Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

У ВР відбулися парламентські слухання на тему: „Про шляхи стабілізації банківської системи України”

 

 18 лютого 2014 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України пройшли парламентські слухання на тему: „Про шляхи стабілізації банківської системи України”. До участі у слуханнях були запрошені народні депутати, представники Національного банку України, органів державної влади, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, банківських асоціацій України, профільних громадських організацій та банківських об’єднань, банківських та небанківських фінансових установ, дослідницьких організацій, експерти.

 

 На початку слухань Голова Національного банку України Валерія Гонтарева виступила з доповіддю щодо стану та перспектив банківської системи у 2015 році (додається, PDF, 277КБ).

Виступ народного депутата України, секретаря Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Максима Полякова був цілком присвячений проблематиці кредитних спілок. Було наголошено на необхідності найскорішого вирішення системних проблем, які накопичились у системі КС протягом останнього десятиліття, а саме: підтримки адекватного рівня ліквідності, належного корпоративного управління, достатньої капіталізації та платоспроможності, захисту прав членів кредитних спілок. При цьому ключовою проблемою є відсутність механізму гарантування внесків (вкладів) фізичних осіб на депозитні рахунки кредитних спілок, що призвело до неповернення вкладів неплатоспроможними КС.

 

 Колишній очільник Нацкомфінпослуг запропонував Верховній Раді поточного скликання прийняти у новій редакції Закон України «Про кредитні спілки» і впровадити норми законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування та розвитку національної системи кредитної кооперації». На думку доповідача, це дасть змогу створити механізми гарантування внесків (вкладів) фізичних осіб на депозитні рахунки кредитних спілок, рефінансування кредитних спілок, підтримки їх ліквідності та інвестування вільних коштів кредитних спілок у більшу кількість фінансових інструментів, створити умови доступного кредитування фермерських господарств, малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників, запровадити саморегулювання на ринку кредитних спілок, зменшити навантаження в частині державного контролю для кредитних спілок, які не потребують ліцензування своєї діяльності, посилити прозорість діяльності та розкриття інформації кредитних спілок, що, як наслідок, зменшить рівень шахрайства кредитних спілок та «псевдо фінансових установ», збільшить довіру до ринку кредитної кооперації. 

 

Джерело: НАКСУ

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru