Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Україна – МВФ: між рублем і реформами

Україна, швидше за все не отримає у цьому році черговий транш кредиту МВФ. Традиційними «каменем спотикання» залишається неготовність української влади виконати одну з вимог Фонду – перейти до ринкового ціноутворення комунальних тарифів, левову частку в яких становить газ, для населення. Проте уряд все ще розраховує на успішні переговори з Росією щодо ціни на газ, і, зокрема, заявив про готовність перейти на російський рубль у розрахунках.   

За підсумками візиту до України місії МВФ, що завершився на початку листопада, в представництві Фонду повідомили: незважаючи на "прогрес в обговоренні заходів економічної політики, необхідних для завершення другого перегляду програми", сторони взяли паузу "задля доопрацювання технічних питань".

За словами українського прем’єра, переговори відкладаються до часу вирішення Києвом питання із ціною російського газу. "Керівництво Міжнародного валютного фонду із розумінням підходить до вирішення тих проблем, які стоять перед Україною. І ми домовилися про те, що після завершення переговорів із Росією щодо ціни на газ та інших питань, ми розпочнемо тісну співпрацю із місією МВФ щодо корегування програми співробітництва на 2012 рік", - зазначив Микола Азаров.

 Прогрес у співпраці України і МВФ спостерігається (щоправда, поки без грошей) ось уже протягом дев'яти місяців. Країна навіть виконала ряд пунктів, визначених у Меморандумі про співпрацю з Фондом – уряд дисципліновано утримує рівень дефіциту державного бюджету «в межах пристойності» та визнає необхідність пенсійної реформи. Проте досі невирішеним залишається питання дефіциту бюджету НАК «Нафтогазу». Кабінет Міністрів знову вирішив збільшити статутний фонд «Нафтогазу» за рахунок випуску облігацій державної позики, хоча скасування вимоги щодо обов’язкового викупу рекапіталізаційних облігацій є однією із вимог Міжнародного валютного фонду на шляху отримання Україною чергової позики. Невиконання цієї умови представники влади називають вимушеним кроком. Наразі, за словами Анатолія Кінаха, це необхідно для розрахунків за російський газ. «Ми змушені концентрувати всі ресурси, щоб не зривати виконання юридично діючих угод, у тому числі використовувати механізм випуску державних цінних паперів, – говорить депутат. – Це дає можливість акумулювати ресурси, щоб їх врахувати в оплаті за газ. Безумовно, це не може бути постійно діючим механізмом. Це форсмажорні обставини».

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


































НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru