Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Подводя итоги года

Украинская федерация страхования и финансовый еженедельник «Украина Бизнес ревю» обратились к руководителям страховых компаний с тремя вопросами, ответы на которые могут быть индикаторами мнения всего страхового сообщества.

• Что, наш Ваш взгляд, важного произошло в 2011 году на страховом рынке?

• Какие события в жизни Вашей компании стали наиболее значимыми в прошлом году?

• Каких изменений следует ожидать в 2012 году?

 

 

Юрій Єфімов,

голова правління страхової компанії «УНІКА»:

 

– У посткризовий період ми продовжували модернізацію, активно працювали з австрійськими колегами, впроваджували сучасні технології управління, розширювали продуктову лінійку. Тому я впевнений, що до очікуваної другої хвилі кризи в 2012 році ми добре підготовлені – у нас є згуртована команда як на рівні топ-менеджменту, так і на рівні рядових співробітників.

Криза – це завжди швидкоплинний процес, що вимагає миттєвого реагування. Ми стали більш мобільними. Побудова європейської системи менеджменту призвела до того, що наша компанія стала краще керованою.

В 2011 році були вдосконалені система врегулювання в частині моторно-транспортних

збитків і робота медичного асистансу. По ряду напрямків ми досягли поліпшення ефективності використання робочого часу та продуктивності практично вдвічі. Активно працював комітет з розгляду скарг, який ми використовували для поліпшення якості надаваних послуг і оперативного реагування на конфліктні ситуації, що виникали.

 

– Зараз здійснюється амбітний проект UNIQA 2.0 у всіх країнах, де представлена UNIQA Group. Це великий стратегічний проект, що стосується реорганізації як центрального офісу, так і регіональних компаній UNIQA Group. Результатом стане ще більш щільна інтеграція всіх країн усередині групи в рамках єдиної макростратегіі на 10 років, що має призвести до значного зростання ринкової частки UNIQA. Пріоритет для UNIQA Group – це увійти в п’ятірку лідерів у Європі, пріоритет для нас в Україні – закріпитися в трійці лідерів.

З цією метою ми в 2012 році плануємо впровадження системи збалансованих показників (Balanced Scorecard), яка покликана оцінювати кожного із співробітників залежно від поставлених завдань і їх виконання, а також загальної стратегії як УНІКА в Україні, так і UNIQA Group в цілому.

Ми продовжимо вдосконалювати обслуговування корпоративних клієнтів і працювати в сфері страхування індустріальних ризиків. Ця лінійка бізнесу зараз в пріоритеті. З моменту входження в UNIQA Group ми фокусувалися на побудові роздрібного напрямку. Зараз же ми повертаємося до компетенції «Кредо-Класик» (назва компанії до 2010 року. – Ред.), яка спочатку займалася страхуванням корпоративних клієнтів, що цілком підтримується UNIQA Group.

Ми продовжимо сповідувати стратегію диверсифікації портфеля, якої ми завжди дотримувалися. Адже залежність від одного каналу продажів або одного виду страхування є негативним чинником. Необхідно здійснювати балансування за всіма видами та напрямами страхування. Зараз у цілому на ринку спостерігається тенденція розвитку особистого страхування – в «УНІКА» цей напрям також досить добре розвивається, ми є одним із лідерів у цьому напрямку.

І, безумовно, пріоритетом залишається розвиток медичного страхування. Ми використовуватимемо досвід UNIQA Group – не тільки австрійський, а й тих країн, які до нас ближче історично, територіально і ментально. Це, зокрема, Чехія, Словаччина, Угорщина, Болгарія, Хорватія, Польща (в Україні зараз відбувається те, що ці країни пережили п’ять років тому).

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                  

  

                                                                        

 

              

                                             

  

                                                  Дедал Инфо             

   

                                                           

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 

 
 

 
 
  

   
"Камелія" квіти від виробника
 

 
 

  
 

 

  

НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru