Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Верховна Рада ухвалила поданий президентом Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення в господарській діяльності».

Верховна Рада ухвалила поданий президентом Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення в господарській діяльності».

Доводиться констатувати, що парламент не підтримав жодної поправки, яку запропонували представники опозиції. Зокрема, при розгляді документа в другому читанні депутати не підтримали враховану Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності поправку, яка доповнювала назву законопроекту словами «правопорушення у сфері службової діяльності».

Крім того, депутати не підтримали низку поправок до проекту, що стосуються декриміналізації статті 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень), за якою екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко засуджена до семи років позбавлення волі. Навколо цієї статті, нагадаємо, велися найбільші суперечки.

Ухвалений закон передбачає відмову від покарання у вигляді позбавлення волі за господарські злочини та скасовує кримінальну відповідальність за ті правопорушення у сфері господарської діяльності, які вже втратили ознаки суспільної небезпеки. За словами віце-прем'єр-міністра України – міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, "наступним кроком на шляху зменшення адміністративного тиску на бізнес і громадян має стати прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу, проект якого вже отримав позитивний висновок Венеціанської комісії». Крім того,на його переконання, потрібно прийняти новий Кодекс про адміністративні правопорушення та провести реформу законодавства, яке регулює діяльність інспекційних органів.

Водночас поряд із оцінками законопроекту як «кроку на шляху поліпшення інвестиційного клімату в Україні, приведення національного законодавства до європейських стандартів захисту прав особистості» висловлювалися й інші, м’яко кажучи, менш схвальні. Так, Олег Тягнибок, голова ВО «Свобода», констатує: "Контрабандисти, рейдери, прихватизатори, розпилювальники державного бюджету та інші близькі сьогоднішній владі "підприємці" зможуть займатися своїми чорними справами без жодного хвилювання, адже єдиним "запобіжником" лишається система сміховинних штрафів".

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                             

  

                                                  Дедал Инфо             

   

                                                           

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 

 


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru