Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Даруємо лише позитивні емоції

Даруємо лише позитивні емоції

 

 

 

 

 

 

 

 

Concord bank – нетипова фінансова установа в нашій країні: засновниці – рідні сестри, щасливі багатодітні мами, власниці успішного бізнесу. Факти свідчать про те, що банк зростає та мужнішає: збільшено капітал, зріс кредитний портфель фізичних та юридичних осіб, зросли активи, підвищено кредитний рейтинг, створено власний процесинговий центр «ПРОКАРД». Про фінансову установу розповідає Олена СОСЄДКА, Голова наглядової ради, одна з акціонерів банку. 

 У чому полягає секрет успіху банку Concord bank?

– Усі перераховані вище здобутки та перемоги – результат правильних візії та стратегії правління й акціонерів, це величезна робота топ-команди й синергія всього колективу. Нічого унікально нового – окрім цікавих ідей, залученості кожного, працьовитості й величезної енергії та позитивної атмосфери в колективі. Чарівної пігулки немає, на жаль, є тільки перепони.

У чому полягають переваги принципового членства VISA? Які переваги Вашої фінансової установи порівняно з іншими та що це дає клієнтам?

– Якщо бути точною, переваги принципіальства в МПС. Принципіальство в МПС MasterCard і VISA – у першу чергу, це можливість спілкуватися з МПС безпосередньо, впроваджувати сучасні сервіси для еквайєрів та емітентів. Наприклад, ми гарантуємо конверсію понад 90% у сервісі Apple еквайринг, запускаємо новий фрод - моніторинг з VISA, який теж підвищить конверсію, першими в Європі здали мандан 3дс2: 0 для власників наших карт MasterCard. Усе це було б неможливо без принципіальства в МПС. До того ж, звичайно, щорічний аудит і AML тримають нас у тонусі, і кожен день ми повинні думати, як те або інше наше рішення позначиться на звіті не тільки  Нацбанку, але й МПС. Це дуже дисциплінує й організовує. Взагалі мати можливість покращувати якість обслуговування не тільки наших клієнтів, а й партнерів, щомісяця дізнаватися про нові сервіси та впроваджувати їх, випереджаючи інших на ринку, –  цікавий досвід і кейс. Це все завдяки принципіальству в МПС. Тож це не привілеї, а гігієна в нашій стратегії.

Діджиталізація суспільства суттєво вплинула на фінансовий сектор. Які продукти Ваш банк надає клієнтам, у чому переваги саме Ваших пропозицій?

– Наші переваги – це швидкість реалізації, рішучість в ухваленні рішень і гнучкість тарифів. Ми чуємо наших клієнтів, підключаємо кмітливість і винахідливість. Для нас кожний кейс унікальний і важливий, а кожен клієнт як рідний. Ми розуміємо, що він може (і повинен) рости з нами, що ми маємо створити всі умови для його процвітання на ринку – і тоді ми теж станемо більші. Ми говоримо про білий трафік, зростання в чорному сегменті нас не цікавить, і ми відразу попереджаємо: «Не грайтеся, відключимо зі штрафами і з криками на ринок». Ми прийшли надовго і всерйоз, витратили купу грошей і сил, зливати це чорним трафіком не будемо (інакше мій заклик про гнучкість може бути розцінений як «ура» для нечистих на руку).

У чому, як Ви вважаєте, перевага Concord bank серед колег у фінансовому секторі?

– Так виходить, що відповідаючи на одне запитання, я вже частково відповідаю на інше. Тому скажу просто: наші цінності й наші цілі збігаються з фінансовим ринком і мають переваги у швидкості та гнучкості.       

Що Ви вважаєте першочерговим у розвитку успішної фінансової установи?

– Талановиті хлопці й дівчата, сприятливий клімат в організації, чіткі цілі, прозорі й зрозумілі правила роботи, соціальна складова (зокрема благодійність), можливість фінансування, робота 24/7, вміння відчувати тренди і відрізняти мертвого коня від хворого. Дай мені, Всевишній, можливість розширити сферу свого впливу, смиренність прийняти те, що перебуває поза її межами, і мудрість відрізнити одне від іншого.

Успішна компанія неможлива без СОЦІАЛЬНИХ програм для колективу. Розкажіть про Особливості team building у Concord bank.

– Так, є кілька програм. У банку є Біржа благодійності, це окремий проєкт, але весь колектив бере участь у розвитку цієї біржі. Ми читаємо книги й обговорюємо потім із правлінням. Ми виходимо на толоки всі разом. Щодня в нас безкоштовні сніданки для співробітників, де всі можуть зібратися і за чашечкою кави поговорити про роботу чи про особисте. Ми запустили програму медичного страхування для всіх співробітників банку, яка передбачає цілодобовий доступ до медичної допомоги на всій території України, а також забезпечення медикаментами.

Ваші побажання колегам-фінансистам, читачам журналу та учасникам Проєкту «Фінансові установи: Гідні, Успішні, Надійні».

– Докладати всіх можливих зусиль для розширення сфери свого впливу, не зациклюватися на турботах і мати мудрість відрізнити одне від іншого.

 

 

Бесіду вели Лариса СЕМАКА та Олена ЦИМБАЛ

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   

 
  

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru