Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Анонс номера


Кредитні спілки: перспективи розвитку

Ми проживаемо у безпрецедентних для України економічних та політичних умовах. В умовах скорочення

інвестиційних потоків, зниження з боку банків обсягів кредитування реального сектора економіки необхідно шукати нові шляхи для зростання інвестиційної активності. Сучасний інвестиційний клімат в Україні через низку причин не можна вважати сприятливим як для вітчизняних, так і для іноземних інвесторів. Незважаючи на дуже повільне зростання доходів населення України, все ж таки попит на предмети тривалого користування (автомобілі, будинки, меблі, комп’ютери та інші товари домашнього вжитку) постійно збільшується. Взагалі такі покупки практично не здійснюються за рахунок заощаджень, а отже сьогодні діє ефективна система купівлі «в кредит». Для задоволення потреб населення «в кредиті» саме існують кредитні спілки(КС), основна мета яких підвищення добробуту учасників шляхом взаємного кредитування на умовах повернення і платності.

 

Американське вугілля для опалювального сезону в Україні

Тимчасово повірений у справах США в Україні Джордж Кент привітав підписання угоди між українською енергогенеруючою компанією ПАТ «Центренерго» та Американською компанією «ЕксКоул Енерджі енд Ресорсиз» у Посольстві США в Україні.

 

Українське село переходить від централізованого управління до децентралізованого контролю

Сьогодні в Україні відбуваються принципові зміни в сільській політиці. Акцент робиться не тільки на розвиток територій, але й на максимальне задоволення потреб та інтересів сільського населення. Причому людський фактор стає домінуючим. Для нашої країни такі підходи є новаційними. Тому ми прискіпливо вивчаємо вдалі практики сільського розвитку успішних країн і, в першу чергу, – Сполучених Штатів Америки, Канади, країн ЄС. А також використовуємо досвід провідних експертів у цій царині, дослухаємося до їх рекомендацій.

Томас Джонс належить якраз до числа таких відомих у світі експертів. Він є професором економіки сільського господарства Університету Френка Міллера та Школи міжнародних відносин Університету Міссурі (США). Він спеціалізується на економіці розвитку сільської місцевості, аналізі економічного впливу, фінансах місцевого самоврядування.

Кілька років тому він консультував уряд України у питаннях зміни політики сільського господарства та розвитку сільських регіонів. Нещодавно Томас Джонс побував у нашій країні. Він охоче відповів на запитання щодо доцільності впровадження нової сільської політики та її перспектив.

 

Тенденції персонального декларування доходів

Немає сумніву, що питання персонального декларування доходів сьогодністає все більш актуальним як для держави так і для громадян. На сьогодні в Україні передбачено, фактично, існування двох систем декларування –подання декларацій про доходи до фіскальних органів (перелік суб’єктів декларування визначено в Податковому Кодексі) та системи електронного декларування - особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Ці дві системи на сьогодні є відносно незалежними одна від одної, протеміж ними прослідковується певний взаємозв’язок. Так на сьогодні вже існує практика спорів з фіскальними органами, коли державні службовці

намагаються підтвердитилегальність та джерела походження доходів, які задекларовані в е-деклараціях.

 

  

Детальніше про це читайте на сторінках «Україна Бізнес ревю» №31-32 (1412-1413), 7 серпня 2017

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                  

  

                                                                        

 

              

                                             

  

                                                  Дедал Инфо             

   

                                                           

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 

 
ЗАКОНОДАВСТВО ТА СУДОВА ПРАКТИКА
 

   
"Камелія" квіти від виробника
 

   
  


   
 
 

  
 

 

  

НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru