Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

 

Президією Української федерації убезпечення затверджено План роботи УФУ  на 2012 рік,  розглянуто питання щодо його виконання у січні поточного року та  прийнято рішення щодо оприлюднення Плану роботи та поточних звітів у відповідних розділах веб-ресурсу УФУ (www.ufu.org.ua).

Розглянуто підсумки роботи страховиків-членів УФУ за грудень та дванадцять місяців  2011 року.

За оперативними даними страховиків-членів УФУ за  дванадцять місяців    2011 року сума надходжень страхових платежів за видами страхування іншими, ніж страхування життя, у порівнянні з відповідним періодом 2010 року зросла на 6,84%, до 3 351,49 млн.грн., а сума страхових відшкодувань зменшилась на  3,7% до 1 355,37 млн.грн.

Зростання обсягу страхових платежів спостерігалось за договорами ОСЦПВВНТЗ (+16,30% ), за договорами особистого страхування (+31,94%) та з інших видів страхування майна (+1,00%). За основними видами страхування падіння страхових платежів продовжувалось у страхуванні наземного транспорту (-1,08%). За страховими виплатами падіння відбулося у страхуванні наземного транспорту (-19,28%), страхуванні іншого майна (-0,70%) та з інших видів страхування майна (-10,28%), за договорами ОСЦПВВНТЗ та за договорами особистого страхування зафіксовано зростання на + 17,87% та + 20,09% відповідно. Рівень виплат за 12 місяців 2011 року, у порівнянні з 2010 роком зменшився на 4,43 процентних пунктів (з 44,87% до 40,44%).

У грудні 2011 року, в порівнянні з відповідним місяцем 2010 року загальна сума надходжень страхових платежів збільшилась на 11,89% і склала 371,366 млн.грн. За страховими виплатами (страховими відшкодуваннями) спостерігалось зменшення їх загального обсягу на  33,77%  до   127,318 млн.грн.

 Загальна сума надходжень зі страхування життя за 12 місяців 2011 року склала 87 149,6 тис.грн. в тому числі за довгостроковими накопичувальними договорами – 13 926,4 тис.грн., за змішаними договорами – 46 807,3 тис.грн., та за ризиковими – 26 415,9 тис.грн.   У грудні 2011 року загальна сума надходжень зі страхування життя, отриманих за новими договорами (GPW Month) склала 6 142,2 тис.грн., за всіма діючими договорами (GPW Total) – 9 892,0 тис. грн.

Цього ж дня Президією УФУ схвалено зауваження до проектів Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про страхування» та прийнято рішення ініціювати спільне опрацювання з Держфінпослуг та Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики відповідних проектів.

Також схвалено пропозиції УФУ щодо невідкладних змін до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» (реєстраційний №5063) та прийнято рішення ініціювати створення спільної робочої групи при Міністерстві аграрної політики та продовольства України та Держфінпослуг для приведення нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом і подальшого його удосконалення за участю всіх зацікавлених сторін, зокрема, представників об’єднань страховиків.

Схвалено  висновки Української федерації убезпечення  щодо внесених Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання ринків фінансових послуг» № 3462 – VІ змін до статті 1 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» щодо визначення терміну «посередницькі послуги на ринках фінансових послуг». Висновки  стосуються питання необхідності або відсутності необхідності у зв’язку із зазначеними змінами припинення страховиками договірних відносин з фізичними особами, які відповідно до статті 15 Закону України «Про страхування»  здійснювали діяльність страхових агентів та не зареєстровані у встановленому порядку як суб'єкти підприємницької діяльності. Провівши правову експертизу УФУ дійшло висновку, що зміни внесені до статті 1 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» не змінюють існуючу до внесення цих змін ситуацію у питанні врегулювання правовідносин між страховими та фізичними особами – страховими агентами.

Крім цього прийнято до складу учасників Федерації у якості Спостерігача УФУ – ТОВ «Інститут аналізу ризиків» та схвалено проект Договору про співробітництво з Міжнародною фінансовою академією  щодо організації навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців, які провадять діяльність на ринках фінансових послуг з питань страхової діяльності.

Президією Української федерації убезпечення затверджено оновлений склад Апеляційної комісії з розгляду скарг щодо порушення страховиками - членами УФУ законодавства про фінансові послуги.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                             

  

                                                  Дедал Инфо             

   

                                                           

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 

 


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru