Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Альфа-Банк Україна підбив підсумки діяльності за чотири місяці 2020 року.

 

Альфа-Банк Україна підбив підсумки діяльності за чотири місяці 2020 року.

  • Зокрема, прибуток банку станом на 1 травня 2020 року сягнув 320 млн грн. Про це свідчать підсумкові балансові дані станом на 1 травня 2020 року.

Загальні активи банку збільшились на 6% до рівня 75,74 млрд грн*. При цьому, позитивним є збільшення на 30% обсягу високоліквідних активів, в тому числі за рахунок коштів у Національному банку України. Їхній обсяг станом на 1 травня 2020 року станов ив 2,61 млрд грн.

Крім того, відбулось зростання залишків коштів, розміщених в інших банках в 3,5 разу до 11,33 млрд грн. Збільшення відбулось за рахунок коштів, розміщених на кореспондентських рахунках, та депозитів овернайт в інших банках.

Відповідно до зростання активів, збільшився й обсяг пасивів, а саме:

  • загальні пасиви зросли на 6% до 67,01 млрд грн, здебільшого за рахунок коштів фізичних осіб. Обсяг коштів населення за січень-квітень збільшився на 10% (на 3,4 млрд грн) до 38,14 млрд грн. Обсяг коштів юридичних осіб збільшився на 3 % (на 765 млн грн) до 23,35 млрд грн;
  • капітал банку збільшився на 7% (на 534 млн грн) до 8,73 млрд грн. Позитивний вплив на динаміку капіталу мала прибуткова діяльність банку.
  • Регулятивний капітал Альфа-Банку Україна станом на 1 травня 2020 року становить 7,75 млрд грн.

Станом на 1 травня Альфа-Банк Україна повною мірою виконав вимоги Національного банку України щодо значення нормативів капіталу.

Вимоги регулятора щодо нормативів ліквідності Альфа-Банком Україна також виконано.

Значення інших економічних нормативів та лімітів відкритої валютної позиції станом на 1 травня 2020 року Альфа-Банком Україна також дотримано.

Джерело: Альфа-Банк Україна  http://www.alfabank.ua

Результаты шестого розыгрыша среди вкладчиков к 30-летию МЕГАБАНКА

Результаты шестого розыгрыша среди вкладчиков к 30-летию МЕГАБАНКА.

 

 


Победителями стали:

  • среди первой группы вкладчиков банка (тех, кто имеет действующий депозит или продлил его согласно условиям розыгрыша) – Татьяна Яковлевна из Новой Каховки (код клиента F. 527207);
  • среди второй группы вкладчиков (новые клиенты, которые откроют срочный депозит в период с 4.05 по 31.07 2020 года) – Галина Витальевна из Тернополя (код клиента F.248558).

Поздравляем наших победительниц, которые получат в подарок электрогрили.

 

Представитель банка свяжется с вами и расскажет, как забрать подарок.

Источник: пресс-служба "МЕГАБАНК"  https://www.megabank.ua

 

Альфа Страхування: 20 років на страховому ринку України

Альфа Страхування: 20 років на страховому ринку України

 

Альфа Страхування: 20 років на страховому ринку України
Страхова компанія «Альфа Страхування» 7 червня 2020 року выдсвяткувала 20-річчя роботи на страховому ринку України. За роки роботи Альфа Страхування зарекомендувала себе перед клієнтами та партнерами, як компанія з видатним сервісом, яка постійно розвивається та вдосконалюється, рухається в ногу з часом, яка слідкує за інноваційними тенденціями та адаптується під  поточні умови та виклики. 
Сьогодні СК «Альфа Страхування» входить в топ–10 лідерів ринку, нам довіряють понад 1 млн клієнтів, регіональні представництва компанії працюють по всій території України, при цьому, сучасний сайт дозволяє здійснити покупки страхових продуктів онлайн.
СК «Альфа Страхування» - універсальна компанія, яка надає послуги захисту інтересів бізнесу корпоративним клієнтам, а також велику кількість страхових програм для фізичних осіб.
Одним із ключових напрямків роботи компанії є експертиза в добровільному медичному страхуванні. Для зручності клієнтів, застрахованих з ДМС, розроблено спеціальний мобільний додаток, де у смартфоні завжди «під рукою» вся необхідна інформація. Крім того, у застрахованих є можливість скористатись повноцінними консультаціями з лікарями онлайн, що особливо актуально в сучасних реаліях.
«Зміна внутрішньокорпоративної культури, створення всередині бізнесу ядра корпоративних інновацій та перебудова бізнес-процесів таким чином, щоб забезпечити «безшовний» клієнтський досвід, не дивлячись на будь-які зовнішні обставини – це ті ключові тренди на світових фінансових ринках і, зокрема, на ринку страхування, на які ми орієнтуємось і втілюємо в життя», - зазначає Ірина Гевель, Голова Правління СК «Альфа Страхування» (Україна).
Джерело: СК «Альфа Страхування» (Україна). https://alfaic.ua/o-kompanii 

АНОНС НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ – 2020

 

Національний Сорочинський ярмарок  2020 року  відбудеться з 18 по 23 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці

Миргородського району Полтавської області.

Офіційне відкриття 18 серпня об 11.00.

 

  Організатор Національного Сорочинського ярмарку з 1999 року – ТОВ «Сорочинський ярмарок».

  З 28 квітня 2020 року  розпочнеться прийом заявок від усіх категорій учасників. (Вартість  участі  залишилась  без змін, на рівні 2019 року).

  Запрошуємо  до участі підприємства, приватних підприємців, майстрів народних промислів, заклади громадського харчування та розваг,

  організаторів колективних експозицій, пісенні, танцювальні та музичні колективи і окремих виконавців.

 

           Умови участі  та інша інформація – на сайті www.yarmarok.in.ua

          Тел./факс: (0532) 50-82-11; 50-82-12, sorochiny@ukr.net

           Запрошуємо до співпраці спонсорів та інформаційних партнерів.

 

                                                                                                                       Прес-служба ТОВ «Сорочинський ярмарок»

Віват, Королеви фінансового успіху!

 

 

Королева финансового успеха 2019

 

У Києві відбулася четверта урочиста церемонія вручення премій Всеукраїнського проєкту «КОРОЛЕВА ФІНАНСОВОГО УСПІХУ-2019»!

 

Ініціатор проєкту – Видавничий Дім «Україна Бізнес»: газета «Україна Бізнес Ревю» та журнал «Финансовые услуги». Партнерами четвертого Всеукраїнського проєкту виступили Український національний комітет Міжнародної торгової палати – ІСС Ukraine та Асоціація українських банків – АУБ  ...

 

 

УНІКА Життя підтримала арт-проект «Ангели» в місті Лева

 

 

Цілих три місяці львів'яни та гості міста матимуть змогу насолоджуватися масштабною виставкою «Ангели», що відкрилася на днях у місті Лева.

 

Куратор виставки Павло Гудімов розповів, що 30 музеїв і 5 приватних колекціонерів надали більше ніж 400 експонатів, які можна побачити у двох локаціях: у музеї Пінзеля, що на пл. Митній, 2, та у Палаці Лозинського у Львівській галереї мистецтв на вул. Стефаника, 3. 

 

Кожен відвідувач може побачити на власні очі твори найвідоміших художників минулого й сучасності: від Дюрера, Рембрандта, Буше, Врубеля, Кульчицької, Новаківського, до Шагала, Кабакова, Равського, Костирка та Сільваші. А також різноманітні предмети археології, скульптури й живопису, артефакти масової культури ...

ATLAS WEEKEND 2019 відбудеться під страховим захистом UNIQA Україна

 

 Страхова компанія «УНІКА» цього року стала офіційним страховим партнером 5-го ювілейного музичного фестивалю Atlas Weekend, застрахувавши відповідальність організатора масових заходів.

 

ATLAS WEEKEND –  один з наймасштабніших музичних фестивалів, який проводиться в Україні з 2015 року та збирає понад 500 000 відвідувачів щороку ...

Фаворити року оголошені на XVI церемонії нагородження

Відбулася XVI церемонія нагородження переможців рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху»!
Протягом усього 2018 року найкращі торгові марки України вибирали 3 журі: авторитетні галузеві експерти, знаменитості та публічні люди, а також всі небайдужі споживачі, які ділилися своєю думкою й особистим досвідом, рекомендували і вказували свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua!
Найулюбленіші споживачами бренди країни були представлені публіці у званні Фаворит Успіху – 2018 на шістнадцятому урочистому шоу вручення нагород.
Медаль «Фаворит Успеха – 2018»
Фаворити Успіху – 2018, панорама

У Києві відбулася шістнадцята щорічна церемонія нагородження «Фаворитів Успіху». Переможці рейтингу були визначені за підсумками національного дослідження громадських уподобань і були визнані найкращим вибором в своїх категоріях серед асортименту подібних пропозицій. Рейтинги гравців ринку складалися просто і прозоро — завдяки анкетуванню галузевих спеціалістів професійного журі (в якому всі експерти представлені організаторами поіменно), паралельно з Інтернет-голосуванням небайдужих споживачів на www.favor.com.ua (в ході якого, до речі, найбільш активні респонденти регулярно заохочуються призами) ...

 

 

КОМЕРЦІЙНИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ БАНК: успішний досвід з ЕСКО-кредитування

КОМЕРЦІЙНИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ  БАНК: успішний  досвід  з ЕСКО-кредитування

 

 

Пані Тетяно, Комерційний Індустріальний Банк понад 25 років успішно працює на ринку фінансових послуг, подолавши кризи, трансформації та інші віяння часу.

Розкажіть про формулу успіху Вашої фінансової установи і про те, як заслужити довіру клієнтів?

– За 25 років АТ «КІБ» пройшов складний, і водночас цікавий шлях розвитку від невеликого банку, що обслуговував приватні підприємства, до універсальної фінансової установи, яка надає широкий спектр послуг корпоративного та роздрібного напрямків із високим рівнем сервісу та надійності ...

XVI церемонія нагородження Фаворит року 12 червня 2019

  

12 червня 2019 року в івент-холі Freedom (Київ) відбудеться XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху». Переможці рейтингу, найкращі і найрекомендованіші бренди України, були визначені в ході масштабного дослідження споживчих уподобань, яке проходило протягом усього минулого 2018 року ...

 

 


Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru