Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

НКЦПФР повідомляє про призначення Ігоря Добрована директором АРІФРУ
НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку), наказом Голови Комісії від 11 листопада 2015 року № 361 К, призначила Ігоря Добрована на посаду директора Державної установи «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України».

За результатами конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки та визначення претендентів на посади керівників підприємств, установ, що належать до сфери управління НКЦПФР, який відбувся 29 вересня 2015 року, Ігоря Добрована визначено переможцем конкурсу на посаду директора ДУ АРІФРУ.


Пан Доброван отримав диплом магістра в Київському національному економічному університеті за спеціальністю «Фінанси і кредит», в 2008 році отримав кваліфікацію МВА в Києво-Могилянській бізнес-школі. Має великий досвід роботи на медійному ринку – більше 10 років працював у ПрАТ «Сьогодні Мультимедіа», з них 7 років на позиції фінансового директора, пізніше – очолював холдинг в якості генерального директора. До цього працював в аудиторській фірмі «Київська аудиторська група» і економічним радником в АТ «Укрнафта».

Новопризначений директор АРІФРУ повідомив: «Я вдячний Комісії та безпосередньо колегії Агентства за довіру мені і віру в те, що мій досвід буде корисний у підвищенні якості розкриття інформації та розвитку українського фондового ринку в цілому. На наступний рік ми маємо багато планів, зокрема по створенню єдиної процедури розкриття інформації для емітентів, як в Загальнодоступній базі даних, так і в друкованому виданні «Відомості НКЦПФР». Така консолідація процесів значно полегшить даний процес для емітентів».


Нагадаємо, що АРІФРУ є уповноваженою особою НКЦПФР з розкриття інформації про учасників ринку цінних паперів України. Агентство створило Єдиний інформаційний масив даних - інтернет-портал www.smida.gov.ua, який надає доступ до інформації про акціонерні товариства та професійних учасників фондового ринку. Рішенням Комісії від 20 серпня 2015 року ДУ «АРІФРУ» призначено видавцем бюлетеня «Відомості НКЦПФР».


Повідомляє прес-служба НКЦПФР  

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru