Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

ВАКС розповіла про досвід кредитних спілок у популяризації зеленого туризму

Представники проекту USAID «АгроІнвест» і Всеукраїнської асоціації кредитних спілок 7 червня взяли участь у конференції «Формування політики розвитку та функціонування сільського туризму в Україні», в рамках якої обговорювали актуальність і необхідність реорганізувати Спілку сприяння розвитку сільського зеленого туризму.

На конференції були присутні власники індивідуальних і колективних господарств неготельного типу засобів розміщення, особисті селянські та фермерські господарства, громадські організації, представники центральних і місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.

Представник проекту USAID «АгроІнвест» під час привітального слова учасникам конференції підкреслив важливість їх об’єднання та закликав брати активну участь у роботі Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму та користуватися її послугами, адже професійне об’єднання — це єдиний шлях для ефективного відстоювання своїх інтересів на державному рівні та внутрішнього системного розвитку.

Представник ВАКС розповів про особливості діяльності кредитних спілок й їхню відмінність від інших учасників фінансового ринку України. Як приклад популяризації зеленого туризму кредитними спілками навів результати роботи КС «Косівська». Після доповіді учасники конференції ставили питання щодо розрахунку вартості кредиту, гарантій і надійності фінансових установ. За словами учасників конференції, їх зацікавила надана інформація, й вони попросили провести для них навчання з ефективного вибору та користування кредитними послугами й інших аспектів фінансової грамотності.

 

 

Президент України наголосив на розширенні системи кредитної кооперації в сільській місцевості в Щорічному Посланні до Верховної Ради України

 

За повідомленням Представника Президента України у Верховній Раді України Юрія Мирошниченка, опублікованим на Офіційному інтернет-представництві Президента України 6 червня, Президент України звернувся до Верховної Ради України зі Щорічним Посланням.

Як зазначив Представник Президента України у Верховній Раді України: «Головну увагу в Посланні приділено питанням розвитку економіки, бюджетної політики, гуманізації суспільного життя, соціальної політики, реформування влади, європейській інтеграції. Глава держави представив бачення середньострокових перспектив розвитку країни. Ключовим завданням є об’єднання зусиль усіх гілок влади, усього суспільства для подолання наслідків глобальної економічної кризи, реалізації соціальних ініціатив Президента України».

Важливо, що у своєму Щорічному Послані Президент України визначив одним з пріоритетних завдань державної політики, спрямованим на реформування аграрного сектору України, запровадження перевірених міжнародною практикою інструментів підтримки розвитку товарного агровиробництва та підвищення конкурентоспроможності сільського господарства, підтримки дрібних виробників, фермерських господарств і кооперативних об’єднань, серед яких розширення системи кредитної кооперації у сільській місцевості.

Крім того, Президентом України також відзначено питання запровадження на законодавчому рівні надійних механізмів захисту вкладів членів кредитних спілок як необхідності для відродження кооперативного руху на селі, що, в свою чергу, дасть змогу використовувати переваги великого товарного виробництва і врахувати інтереси сільських товаровиробників.

Впевнені, що запровадження таких механізмів буде одним з кроків розвитку діяльності кредитних спілок по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки, враховуючи, що, за даними Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, тільки на сьогодні близько 1 287 млн гривень вже розміщено на депозитах у кредитних спілках, і 245 тисяч українців мають діючи кредитні договори.

Не залишилося поза увагою керівництва держави й нагальне питання формування нормативно-законодавчої бази для виявлення, кваліфікації та запобігання неліцензованій діяльності на фінансовому ринку («фінансові піраміди», безліцензійні керуючі компанії та брокери та ін.) як способу стабілізації вітчизняного фінансового ринку та протидії депресивним тенденціям.

Також у Щорічному Посланні звернуто увагу, що для виконання завдання підвищення стійкості фінансового сектору та відновлення активної динаміки кредитування необхідно реформувати систему фінансового регулювання на основі упереджувальних принципів у спосіб, зокрема подолання фрагментарності системи фінансового регулювання шляхом формування системи інформаційної взаємодії та координації дій фінансових регуляторів. Удосконалення системи державного регулювання фінансових ринків є також одним із заходів посилення боротьби з мінімізацією оподаткування та ухилянням від сплати податків.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru