Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Фотовиставка «Україна туристична» відкрита за підтримки Райффайзен Банку Аваль та Страхової компанії «УНІКА»

15 листопада у Київському Будинку Художника була урочисто відкрита фотовиставка «Україна туристична».

Виставка стала результатом однойменного фотоконкурсу, ініційованого Національним туристичним офісом, Асоціацією журналістів «Туристичний прес-клуб України» і проведеного за підтримки Райффайзен Банку Аваль і Страхової компанії «УНІКА».

Метою виставки та фотоконкурсу, що передував їй, є сприяння формуванню іміджу України як привабливого напрямку для туризму та відпочинку, пропаганда нових можливостей нашої країни через художнє сприйняття майстрів мистецтва. Фотоконкурс «Україна туристична» проводиться другий рік поспіль.

Другий Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії стартував 1 жовтня цього року. До участі в конкурсі були запрошені всі бажаючі – як професійні фотохудожники, фотографи, штатні співробітники засобів масової інформації, так і фотографи-аматори. Кожен бажаючий міг подати на конкурс до 10 власних фотографій, зроблених за останні два роки.

На першому етапі – з 1 жовтня по 1 листопада – учасниками фотоконкурсу було представлено близько 600 знімків. З їх числа журі відібрало 50 найкращих робіт на туристичну тематику, які й були представлені на фотовиставці за його підсумками. Усі ці роботи були адресовані широкій громадськості на фотовиставці, що відкрилася та триватиме до 30 листопада.

Окрім фотовиставки, що відкрилася в Будинку Художника, найкращі 50 знімків фотоконкурсу будуть показані під час проведення фінальної частини Євро-2012 в Києві, а також на спеціальних виставках у Росії й Ізраїлі.

Директор ДП «Національний туристичний офіс» Олена Шаповалова та голова Ради з питань туризму і курортів Євген Самарцев під час урочистого відкриття фотовиставки «Україна туристична» подякували фотографам за їх роботу, завдяки якій широка громадськість, гості країни дізнаються про унікальні туристичні можливості України.

Після закінчення відбору найкращих 50 робіт експертним журі також було проведено голосування серед співробітників компаній-партнерів.

Окрім цінних призів від організаторів, також були вручені призи від Страхової компанії «УНІКА». Кожен з фотографів – призерів УНІКА отримав у подарунок сертифікат на безкоштовний поліс, дійсний протягом року, на страхування здоров'я в рамках програми «Здоров'я та процвітання» або страхування від нещасного випадку в рамках програми «Випадок і турбота».

Власниками страхових полисів від Компанії «УНІКА» стали:

§  Олена Шовкопляс;

§  Іван Дзюба;

§  Роман Орел.

Райффайзен Банк Аваль і Страхова компанія «УНІКА» розглядають свою підтримку конкурсу туристичної фотографії як культурний, інформаційно-освітній проект, спрямований на розкриття нових унікальних можливостей, перспектив туризму та відпочинку в Україні.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru