Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Актуальні питання з ПДВ та податку на прибуток обговорили на Національному податковому форумі

 

27 квітня 2017 р. у Києві у бізнес-центрі «Леонардо» відбувся Національний податковий форум «ПДВ. ПРИБУТОК.ЗЕД». Організатором заходу виступило офіційне видання  Державної фіскальної служби України – «Вісник. Право знати все про податки і збори», а його партнерами - компанія EBS – генеральний партнер,  Юридична фірма ILF –партнер, «Маркет.Інфо» - інформаційно-аналітичний партнер.

 

Національний податковий форум «ПДВ. ПРИБУТОК.ЗЕД» дозволив представникам Державної фіскальної служби, представникам бізнесу та незалежним консультантам висловити своє бачення  змін у Податковому кодексі -2017, що вступили в дію з 1 січня 2017 р. та змінили процедури документального оформлення ПДВ. Зокрема йдеться про новації у формі та реєстрації податкової накладної, нову форму податкової декларації з ПДВ тощо.

У своєму виступі перед представницькою аудиторією CEO, головних бухгалтерів та податкових консультантів підприємств начальник управління методології податку на прибуток підприємств департаменту методологічної роботи з питань оподаткування ДФС України Олексій Задорожний приділив увагу аналізу змін нормативної бази з податку на прибуток та виправленню помилок попередніх звітних періодів. Зокрема йшлося про підтвердження операцій первинними документами, варіанти зменшення переплат з податку на прибуток підприємств , авансові внески при виплаті дивідендів та коригування фінансового результату.

Заступник директора Департаменту – начальник Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України Сергій Тимошенко приділив увагу новаціям Єдиного реєстру податкових накладних – формі, реєстрації, штрафним санкціям за несвоєчасну реєстрацію, а також коригування податкового кредиту та податкових зобов’язань.

Цікавою та важливою для учасників стала позиція незалежних консультантів.

Старший податковий консультант  Генерального партнера Форуму - компанії EBS -  Єгор Синицин, розповів про актуальні проблеми та приховані ризики щодо податку на прибуток. Зокрема йшлося про важливості коректного обліку кредит-нот від нерезидента, було запропоновано алгоритми контролю валютних ризиків та висвітлено практичні аспекти обліку резервів та забезпечень.  Єгор Синицин використав практичні кейси податкових спорів за 2015-2017 рр., а саме - спори щодо мотиваційних виплат дистриб’юторам, рекласифікації витрат періоду у собівартість, а також штучної валютної заборгованості.

Старший юрист юридичної фірми ILF Олена Калініна розповіла про новий метод контролю за бізнесом з боку ДФСУ, а саме - запуск механізму блокування реєстрації податкових накладних. "З 1 квітня, поки що в тестовому режимі, запрацювала система зупинки реєстрації податкових накладних / розрахунків коригувань за так званими «ризиковими операціями ». Ризиковість операції визначається в автоматичному режимі шляхом зіставлення вхідного та вихідного ПДВ за кодами УКТ ЗЕД для виявлення «скруток». У зоні ризику - в тому числі товари з переліку, що затверджується Мінфіном, який містить коди потенційно замінних товарів /послуг.

Олена Калініна порадила не обмежуватися 4 знаками коду УКТ ЗЕД у податковій накладній для внутрішніх поставок, а вказувати більш повний код: 6,8,10 цифр і вимагати це від постачальників: «Чим більше ви розкриєте інформації для ДФСУ про вхідний товар, тим менше питань повинно бути до вашого вихідного ПДВ. Підтверджуючи джерело походження товару чи послуг, що поставляються, знижується ризик визнання такого постачання «ризиковим» івідповідно блокування податкової накладної.

            Учасники заходу отримали можливість дізнатися офіційну позицію податкового відомства щодо нововведень у ПДВ, податку на прибуток та ЗЕД, почути незалежну точку зору на ці питання від експертів з провідних консалтингових та юридичних компаній, задати питання авторитетним спікерам Форуму.

 

            Партнерами Форуму виступили:  компанія EBS - генеральний партнер; Юридична фірма ILF –партнер;  агенція «Маркет.Інфо» - Інформаційно-аналітичний партнер.   Інформаційні партнери - «Інтерфакс-Україна» - Генеральний новинний партнер; «БИЗНЕС» - Генеральний інформаційний партнер; «Рейтинг. Вісник»; «Україна Бізнес Ревю»; ІА «Українські новини», Обозреватель, «Ліга Закон», «Юридична практика».

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru