма «Цифровий Казахстан». Розроблено комплексний Стратегічний план розвитку Республіки Казахстан до 2025 року.

 

Малий та середній бізнес України 2018: принципи державної політики, виклики та очікування учасників

В Україні на сьогодні державна політика щодо малого та середнього бізнесу в своїй основі є «реактивною», тобто є реакцією органів державної влади або на зовнішні подразники, або на наполегливі вимоги малого бізнесу. Суб’єкти великого та середнього бізнесу публічні акції і тим більше акції громадської непокори не використовують.

«Реактивність» державної політики щодо малого бізнесу визначає низьку ефективність політики та низьку результативність державного регулювання. Відсутність дієвої стратегії державної політики щодо малого бізнесу призводить до стохастичної появи нових регулювань, і до відсутності прогресу у реальному покращанні бізнес-клімату в Україні (формальні показники DoingBusiness не можуть розглядатись як результат покращання).

  

Детальніше про це читайте на сторінках «Україна Бізнес ревю» №№7-8 (1440-1441), 26 лютого 2018

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

 


 
 

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru