Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

ОДНОВЕКТОРНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЇ В РЕГІОНАХ

ОДНОВЕКТОРНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ СУБВЕНЦІЇ В РЕГІОНАХ

 

 

Держадміністрації Львівської, Рівненської і Тернопільської областей не забезпечили належного управління та ефективного використання майже 33 млн. грн. (30 відс.) субвенції, виділеної у 2011 році з державного бюджету на реалізацію пріоритетів розвитку цих регіонів. Такого висновку дійшла Колегія Рахункової палати за результатами розгляду матеріалів відповідного аудиту.

 З-поміж головних причин – прорахунки, недотримання вимог законодавства під час формування переліків об’єктів, на які мали спрямовуватися кошти субвенції. Так, до переліків включалися окремі об’єкти з низьким ступенем будівельної готовності, за відсутності проектно-кошторисної документації, окремі об’єкти державної власності,  об’єкти, що не відповідали як пріоритетним напрямам розвитку регіонів, так і програмам соціально-економічного та культурного розвитку областей, а також об’єкти, залишкова кошторисна вартість яких не була приведена у відповідність з цінами, що діють.

Частина коштів субвенції надходила до обласних бюджетів із запізненням, у другій половині грудня 2011 року, головні розпорядники перераховували кошти відповідним нижчим інстанціям несвоєчасно, співфінансування робіт з місцевих бюджетів було неповним. Наприклад, у Львівській області 15 об’єктів (із визначених переліком 22-х) недоотримали з місцевих бюджетів 1,8 млн. гривень. Усе це створило ризики недофінансування і невиконання запланованих обсягів робіт у визначені терміни.

Внаслідок зазначених прорахунків із 17 пускових об’єктів 2011 року станом на 31.12.2011 завершено і введено в експлуатацію лише п`ять (один у Львівській та чотири у Рівненській області). У Львівській області не закінчено будівництва та реконструкції офтальмологічного відділення лікарні позалегеневого туберкульозу (м. Львів), акушерського корпусу в м. Миколаєві, другої черги школи в м. Городок, загальноосвітніх шкіл у селах Голубиця і Шнирів Бродівського району. У Тернопільській області не завершено ремонту даху обласної клінічної психоневрологічної лікарні, водопровідного колектора в м. Гусятині, стадіону в м. Тернополі.

Водночас протягом 2011 року не використано і повернено до державного бюджету 10 млн. грн., і це при тому, що місцеві бюджети наприкінці 2011 року заборгували підрядним організаціям 4,1 млн. гривень.

Колегія Рахункової палати констатувала, що надана субвенція не стала стимулом, зокрема, до розбудови і модернізації транспортної інфраструктури, розвитку високопродуктивного агропромислового виробництва, туристичного та курортно-рекреаційного комплексу, які визначені як пріоритетні напрями для зазначених областей у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року.

                                                                 

 Прес-служба Рахункової палати

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru