Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

НКЦПФР завершила публічне обговорення Програми розвитку фондового ринку

НКЦПФР завершила публічне обговорення Програми розвитку фондового ринку

 

 

9 жовтня 2014 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку провела круглий стіл, який став завершальним етапом обговорення із громадськістю Програми розвитку сегменту на 2015 – 2017 роки «Європейський вибір: нові можливості для розвитку та зростання». 

 

 Традиційно, у заході взяли участь провідні фахівці галузі: керівництво бірж та депозитаріїв, компаній з управління активами та торговців, саморегулівних та громадських організацій, експерти з корпоративних питань та ЗМІ.  Темою дискусії стали питання регулювання сегменту та єдиної державної політики щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні. 

 

 Відкриваючи круглий стіл, Євген Воропаєв, Член Комісії, який очолює цей напрямок роботи регулятора, зазначив, що сподівається на діалог з представниками ринку та очікує почути від гостей заходу не тільки критику Програми, а й конкретні пропозиції. «Цей стратегічний документ не є програмою заради Програми, вона присвячена не регулятору. Це «план дій», якому слідуватиме весь фондовий ринок наступні три роки», – сказав пан Воропаєв. 

 

 Доповнюючи, Дмитро Тевелєв, очільник НКЦПФР, зауважив, що обговорюваний напрямок включає в себе декілька аспектів, зокрема державне регулювання, саморегулювання, нагляд та контроль з боку держави, а також міжнародну співпрацю, тому потребує особливої уваги. 

 

 Відтак, представники інвестиційної спільноти під час круглого столу торкнулись питань оподаткування, перешкод та інших дестимулюючих факторів, що стримують розвиток фондового ринку. Крім того, фахівці обговорювали необхідність фінансової незалежності Комісії, удосконалення системи електронного документообігу та перспективу делегування повноважень саморегулівним організаціям. 

 

 Нагадаємо, що регулятор ініціював проведення чотирьох заходів в рамках обговорення документу. Темами дискусій були розвиток корпоративної реформи, збільшення ліквідності, розширення інструментарію фондового ринку, регулювання діяльності емітентів тощо. В рамках кожного напрямку вже функціонують робочі групи у складі фахівців Комісії та представників ринку, в яких спеціалісти на більш предметному рівні висувають свої пропозиції. Найближчим часом НЦКПФР представить оновлену та доповнену з урахуванням коментарів та побажань ринкової спільноти версію Програму фондового ринку на 2015 – 2017 роки. 

 

Джерело: НЦКПФР

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru