Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

НАТАЛІЯ КОРОЛЕВСЬКА: ДЕРЖАВА ПОВИННА ПРОКОНТРОЛЮВАТИ, В ЯКИХ УМОВАХ ЖИВУТЬ ДІТИ, УСИНОВЛЕНІ ІНОЗЕМЦЯМИ

НАТАЛІЯ КОРОЛЕВСЬКА: ДЕРЖАВА ПОВИННА ПРОКОНТРОЛЮВАТИ, В ЯКИХ УМОВАХ ЖИВУТЬ ДІТИ, УСИНОВЛЕНІ ІНОЗЕМЦЯМИ

Міністерство соціальної політики ініціює перевірку умов проживання та стану здоров’я всіх дітей, усиновлених іноземними громадянами, які перебувають на обліку  в консульських установах і дипломатичних представництвах України. Про це сьогодні заявила Міністр Наталія Королевська. Зокрема, Міністерство звернулося до МЗС з вимогою терміново розпочати таку перевірку.

«Сьогодні ми направили листа Міністерству закордонних справ з вимогою провести перевірку умов проживання та стану здоров’я дітей, усиновлених іноземними громадянами. Ми маємо отримати достовірну інформацію про кожну дитину, яка перебуває на обліку в консульських установах та дипломатичних представництвах України», – зазначила Наталія Королевська.

За даними МЗС, станом на 1 лютого 2012 року в закордонних дипломатичних установах на обліку перебувало 21 721 неповнолітніх дітей-громадян України.

Наталія Королевська відзначила, що українці усиновлюють понад 2 тисячі дітей щороку, тоді як іноземцями у 2012 році усиновлено 806 дітей. За правилами усиновлювачі мають подавати консульській установі чи дипломатичному представництву України не менш як один раз на рік протягом перших трьох років після усиновлення (та в подальшому один раз на три роки до досягнення дитиною вісімнадцяти років) звіт про умови проживання і стан здоров’я.

«На жаль, у деяких країнах показник подання звітів вкрай низький. Наприклад, у США він не перевищує 30%. Переконана, що наша держава повинна більш активно цікавитись долею усиновлених дітей. Ми маємо бути впевнені, що з усиновленою дитиною усе гаразд, незалежно від громадянства усиновлювачів», – резюмувала Наталія Королевська.

 

Довідково

Згідно зі ст. 287 Сімейного кодексу України та відповідно до пунктів 109-113 Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 р. №905, нагляд за дотриманням прав усиновлених дітей здійснюють дипломатичні представництва та консульські установи України за кордоном. Вони ж отримують і звіти усиновлювачів про умови проживання та стан здоров'я усиновлених дітей.

Для забезпечення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, які проживають за межами України, Мінсоцполітики протягом місяця від дня надходження рішення суду про усиновлення дитини надсилає до МЗС:

  • копію рішення суду про усиновлення дитини;
  • письмове зобов'язання кандидатів в усиновлювачі.

Іноземні усиновлювачі зобов'язуються після усиновлення дитини:

  • поставити дитину на облік у відповідній консульській установі чи дипломатичному представництві України протягом місяця після в'їзду до країни проживання;
  • забезпечити право усиновленої дитини зберігати громадянство України до досягнення нею 18 років;
  • подавати консульській установі чи дипломатичному представництву України не менш як один раз на рік протягом перших трьох років після усиновлення та в подальшому один раз на три роки до досягнення дитиною вісімнадцяти років звіт про умови проживання та стан здоров'я усиновленої дитини;
  • надавати можливість представникові консульської установи чи дипломатичного представництва України спілкуватися з дитиною.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru