Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Енергоефективність – шлях до нової економіки довкілля

Енергоефективність – шлях до нової економіки довкілля

 

Від Дня проголошення Незалежності України, Франція здійснює всебічну підтримку інтеграційним процесам.

Активізація економічної та фінансової співпраці між Україною й Францією, а також збільшення присутності продукції національних виробників на французькому ринку певною мірою залежатимуть від результативності політики диверсифікації українського експорту та збільшення в ньому частки продукції з підвищеним рівнем доданої вартості, вирішення питання відшкодування податку на додаткову вартість експортерам продукції, передусім спільним підприємствам, створеним за участю іноземних інвесторів, розвитку міжрегіонального співробітництва як одного з найперспективніших напрямів установлення тісних партнерських зв’язків. Одним із головних напрямків взаємовідносин країн в економічній сфері, французька сторона визначила необхідність поліпшення інвестиційного клімату в Україні, зокрема в галузі енергоефективності. Про це розповідає Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон. 

 

Підвищення енергоефективності – це пріоритет для України.


− Підвищення енергоефективності постає сьогодні як абсолютний пріоритет для України з огляду на небувалу вагу, якої набуває енергетична проблематика в умовах значного підвищення тарифів на енергоресурси.

− Україна має значний потенціал в плані економного споживання енергоресурсів: її відсоток енергоспоживання на одного мешканця є найвищим в Європі і одним з найбільших у світі: існує термінова потреба знайти рішення цієї проблеми, а також їх фінансування та шляхи реалізації.

− Приєднання України до Європейського енергетичного співтовариства (у 2011 році) ставить перед нею амбітні цілі щодо трансформації її енергетичної системи.

− Міжнародні фінансові організації і двосторонні донори приділяють пріоритетне значення фінансуванню проектів в сфері енергоефективності.

− Українська влада докладає всіх зусиль для досягнення цих цілей. Я хотіла б привітати значну роботу, яку було виконано починаючи з 2014 року.

− У жовтні 2014 року було ухвалено Національний план дій з відновлювальної енергетики, згодом, у 2015, Національний план дій з енергетичної ефективності.

− В сфері законодавчої діяльності, варто згадати прийняття Закону про енергосервісні договори - ЕСКО,який дає надію на модернізацію державних будівель в Україні.

− Я хотіла б також згадати про створення кредитних ліній в партнерстві з кількома великими банками країни, основна мета яких полягає у фінансуванні заходів із покращення показників енергоефективності житлових будинків шляхом надання пільгових позик приватному сектору.

 

В цьому контексті, Франція пропонуєсвій досвід в даній галузі та виносить цей напрямок в число пріоритетів своєї діяльності в Україні, особливо на рівні місцевих громад.

 

− Багато французьких підприємств здійснюють свою діяльність у даній галузі в Україні та надають свої послуги громадам на місцях, а саме: у Львівській, Черкаській, Херсонській, Харківській, Житомирській та інших областях. Французькі експерти з інжинірингу в галузі енергоефективності (BETEN, EGIS, SEURECA, ARC-MOE), експерти у будівельній галузі (StGobain, SchneiderElectric), виробники біомаси сприяють поширенню підвищення енергоефективності та посиленню енергетичної незалежності великих державних і приватних компаній. Вони готові поділитися своїм досвідом.

− З точки зору підтримки французького уряду, з 2015 року було надано фінансування таким містам, як Київ, Черкаси, Львів, Харків та меншим населеним пунктам, як Бердичів чи Ладижин. Пілотні або експериментальні проекти на благо місцевих органів влади дозволяють показати приклади того, що можливо й просто втілювати в життя для покращення енергоефективності з відчутними та швидкими результатами: лікарні, школи, очисні споруди, установки котлів на біомасі тощо.

− Зрештою, не можу не згадати тут, щоб розширити тему, яка звісно стосується України, й навіть більше, поза її кордонами, усієї планети: Паризьку Конференцію COP 21, що проходила на початку грудня минулого року у Франції та в якій взяли участь близько 50 000 учасників з усього світу. Ця конференція стала історичною подією з огляду на її масштаби та результати : колективно прийняті рішення повинні дозволити впровадити механізми ефективної протидії порушенням клімату та прискорити перехід до моделі суспільств з помірним споживанням вуглецю, - одним словом, відкрити шлях до нової економіки довкілля. Я бажаю Україні бути моделлю на цих нових шляхах.

 

Матеріал надано Економічним відділом Посольства Франції в Україні


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru