Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

«Майбутнє агропромисловості за інноваційними рішеннями»

 

«Майбутнє агропромисловості за інноваційними рішеннями» - зазначив Степан Кубів, під час відкриття  ІІ дня  Міжнародного форуму  «АГРОПОРТ Захід Львів 2017»

 

 

Новітні технологія та інновації впровадження  - запорука  успіху розвитку аграріїв  України, - саме такі головні меседжі лунали під час виступів та семінарі в на ІІ-му дні міжнародного форуму  «АГРОПОРТ Захід Львів 2017».

 

 

«Переконаний, що майбутнє агропромисловості за інноваційними рішеннями, технологіями «Smart farming», бо так українська агропродукція матиме більшу додану вартість та сильні конкурентні позиції на європейському та світових ринках», - такими словами відкрив сьогодні міжнародний форум Перший віце-прем'єр-міністр України-міністр економічного розвитку та торгівлі в КМУ Степан Кубів. І саме тому, такі заходи як «АГРОПОРТ» наразі набувають важливого значення не тільки для Львова, а й для розвитку сільського господарства всієї України.

 

 

 

Нагадаємо, що вчора, 27 квітня на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д.Галицького стартував 5-тий ювілейний міжнародний форум з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2017».  Основна мета заходу полягає у розвитку потенціалу малих та середніх виробників, а також промоції виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Західної України.  На одному дискусійному майданчику експонується понад 200 компаній і приймають участь майже 100 українських та закордонних експертів, виробники аграрної продукції та іноземних делегатів із 17 країн світу. Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації.

Враховуючи, що останнім часом в Україні, як до речі і в усьому світі, сільське господарство потерпає від кліматичних змін, що першочергово впливають на врожайність, на форумі «АГРОПОРТ» - не оминули тему зміни клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Західної України. Було проведено декілька панелей, де обговорювалися питання щодо підтримки фермерства в умовах змін клімату та створення умов для більш широкого впровадження органічного виробництва в Україні, яке наразі має величезний потенціал не тільки для місцевого споживання, а й для експорту. В дискусіях приймали участь представники науки, агрохолдинги та фермери, міжнародних організацій. Дана тема була проведена за підтримки та участі міжнародної організація FAO.

 

 

Зважаючи на велику кількість значущих та актуальних тем, які були підняті під час І-го та ІІ-го дня міжнародного форуму «АГРОПОРТ Захід Львів 2017» - необхідність такого «реального дискусійного  майданчика, який об’єднує усі інтелектуальні можливості не тільки України, а й Східної Європи», як вчора зауважив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка –  стає невід’ємною складовою не тільки для успішного розвитку сільського господарства в Україні, але й позитивно вливає на репутації країни за її межами, підвищує можливості фермерів для залучення інвестиції. Тому, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запросив усіх учасників та гостей продовжити дискусії на наступному форумі «АГРОПРТ», що традиційно відбудеться у Харківському аеропорту 5-7 жовтня 2017 року.  

Підводячи підсумки активної діяльності «АГРОПОРТ Захід Львів 2017» за ці два дні, не можу оминути нове впровадження форуму – перше урочисте вручення премії AGROPORT AWARDS. Це премія, якою відзначили найкращих  сільськогосподарських виробників у галузі рослинництва, тваринництва а також виробників харчової промисловості області.  

 

 

Вручення відбувалося в неформальній дружній атмосфері у затишному місцевому музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня». Нагород було досить багато, та згадаємо декілька з них, наприклад компанія Carlsberg Ukraine в особі генерального директора Євгена Шевченко, отримала відзнаку  у номінації «Гідна оцінка праці». До речі, компанія Carlsberg Ukraine вже декілька разів за останні два роки, отримує номінації в сфері HR, які доводять поважне відношення до працівників компанії. «Ми маємо  понад 3000 працівників по всій Україні і цінуємо кожного з них. Тому намагаємося гідно оцінювати працю кожного, - зазначив під час нагородження Євген Шевченко. – І ми вважаємо, що треба допомагати їм у отриманні знань, тому також проводимо багато тренінгів та семінарів для підвищення кваліфікацій».

Окремо, хотілось би відмітити  агрокомпанію  «Соломея»,  яка отримала відзнаку в номінації «Органік» за активну популяризацію органічного виробництва; компанію «Еко Міт» - переможця в номінації «Інновації та новітні технології в тваринництві»; фермерське господарство «Радвань-нова»  - за  «Розвиток дрібного тваринництва». Загалом було відзначено більше 20-ти агрокомпаній та фермерських господарств.

 

 

Довідка:

АГРОПОРТ – Міжнародний форум, що є одним з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі, а також єдиною в Україні галузевою подією, що починаючи з 2014 року включена до всесвітнього календаря FAO. З 2016 року АГРОПОРТ проходить в оновленому форматі «Схід-Захід» у двох містах – Львові та Харкові. Основними майданчиками заходу є українські аеропорти.

Перший AGROPORT West Lviv відбувся 26–28 травня 2016 на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Загалом протягом 3-х днів відбулося понад 14 різних семінарів, конференцій та дискусій, на яких виступили понад 100 спікерів. В заходах форуму взяли участь понад 70 експонентів та більше 150 компаній та організацій з 13 країн світу – Ісландії, Італії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Канади, Польщі, Сербії, Словенії, США, Франції, Чехії, України. Аудиторія AGROPORT West Lviv 2016 склала понад 4000 осіб з 28 країн світу, зокрема 10% спостерігали за роботою форуму завдяки одночасним онлайн-трансляціям з чотирьох конференц-залів.

ФАО є міжурядовою і спеціалізованою установою ООН, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член – Європейський союз. Штаб-квартира ФАО знаходиться у Римі (Італія), а представництва організації розташовані в більш ніж 130 країнах. В Україні знаходяться 2 офіси – у Києві та Краматорську –які працюють з 2015 року для надання гуманітарної, технічної та матеріальної допомоги населенню.

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru