Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Новий Маркетинговий кодекс підвищує стандарти захисту споживачів у всьому світі

Новий захист для користувачів Інтернету та детальні стандарти для маркетологів відображено в оновленому кодексі світової маркетингової практики. Кодекс рекламних та маркетингових комунікацій Міжнародної торгової палати (ICC) слугує основою для національних систем саморегулювання, які контролюють маркетингову практику та надають споживачам легкий доступ до подання скарг та відшкодування.

Банки отримають новий інструмент розрахунків

SWIFT (світова мережа передачі фінансових повідомлень) і Банківська комісія Міжнародної торгової палати (ІСС) підписали Декларацію про співпрацю з метою популяризації Банківських платіжних зобов'язань (BPO).

BPO - це зобов'язання одного банку перед іншим, що не відкликається, здійснити платіж за умови виконання заздалегідь оговорених умов. Контроль за виконанням умов здійснюється за допомогою електронної системи відповідності даних. BPO виступатимуть в якості альтернативного способу розрахунків у міжнародній торгівлі і забезпечать переваги акредитивів в умовах автоматизації. Ці інструменти дозволяють банкам запропонувати своїм корпоративним клієнтам гнучку систему зниження ризиків на всіх етапах торгового ланцюжка.

Біг з перешкодами: чому іноземні інвестори не можуть працювати в Україні

Проблемні питання інвестиційної привабливості України у сфері альтернативної енергетики вітчизняні та іноземні фахівці обговорили в ході Україно-Данського Бізнес-форуму, що відбувся з нагоди офіційного візиту в Україну Його Королівської Високості Кронпринца Данії Фредеріка. У рамках заходу було проведено круглий стіл «Вітроенергетика - практики різних країн», модераторами якого стали представники данської компанії «Vestas» та Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) Дар'я Ревіна.

Ефективне функціонування транспортної інфраструктури

Реалізація транзитного потенціалу України –нагальне  та невідкладне   завдання. І влада  і бізнес докладають чимало зусиль щодо відновлення в Україні ланцюга співпраці «Замовник – Виконавець – Контролер якості – Економічна інфраструктура (логістика)» та забезпечення спільного виконання національних програм з питань розвитку сфери транспорту й логістики. Сьогодні про кроки в цьому напрямку ми розмовляємо із Президентом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати - проф., д.е.н., Володимиром Щелкунов.

Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru