Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Моторне (транспортне) страхове бюро України спроможне в повному обсязі виконувати гарантійні зобов’язання у системі міжнародного автострахування «Зелена Карта»

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) спроможне у повному обсязі виконувати гарантійні зобов’язання у Міжнародній системі автострахування «Зелена Карта» на умовах, визначених законодавством і нормами цієї системи.
Станом на 17.04.12 заявлені збитки за українськими договорами міжнародного страхування «Зелена картка» складають близько 10 млн. євро (або 105 млн. грн.). В цю суму входять зобов’язання, що будуть відшкодовані:
a)        страховиками-повними членами МТСБУ,
b)        перестраховиками,
c)        Бюро з централізованого страхового резервного Фонду страхових гарантій.


За існуючим правилом, зобов’язання повних членів МТСБУ, у тому числі колишніх, забезпечені належним перестрахуванням у першокласних європейських перестраховиків з високим рівнем надійності. Наявний перестрахувальний захист передбачає сплату більшої частини заявлених великих збитків саме перестраховиками.
Згідно з законодавством, МТСБУ є гарантом відшкодування шкоди, завданої власниками зареєстрованих в Україні транспортних засобів на території країн-членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка». Гарантійна функція МТСБУ реалізується за рахунок коштів Фонду страхових гарантій у випадках, коли:
1)        страховик не здійснив своєчасно компенсацію страхового відшкодування, виплаченого потерпілому за кордоном в наслідок ДТП, спричиненого страхувальником;
2)        страховик-повний член МТСБУ не має достатньо коштів та майна для виконання фінансових зобов’язань за «Зеленими картками» (його визнано банкрутом або ліквідовано);
3)        власник зареєстрованого в Україні транспортного засобу надав уповноваженому органу іншої країни фальшивий, неправочинний або змінений у незаконний спосіб страховий сертифікат «Зелена картка».


Станом на 17.04.12 гарантійні зобов’язання Бюро становлять близько 600 тис. євро, у тому числі лише 200 тис. євро за збитком одного із колишніх страховиків-повних членів МТСБУ, решта – це ті, що виникли у зв’язку з використанням фальшивих «Зелених карток» українськими автовласниками за кордоном.
Також МТСБУ виплатить біля 1,5 млн. євро за зобов’язаннями двох неплатоспроможних членів Бюро з правом регресного позову до них.
На даний час обсяг Фонду страхових гарантій МТСБУ значно перевищує зазначені суми заявлених зобов’язань. При цьому, Фонд щомісячно поповнюється за рахунок відрахувань страховиків-повних членів МТСБУ з сум зібраних страхових премій за укладеними договорами «Зелена карта». Отже, МТСБУ готове безперебійно, своєчасно та у повному обсязі виконувати гарантійні зобов’язання; є фінансово стійким та платоспроможним об’єднанням страховиків, що здійснюють обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                  

  

                                                                        

 

              

                                             

  

                                                  Дедал Инфо             

   

                                                           

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 

 
 

 
 
  

   
"Камелія" квіти від виробника
 

 
 

  
 

 

  

НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru