Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Верховна рада України може розширити перелік вимог до перевезень на таксі

 

 

Верховна рада України може розширити перелік вимог до автомобільних перевізників, які надають послуги перевезень на таксі.

 

Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання роботи таксі, легкових автомобілів за замовленням та інформаційно-диспетчерських служб» зареєстрували 15 вересня у Верховній Раді України народні депутати Андрій Гордєєв, Андрій Вадатуський (фракція «Блок Петра Порошенка») та Олег Медуниця («Народний фронт»).

 

Згідно з пояснювальною запискою до документа, чисельність осіб, задіяних у таксомоторних перевезеннях в Україні, становить близько 200 тис. І приблизно така ж кількість складають транспортні засоби, що використовуються в процесі даного виду перевезень. Грошовий оборот вказаного ринку надання послуг у масштабах країни становить понад 20 млрд грн на рік.

«Разом з тим, слід зазначити, що близько 85% учасників ринку перевезень на таксі в Україні здійснюють свою діяльність поза правовим полем. Крім того, з числа інформаційно-диспетчерських служб, діяльність яких в переважній більшості випадків нерозривно пов’язана з послугами таксі, тільки 10 % зареєстровані в установленому законодавством порядку як суб’єкти господарювання, що надають відповідні послуги», – наголошується в ній.

 

У результаті сформованої ситуації, бюджети різних рівнів недоотримують (або взагалі не отримують) належних податкових платежів, значна кількість працівників офіційно непрацевлаштовані, порушуються вимоги безпеки перевезень, споживач не отримує послуг належної якості та інше.

З метою досягнення пропонується: доповнити законодавство новими поняттями, зокрема, «організатор перевезень на таксі», «інформаційно-диспетчерська служба» і «перевезення на таксі», удосконалити існуючі визначення «стоянка таксі» і «таксі»; покласти організацію перевезень на таксі на органи місцевого самоврядування відповідних населених пунктів, а в аеропортах, які мають статус міжнародних, і знаходяться за межами населених пунктів, – на органи місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст (відповідні обласні ради).

 

До того ж, пропонується збільшити розмір штрафних санкцій за порушення законодавства про перевезення на таксі та легковими автомобілями на замовлення; впровадити більш дієвий вид контролю, ніж існуючі – контрольну закупівлю.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru