Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

XVI церемонія нагородження Фаворит року 12 червня 2019

  

12 червня 2019 року в івент-холі Freedom (Київ) відбудеться XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху». Переможці рейтингу, найкращі і найрекомендованіші бренди України, були визначені в ході масштабного дослідження споживчих уподобань, яке проходило протягом усього минулого 2018 року ...

 

 


В Україні очікується встановлення 3 ГВт потужностей об’єктів сонячної енергетики до 2020 року

 

Потужності встановлених об’єктів сонячної енергетики в Україні зростуть до 3 ГВт до 2020 року.Такий прогноз розвитку галузі зробив Віталій Давій, CEOIBCentreEurope, на 8-мій Конференції сонячної енергетики CISOLAR 2019 у Києві.

 

Станом на 1 квітня 2019 року в Україні встановлено понад 2,2 ГВт об’єктів сонячної енергетики – це 71% відвсіх діючих відновлюваних джереленергії.

Активний розвиток галузі дозволив Україні перейти з 34 на 23 позицію глобального рейтингу сонячної енергетики.

 

 

Віталій Давій, Генеральний директорIBCentreEurope

 

«Між подіямиCISOLAR 2019 та CISOLAR 2020 очікуємо встановлення 1 ГВтпотужностейоб’єктів сонячної енергетики в Україні. Буде імплементовано нову законодавчу основу – аукціони, яка відкриє гарантовані перспективи для інвесторів на наступний тривалий період (5-10 років), а також будуть знову зрозумілі правила гри і в Україну потечуть ще більшим потоком інвестиції», - зробив позитивний прогноз Віталій Давій ...

 

 

AgriTech-стартапвпервые представил Украину в Швейцарии

 

 AgriTech-стартапвпервые представил Украину в Швейцарии

 

Новый украинский продукт –мобильное решениеAgroportEх.Bio– соединил в себе самые сильные и перспективные стороны нашей экономики: агро и IT. В начале года проектбыл высоко оценен накрупноммировом конкурсе стартапов посевной стадииSeedstarsGlobalSummit в Швейцарии.

Украина впервые была представлена на конкурсе аграрным направлением. Хотя организаторы признались, что давно уже ожидали от нашей страны подобного стартапа. Украина в последние годы показывает стремительный рост в аграрной отрасли и серьезные достиженияв сфере  IT, поэтому появление продукта, который бы объединил в себе обе этих отрасли,было закономерным и очень ожидаемым,ведьAgTech– в прямом смысле наше будущее. Именно такие инновационные продукты со значительным социальным импактоммогут помочь справиться с глобальными вызовами – ростом численности населения и,как следствие,увеличением спроса на продукты,а также изменением климата.Жюри SeedstarsWorld, крупного международного конкурсастартапов для стран с развивающимися рынками, по достоинству оценили разработку украинцев ...

 

 

 

Єксперти на Міжнародному Форумі «ТЦУ та BEPS: виклики та можливості»

Єксперти на Міжнародному Форумі «ТЦУ та BEPS: виклики та можливості»

 


«Податкова прозорість – альтернативи немає»,- експерти на Міжнародному Форумі «ТЦУ та BEPS: виклики та можливості»

Альтернативи податковій прозорості як в Україні так і в світі на сьогоднішній день не існує. До такого висновку дійшли експерти Державної фіскальної служби, провідних консалтингових і юридичних компаній та представники бізнесу на Міжнародному форумі «ТЦУ та BEPS: виклики та можливості» 29 березня у Києві.

Відкриваючи Форум, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Ніна Южаніна зазначила, що «попередні 23 роки нашої незалежності України не планувалося нічого, що було б пов’язано із захистом власної податкової бази в Україні. Нарешті ми вирвалися із цього замкнутого ...

 

АГРОПОРТ ЗАХІД ЛЬВІВ 2019 (21-23 березня 2019 р.)

 

АГРОПОРТ ЗАХІД ЛЬВІВ 2019 (21-23 березня 2019 р.)
X Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства

АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

АГРОПОРТ Захід Львів 2019, який відбудеться у Львові 21-23 березня буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також – діджиталізація сільського господарства ...

Премия - European Women Expert Awards 2019!

 

 

 

Международный женский экспертно-правовой союз (МЖЭПС, Франция) запустил масштабный проект – премию European Women Expert Awards 2019!

Цель EWEA – отметить выдающиеся заслуги женщин Европы, показать их талант, успех и профессионализм в различных отраслях, объединить и вдохновить их.

Инициатором премии EWEA является Ольга Пампуха и основанный  во Франции по ее инициативе совместно с европейскими партнерами Международный женский экспертно-правовой союз (МЖЭПС).

Героини EWEA – собственницы бизнеса, общественные и культурные деятели, адвокаты и правозащитники, эксперты, ученые, инициаторы важных для общества проектов, которые вдохновляют своим примером и задают новые тренды в бизнесе, обществе, культуре, политике, как в рамках отдельно взятой страны, так и на международном уровне.

Проект призван рассказать о самых успешных представительницах бизнеса ...

 

 

СК «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним страховим партнером Української хокейної ліги

СК «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним страховим партнером Української хокейної ліги

 

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним страховим партнером Української хокейної ліги

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Українська хокейна ліга підписали договір про співпрацю. Договір підписали на один рік, але сподіваємось на довготривалу взаємодію.

 

21 листопада 2018 року на прес-конференції присвяченій 300 матчу в чемпіонатах УХЛ Перший заступник Голови Правління Горельцев Андрій та комерційний директор УХЛ Брага Олексій повідомили про підписання договору про співпрацю в забезпеченні комплексної страхової підтримки українського хокею в сезоні 2018/2019 Чемпіонату України з хокею з шайбою. Це стало гарним продовженням співпраці зі провідними спортивними організація України ...

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним страховим партнером Української хокейної ліги

 

21.11.2018 Прес-реліз

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним страховим партнером Української хокейної ліги

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Українська хокейна ліга підписали договір про співпрацю. Договір підписали на один рік, але сподіваємось на довготривалу взаємодію.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» стала офіційним страховим партнером Української хокейної ліги

 

 

21 листопада 2018 року на прес-конференції присвяченій 300 матчу в чемпіонатах УХЛ Перший заступник Голови Правління Горельцев Андрій та комерційний директор УХЛ Брага Олексій повідомили про підписання договору про співпрацю в забезпеченні комплексної страхової підтримки українського хокею в сезоні 2018/2019 Чемпіонату України з хокею з шайбою. Це стало гарним продовженням співпраці зі провідними спортивними організація України

Відтепер гравці деяких хокейних клубів під час матчів Чемпіонату України з хокею з шайбою будуть мати страховий захист за програмою добровільного страхування від нещасного випадку «Екстрім». Ця програма розроблена спеціально для професійних спортсменів та людей, що займаються екстремальними видами спорту. А з метою підвищення рівня безпеки всі вболівальники, які будуть присутні на льодових стадіонах під час матчів, матимуть страховий захист від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» від непередбачених обставин. Це передбачено договорами добровільного страхування відповідальності організаторів матчів.

Сприяння розвитку спорту – одна з почесних місій Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» на сьогоднішній день.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, Української хокейної ліги, Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, футбольні клуби «Шахтар», «Карпати»,»Арсенал», «Черкаський Дніпро», Автомобільної федерації України.


Прес-служба

Страхової Компанії «БРОКБІЗНЕС»

тел. 0 800 500 123

Приглашение к сотрудничеству UAFIN.TECH

 
 

Издательский Дом «Украина Бизнес» (27 лет на рынке деловых СМИ), выражает Вам искреннюю признательность за присоединение к сети наших профессиональных контактов и информирует, что ИД готовит выпуск журнала «Финансовые услуги), посвященный теме UAFIN.TECH (https://uafin.tech/ )- первогособытиямеждународного уровня на украинском финтех-рынке!

ТЕМА - UAFIN.TECH - площадка не только для обсуждения трендов, но и для производительного нетворкинга с лидерами мировой и национальной финансовых индустрий. Именно здесь можно найти все необходимое для собственного стартапа - инвестора, партнера, сотрудника, или самой его идеи.

Приглашаем Вас принять участие к обсуждению этой актуальной темы на страницах наших изданий; УБР “Украина Бизнес Ревю”, журнале “Финансовые Услуги” и сайта www.ukrbizn.com .

Размещение материала на ексклюзивных условиях.

 

Дедлайн выхода журнала 27.11.2018.

 


Форум 2018 ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ

Форум 2018

ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ

21 вересня (П’ятниця) 2018 року
Київ, М. Незалежності, вул. Михайлівська, 1/3

 

 

21 вересня 2018 р. у місті Києві в конференц залі готелю «Козацький» (Майдан Незалежності, вул. Михайлівська, 1/3) відбудеться Форум «Трансфертне ціноутворення».

Організатором заходу виступає Діловий Клуб «Управління знаннями».

Генеральний Партнер Форуму «Bureau Van Dijk».

Партнерами Форуму виступають KPMG в Україні, ЕY в Україні, Nexia DK, АФ «Аудит-Інвест», IFA Ukraine.

           

В фокусі Форуму - найактуальніші аспекти з питань ТЦУ:

  • Сесія 1. Зміни ТЦУ 2018.
  • Сесія 2. Проблемні питання ТЦУ.
  • Сесія 3. Контроль. Перевірки ТЦУ.
  • Сесія 4. Судова практика. Кейси.
Ключові спікери форуму:

КОЗЛОВ Євген, радник міністра фінансів України, Офіс підтримки реформ Міністерства фінансів України.

МІШИН Микола, начальник Відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС України.

КАРПУШИН Костянтин, партнер, керівник групи з надання послуг у галузі ТЦУ KPMG в Україні.

ДМИТРЕНКО Євген, менеджер групи ТЦУ KPMG в Україні. Судовий експерт, атестований Міністерством юстиції України.

ШЕВЦОВА Тетяна, партнер АФ Crowe Horwath AC Ukraine, голова податкового комітету Громадської ради при ДФС України.

ВОЗНЮК Олена, партнер NEXIA DK. Auditors & Consultants, доповідач, консультант й автор семінарів Ділового клубу з ТЦУ.

ЯМПОЛЬСЬКИЙ Олександр, менеджер групи трансфертного ціноутворення Deloitte в Україні.

ЛИТВИН Дмитро, старший менеджер групи трансфертного ціноутворення Deloitte в Україні.

МАРУЩЕНКО Євгенія, старший консультант групи трансфертного ціноутворення КПМГ в Україні, екс-керівник Відділу перевірок ТЦУ Офісу великих платників ДФС України.

АБРОСИМОВА Євгенія, сертифікований аудитор, директор Київської філії АФ «Аудит-Інвест», керівник практики з ТЦУ.

КІСЛІЦИНА Катерина, менеджер практики ТЦУ «PwC Україна».

ДОЛЖЕНКО Віталій, експерт YouControl.

СЕРГЕЙЧИК Анна, менеджер компанії RoyaltyRange, United Kingdom.

СИДОРОВА Ірина, старший представник BureauVanDijk по Східній Європі.

ФЕДОСЄЄНКО Олександр, старший менеджер, відділ оподаткування та юридичних послуг, ЕY в Україні.

ХОМЕНКО Микола, представник бізнесу.

БЛАЖІВСЬКА Наталія, IFA Ukraine, віце-президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів (ВААС), член Європейської асоціації суддів адміністративних судів.

АНТОЩУК Лариса, керівник практики з вирішення податкових спорів KPMG в Україні. Адвокат. Податковий консультант, магістр міжнародного права.

 

Програма Форуму за посиланням: http://dku.in.ua/?p=TP_FORUM

 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ:

  • головних бухгалтерів і бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів,
  • керівників фінансових служб підприємств експортерів та імпортерів, міжнародних компаній,
  • юристів та всіх зацікавлених осіб.

 

Для реєстрації на участь у форумі необхідно

заповнити заявку на сайті: http://dku.in.ua/?p=TP_FORUM

Додаткову інформацію можна отримати:

(044) 537-70-10, (067) 506-80- 61, (095) 271-45-90 km@dk.ua

Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   

 
  

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru