Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

В нас з’явиться національний веб-сайт з фінансової грамотності?

 

В нас з’явиться національний веб-сайт з фінансової грамотності?  

Тема створення в Україні національного веб-сайту з фінансової грамотності зібрала за одним столом міжнародних експертів, представників Національного Банку, Нацкомфінпослуг, ВАКС, НКЦПФР, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, державних органів, профільних об’єднань й інших організацій, які переймаються проблемою фінансової грамотності українців. 

 У першій частині круглого столу своїми напрацюваннями з присутніми поділився Шон Манді, міжнародний експерт з фінансової грамотності Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II). Зокрема на прикладі подібних сайтів, що вже створені й працюють в інших країнах, Шон Манді показав, на які головні аспекти варто зважати, що можна брати до уваги, а чого слід остерігатися, як може виглядати сайт, щоб зацікавити українців, яку інформацію повинен містити й на кого бути розрахований. 

 Експерт детально зупинився на простоті, доступності текстів, навігації та самої структури, а також на тому, кому, на його думку, варто долучатися до систематичного наповнення сайту актуальною й цікавою пересічному українцю інформацією. 

 Після виступу Шона Манді між учасниками круглого столу виникла жвава дискусія щодо багатьох питань. Наприклад: на базі якої установи потрібно створювати національний сайт з фінансової грамотності? хто буде його адмініструвати? в який спосіб відбуватиметься обмін інформацією? яка саме інформація потрібна пересічному українцю? як викликати довіру до цього сайту? тощо. 

 Найближчі цілі — створити робочу групу та визначити кінцеву дату роботи над веб-сайтом. Напередодні Шон Манді провів індивідуальні зустрічі з більшістю доповідачів круглого столу, у тому числі зі Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок (5 листопада). 

Під час обговорення роботи кредитних спілок-членів ВАКС у напрямку підвищення фінансової грамотності українців, Шон Манді зацікавився досвідом тренерів з фінансової просвіти, тренінгами й спеціалізованими заходами, наприклад до Міжнародного дня кредитних спілок і Всесвітнього дня заощаджень. Крім того, дізнавшись, що ВАКС під час прес-ланчів й інших заходів звертає увагу журналістів на питання фінансової просвіти, наголосив на суспільній важливості таких кроків.

Департамент финансовых услуг

Департамент консультаций финансовых услуг, при Издательском Доме «Украина Бизнес», предоставляет качественные консультации финансовых услуг в сфере страхования (КАСКО, ОСГПО, Медицинское страхование, Пенсионное накопительное страхование), урегулирования убытков, юридические консультации, поддержка на месте ДТП, аудит урегулирования.

 

Наша деятельность направлена на реализацию страховых продуктов и обеспечение страхового возмещения по реализованным полисам. Опыт работы на страховом рынке основатели имеют из 1991р. Компания создана в 2010 году на основе ООО «Издательский Дом «Украина Бизнес»». Решение об основании консультационного агентства было принято в условиях финансово-экономического кризиса, который характеризовался недоверием потребителя к украинским финансовым учреждениям, в том числе Страховщиков. Этот факт является доказательством высокой качественной работы с клиентами рост количества которых, даже в неблагоприятный период, привел к созданию новой крепкой и перспективной структуры.

 

Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru