Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ СПОЖИВАЧІВ

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, використовує всі свої повноваження для захисту інтересів споживачів фінансових послуг і забезпечує високу результативність розгляду звернень. Про це йдеться в повідомленні прес-служби комісії.

У повідомленні наголошується, що за четвертий квартал 2012 року в Нацкомфінпослуг оброблено 2126 звернень громадян. З них надійшли: від Адміністрації Президента України - 185, Кабінету Міністрів України - 49, Верховної Ради України - 3, від інших центральних органів державної влади - 483, безпосередньо від громадян - 1406, в тому числі: 29 анонімних звернень (1,4% ) і 99 колективних (4,7%).

Основні питання - порушення термінів виплати або зменшення суми страхового відшкодування, відмова у виплаті відшкодування страховими компаніями. З цього приводу надійшло 1268 звернень (59,6%); щодо повернення депозитних вкладів кредитними спілками - 719 (33,8%); щодо врегулювання відносин з ломбардами, фінансовими компаніями та іншими фінансовими установами - 122 (5,7%).

До Нацкомфінпослуг звернулися 182 пенсіонери. Найбільш актуальні питання, які вони піднімають - повернення вкладів і сплата відсотків по вкладах, вкладених у кредитні спілки (25,3% від кількості звернень пенсіонерів).

Найбільша кількість звернень надійшла від мешканців Києва та Київської області - 759 (35,7%), Одеської і Донецької областей - по 96 звернень (4,5%). Найменша кількість надходить з Рівненської, Сумської і Тернопільської областей.

Реагуючи на звернення, Нацкомфінпослуг направляє вимоги до фінансових установ про надання повної інформації за наведеними у зверненнях питанями. Крім цього, здійснюються позапланові перевірки фінансових установ, на дії яких громадяни скаржаться у своїх зверненнях. Як результат, кількість звернень громадян, питання яких вирішуються позитивно, постійно зростає, зазначають у відомстві.

З метою надання інформаційної допомоги з питань прав і способи захисту інтересів споживачів фінансових послуг, проведення моніторингу громадської думки, систематизації пропозицій, працює громадська приймальня при Нацкомфінпослуг, проводиться консультаційна робота в «телефонному режимі».

«Доброю тенденцією є беззастережне визнання фінансовими компаніями більшості своїх помилок і порушень, виявлених Нацкомфінпослуг, і їх добровільне оперативне усунення, що дозволяє Комісії не застосовувати більш жорсткі заходи впливу, - говорить Андрій Стасевський. - Приємно, що учасники ринку готові до діалогу, їхні представники беруть участь у розгляді справ на засіданнях Нацкомфінпослуг, отримують роз'яснення та методологічну допомогу. Таким чином, спільними зусиллями ми підвищуємо стандарти роботи фінансових ринків України».

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru