Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Новий Маркетинговий кодекс підвищує стандарти захисту споживачів у всьому світі

Новий захист для користувачів Інтернету та детальні стандарти для маркетологів відображено в оновленому кодексі світової маркетингової практики. Кодекс рекламних та маркетингових комунікацій Міжнародної торгової палати (ICC) слугує основою для національних систем саморегулювання, які контролюють маркетингову практику та надають споживачам легкий доступ до подання скарг та відшкодування.

Банки отримають новий інструмент розрахунків

SWIFT (світова мережа передачі фінансових повідомлень) і Банківська комісія Міжнародної торгової палати (ІСС) підписали Декларацію про співпрацю з метою популяризації Банківських платіжних зобов'язань (BPO).

BPO - це зобов'язання одного банку перед іншим, що не відкликається, здійснити платіж за умови виконання заздалегідь оговорених умов. Контроль за виконанням умов здійснюється за допомогою електронної системи відповідності даних. BPO виступатимуть в якості альтернативного способу розрахунків у міжнародній торгівлі і забезпечать переваги акредитивів в умовах автоматизації. Ці інструменти дозволяють банкам запропонувати своїм корпоративним клієнтам гнучку систему зниження ризиків на всіх етапах торгового ланцюжка.

Біг з перешкодами: чому іноземні інвестори не можуть працювати в Україні

Проблемні питання інвестиційної привабливості України у сфері альтернативної енергетики вітчизняні та іноземні фахівці обговорили в ході Україно-Данського Бізнес-форуму, що відбувся з нагоди офіційного візиту в Україну Його Королівської Високості Кронпринца Данії Фредеріка. У рамках заходу було проведено круглий стіл «Вітроенергетика - практики різних країн», модераторами якого стали представники данської компанії «Vestas» та Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) Дар'я Ревіна.

Ефективне функціонування транспортної інфраструктури

Реалізація транзитного потенціалу України –нагальне  та невідкладне   завдання. І влада  і бізнес докладають чимало зусиль щодо відновлення в Україні ланцюга співпраці «Замовник – Виконавець – Контролер якості – Економічна інфраструктура (логістика)» та забезпечення спільного виконання національних програм з питань розвитку сфери транспорту й логістики. Сьогодні про кроки в цьому напрямку ми розмовляємо із Президентом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати - проф., д.е.н., Володимиром Щелкунов.

Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru