Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

НАКСУ провела науково-практичну Конференцію

 

 За підтримки Проекту USAID «АгроІнвест» відбулась Науково-практична Конференція НАКСУ «Стратегія розвитку кредитних спілок України. Реалії, виклики та перспективи. Залучення кредитних спілок для забезпечення підтримки національного виробника, підприємницьких ініціатив та аграрного виробництва». У заході взяли участь майже 40 лідерів кредитних спілок – членів НАКСУ. 

 

 В рамках Конференції пройшло засідання спостережної ради та ревізійної комісії ОКС НАКСУ, розширене засідання Ради НАКСУ та два пленарних засідання Науково-практичної Конференції.

  

 Пленарне засідання Науково-практичної Конференції були присвячені виробленню позиції ринку з головних питань стратегії розвитку. У доповіді Президента НАКСУ Петра Козинця був даний аналіз поточного стану справ на ринку кредитних спілок України, зроблені висновки за результатами поїздки до Польщі для ознайомлення з практичним досвідом польської системи кредитної кооперації та його порівняння з ситуацією, що склалася в Україні і Польщі. Олег Cтоянов, фахівець з питань фінансування сільського господарства Проекту USAID АгроІнвест, виступив з презентацією „Кредитні спілки сьогодні: виклики, перспективи та можливості розвитку”, який детально зупинився на особливостях поточного моменту, шляхах стабілізації ситуації, перспективності кредитування кредитними спілками сільгоспвиробників, зокрема, у кризовий період, необхідності достовірної та повної звітності про обсяги фінансування малого бізнесу кредитними спілками, інструментах покращення якості кредитування агробізнесу та як приклад успішної роботи навів досвід пілотного проекту з технологічного супроводу групи овочівників у Херсонській області. 

 

 Підбиваючи підсумки аналізу законопроекту і польського досвіду, учасники Конференції спільно виробили конкретну позицію НАКСУ щодо основних аспектів реформування ринку кредитних спілок. Завершенням процесу обговорення стало одноголосне затвердження Радою НАКСУ офіційної позиції НАКСУ, що складається з 15 пунктів, щодо реформування та розвитку національної системи кредитної кооперації. У подальшому цю позицію Національна асоціація кредитних спілок України буде відстоювати у державних органах, у співпраці з міжнародними організаціями. 

 

Джерело: НАКСУ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru