Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

АНДРІЙ СТАСЕВСЬКИЙ: «СЬОГОДНІ КРЕДИТНІ СПІЛКИ — САМЕ ТІ ФІНАНСОВІ УСТАНОВИ, З ЯКИМИ ПЕРЕСІЧНОМУ УКРАЇНЦЮ ПРАЦЮВАТИ НАЙЛЕГШЕ»

 

Наприкінці 2012 року Андрій Леонідович Стасевський, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, поділився з нами своєю думкою щодо того, наскільки вдалим 2012-ий був для ринку кредитної кооперації й чи всі заплановані зміни вдалося втілити, а також чого очікувати кредитним спілкам вже з січня 2013-го.

Андрій Леонідович, на Вашу думку, яку роль кредитні спілки відіграють у житті пересічних українців? Де їхні послуги найбільше потрібні?

— На сьогоднішній день система кредитної кооперації, загальні активи якої перевищують 2,5 млн гривень, об'єднує понад мільйон громадян України. Це свідчить про те, що попит на послуги кредитних спілок, попри колишній спад довіри до цього інституту, залишається високим. Головна роль кредитних спілок - забезпечити простий доступ до фінансових ресурсів для широких верств населення. Сьогодні кредитні спілки - саме ті фінансові установи, з якими пересічному українцю працювати найлегше. Звичайно, що найбільш затребувані послуги кредитних спілок там, де банківські установи взагалі відсутні або їхня кількість незначна, - у сільській місцевості, селищах міського типу, районних центрах.

Починаючи з 2-го кварталу 2011 року, стан сегменту кредитної кооперації певною мірою стабілізувався, є тенденція до зростання загальних активів і капіталу кредитних спілок.

Як і в попередні періоди, найбільш популярною послугою кредитних спілок є споживче кредитування. Так питома вага споживчих кредитів складає понад 60 %. На другому місці кредити, надані на придбання, будівництво, ремонт та реконструкцію житла - понад 20 %.


ПОВНИЙ ТЕКСТ ІНТЕРВ'Ю З ГОЛОВОЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ АНДРІЄМ ЛЕОНІДОВИЧЕМ СТАСЕВСЬКИМ ЧИТАЙТЕ В ЩОТИЖНЕВИКУ «УКРАЇНА БІЗНЕС РЕВЮ» №3-4 ВІД 28.01.2013


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДИА-ПАРТНЕРЫ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru