Об издательстве Подписка Наука Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

НЕГАТИВНІ ТЕНДЕНЦІЇ В СИСТЕМІ СОЦСТРАХУВАННЯ

 

 

Кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у Дніпропетровській та Запорізькій областях за 2011 - 2012 роки використовувалися в умовах значного дефіциту бюджету фонду, а також недосконалого нормативно-правового забезпечення у сфері страхування з тимчасової втрати працездатності. Такий висновок Колегії Рахункової палати за матеріалами здійсненого аудиту.

Правління і виконавча дирекція фонду, а також органи його управління в зазначених регіонах ухвалювали необґрунтовані управлінські рішення  щодо розпорядження фінансами. Організаційно-управлінські недоліки негативно позначилися на реалізації застрахованими особами і членами їхніх сімей права на отримання матеріального забезпечення і соціальних послуг, зумовили неефективне використання коштів.

Ці чинники, а також відсутність належного внутрішнього контролю призвели до використання коштів фонду з недотриманням  законодавства: Дніпропетровське відділення фонду - 42,4 млн.грн., Запорізьке - 13,8 млн. грн., а також до неефективного управління коштами - 3,8 млн.грн. та 14,2 млн. грн. відповідно.

Зокрема, правлінням фонду в 2011-2012 роках у порушення ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»  ухвалювалися  рішення про спрямування коштів фонду на оздоровлення дітей у відповідних дитячих закладах за тривалості оздоровчої зміни 14 днів замість 21. У зазначені роки Дніпропетровське відділення фонду використало 7,8 млн. грн. на оплату путівок з оздоровлення дітей зі скороченими змінами, Запорізьке ‑ 5,3 млн. гривень.

Аудитом встановлені випадки порушення нормативних термінів фінансування страхувальників, що призвело до відстрочення на 2-8 місяців страхових виплат.

Існуюча система фінансування оздоровчих заходів за залишковим принципом унеможливлює реалізацію застрахованими та членами їхніх сімей права на санаторно-курортне лікування й повноцінне оздоровлення. Рівень забезпечення  путівками   в   розрахунку   на   тисячу   застрахованих  у  2011-

2012 роках по Дніпропетровському та Запорізькому відділеннях фонду становив лише 5 і 6 осіб відповідно і зменшився, порівняно з 2010 роком, більш як утричі.

Колегія Рахункової палати також зазначила, що правління фонду зволікало з оптимізацією структури і чисельності підпорядкованих йому робочих органів, яка мала проводитись у зв’язку із запровадженням з 2011 року єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Як наслідок, не вдалося досягти економії у використанні коштів на утримання управлінського апарату. Зменшення обсягів таких видатків заплановане лише на 2013 рік.

 

Прес-служба Рахункової палати 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наши партнеры

                                                  

  

                                                                        

 

              

                                             

  

                                                  Дедал Инфо             

   

                                                           

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 

 
 

 
 
  

   
"Камелія" квіти від виробника
 

 
 

  
 

 

  

НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Белый каталог сайтов

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru