Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Анонс номера


 

 

УВАЖАЕМЫЕ  НАШИ  ЧИТАТЕЛИ !

 

Вашему вниманию предлагается, опубликованный материал в очередном номере УБР №23-24 (1508-1509), финансово-экономического еженедельника «Україна Бізнес Ревю», вышедшего из печати 03 червня 2019 г.

 

 Передовая, нашего номера:БАНКІВСКАЯ СИСТЕМА УКРАЇНИ


 Стан і проблеми розвитку вітчизняної банківської системи завжди викликають інтерес. В сучасних умовах господарювання одним із важливих чинників розвитку ринкової економіки є ефективна банківська система. Банківська система України — це складова економічної системи держави, що включає в себе Національний банк України (НБУ) та решту банків (резиденти та нерезиденти), які зареєстровані у встановленому законодавством порядку на території України, небанківські фінансові установи, виключною діяльністю яких є прийняття вкладів ...

Проект ВД «Україна Бізнес»

Проект ВД «Україна Бізнес»

 


Організатор проекту – ВД «Україна Бізнес»

 

  У нашому Проєкті ми представляємо менеджерів компаній – лідерів фінансового ринку України. Головною метою проекту є популяризація досягнень успішних компаній та їх керівників, ТОП-менеджерів, які по праву заслуговують на повагу і шану суспільства, працюючи на благо і процвітання нашої країни.

  Перемагаючи в рейтингу і підтверджуючи це нагородами, ТОП-менеджери не лише демонструють конкурентні переваги, але і покращують пізнаваність своїх компаній. Це лідери, кращі серед кращих! Досягти значних успіхів у наш стрімкий, мінливий час здатні лише обізнані, досвідчені та кваліфіковані фахівці профільного для компанії бізнесу, а також ті, хто вміють створити команду однодумців, щоб досягати спільних успіхів.

 

  МЕТА ПРОЄКТУ:

  Популяризація досягнень вітчизняних компаній, які працюють на процвітання і благо України та досягли вагомих успіхів за підсумками минулого року. Учасники – лідери компаній великого, середнього та малого бізнесу України, які користуються фінансовими послугами.

  Н о м і н а н т и   К о н к у р с у  «ТОП-менеджери успішних компаній» – лідери найбільших компаній України у 5-х відбіркових етапах:

 

 I. Анкетування.

 II. Он-лайн голосування.

 III. Експертна оцінка досягнень номінантів журі Конкурсуза основними показниками організації та ведення бізнесу, забезпечення позиціонування компанії на ринку, ефективність проєктів для компанії та бізнесу в цілому.

 IV. Визначення переможців та урочиста церемонія нагородження ТОП-менеджерів успішних компаній. Рішенням Оргкомітету Конкурсу, яким виступає Видавничий Дім «Україна Бізнес», номінантам Проєкту «ТОП-менеджери успішних компаній» надається право презентувати свою компанію та її досягнення.

  V. Підведення підсумків засноване на даних рейтингів надійності компаній за підсумками 2020 року, опублікованих у відкритих джерелах і у Всеукраїнському періодичному рукованому виданні «Україна Бізнес Ревю», даних, наданих фінансовими компаніями в Оргкомітет Проєкту за заявками і рекомендаціями. Номінантів та Лауреатів проєкту визначають читачі, клієнти компаній і члени Оргкомітету шляхом відкритого, незалежного онлайн-голосування.

  Деталі на www.ukrbizn.com та за тел.: 044 238 68 38

  Перемогою в Конкурсі, отриманням спеціальних нагород та звання «ТОП-менеджер успішних компаній», лідери фінансового ринку демонструють конкурентні переваги та підвищують імідж своєї компанії, доводять уміння створити в Україні принципово нові умови для ведення бізнесу та можливості для самореалізації.

  Це визнання одне з кращих у бізнесі та авторитетне по всій країні, оскільки протягом 30 років діяльності ВД «Україна Бізнес», як інформаційний партнер найбільших міжнародних та вітчизняних фінансово-економічних форумів, тематичних виставок, постійно висвітлював становлення, зростання та успіхи компаній та провідних співробітників.

  Всеукраїнский проєкт «ТОП-менеджери–2020»

  В рамках відзначення 30-ліття виходу в світ Видавничий Дім «Україна Бізнес» має честь повідомити про презентацію

  V Всеукраїнського проєкту «ТОП-менеджери успішних компаній»

  (за версією Всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Фінансові послуги»!)

 

 

У РІК 30-ЛІТТЯ ВІД ВД «УКРАЇНА БІЗНЕС»

У РІК 30-ЛІТТЯ ВІД ВД «УКРАЇНА БІЗНЕС»

У РІК 30-ЛІТТЯ ВІД ВД «УКРАЇНА БІЗНЕС»

Діловий щотижневик «Україна Бізнес Ревю» та журнал «Финансовые услуги» – Ваш інформаційний партнер та помічник на 2021 рік.

Станьте передплатником професійних ділових видань:

газети «Україна Бізнес Ревю» – 12 міс. = 52 номера = 1248.00 грн.

журналу «Финансовые услуги» – 12 мес. = 6 номерів = 576.00 грн.

вартість повного пакету складає 1824.00 грн.

УВАГА! Для учасників XX Ювілейного фінансового Форуму = 1200.00 грн.

І Ви отримаєте переваги Програми лояльності!!!!!

ПРОГРАММА ЛОЯЛЬНОСТІ

1. Пільгове (1500 грн.) розміщення інформації про компанію (до 1000 знаків) в одній із рубрик фінансово-економічного щотижневика «Україна Бізнес Ревю»: «Новини компаній», «Вітання від керівника», «Говорять учасники ринку», «Коментарі». Таким чином Ви повертаєте витрачені на передплату кошти!

2. Отримання подарункового сертифіката, номіналом 2000 грн. на участь в XI Конференції учасників фінансового ринка 2021, Туреччина.

3. 10% скидки на публікацію річної фінансової звітності.

4. 10% скидки для участі в семінарах, проектах, заходах, які організовує та проводить редакція ВД «Україна Бізнес».

Ексклюзивні умови страхування від нашого партнера – Страхової компанії «USI»: Страхування на випадок коронавірусу.

Традиційно кожен передплатник бере участь у розіграші подарунків – квитки на театральні вистави від мистецьких партнерів ВД «Україна Бізнес»!

Ви можете оформити передплату на видання ВД «Україна Бізнес» будь-яким зручним способом: за редакційним телефоном +38 (044) 238-68-38 та на сайті: https://www.ukrbizn.com

У РІК 30-ЛІТТЯ ВІД ВД «УКРАЇНА БІЗНЕС»

 

 

Віват, Королеви фінансового успіху!

 

 

Королева финансового успеха 2019

 

У Києві відбулася четверта урочиста церемонія вручення премій Всеукраїнського проєкту «КОРОЛЕВА ФІНАНСОВОГО УСПІХУ-2019»!

 

Ініціатор проєкту – Видавничий Дім «Україна Бізнес»: газета «Україна Бізнес Ревю» та журнал «Финансовые услуги». Партнерами четвертого Всеукраїнського проєкту виступили Український національний комітет Міжнародної торгової палати – ІСС Ukraine та Асоціація українських банків – АУБ  ...

 

 

Всеукраїнський проект «Банки та фінустанови України» завершился яскравим заходом

 

І Всеукраїнський проект «Банки та фінустанови України» завершился яскравим заходом нагородження Лауреатів.

 

 
 25 червня 2019 року в отелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців І Всеукраїнського проекту «Банки та фінустанови України 2018: гідні надійні успішні».

Видавничий Дім «Україна Бізнес» та Асоціація українських банків виступили організаторами цього визначного проекту.

Захід проводився за офіційної та консультаційної підтримки Національного Банку України (НБУ), за підтримки Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності,  Українського національного комітету Міжнародної торгової палати України (ICC Ukraine), а також інституціонально-правових організацій та провідних ЗМІ України ...

Встречайте «Альманах финансовых услуг-2018»

ВСТРЕЧАЙТЕ В ФЕВРАЛЕ 2019 года
IV Международный проект «Альманах финансовых услуг и успешных компаний-2018»
 
Издательский Дом «Украина Бизнес», при поддержке Национального
комитета МТПУ ICC Ukraine, УСПП, ТПП Украины, институционально-
правовых организаций, рекламной поддержке Первого Делового
Телеканала, ДЕДАЛ, телепередачи УКРАВТОКонтинент,
«Кобзовинтертеймент», Киевского национального академического театра
оперетты, Национальной оперы Украины, партнеров церемонии
ГП «Житомирский ликеро-водочный завод», корпорации «Камелия»,
ТМ «Колонист», завершает подготовительный этап
16-го выпуска проекта «АЛЬМАНАХ ФИНАНСОВЫХ УСЛУГ–2018»
 
 

ЦЕЛЬ МЕРОПРИЯТИЯ:

Популяризация и продвижение имиджа успешной компаниии предоставляемых ею услуг на финансовых рынках Украины и СНГ, консолидация финансовых и бизнесструктур, распространение информациио наиболее успешных финансовых компаниях Украины, зарубежья и их позиционированиена национальных, международных форумах по реализациифинансово-инвестиционныхпрограмм Украины.

 

Участники проекта – номинанты IV Международного проекта «Альманах финансовых услуг 2018»:

 

лучшие банки, страховые, лизинговые, факторинговые компании, кредитные союзы, компании по управлению активами, негосударственные пенсионные фонды Украиныи СНГ. Презентация «Альманаха финансовых услуг-2018» – платформа для общения представителей страхового, банковского, инвестиционного, аграрного рынков, представителей кредитных союзов, бизнесструктур и ведущих финансово-промышленных компаний Украины.

 

ПАРТНЕРЫ ПРОЕКТА:

• Национальный комитет международной торговой палаты в Укра-ине (ICC Ukraine);

• Украинский союз промышленников и предпринимателей(УСПП);

       

• Союзы предпринимателей малых, средних и приватизированных предприятий Украины;

• Лига страховых организаций Украины (ЛСОУ);

• Моторное (транспортное) страховое бюро Украины (МТСБУ);

• Независимая ассоциация банков Украины (НАБУ);

       

• Украинский кредитно-банковский союз (УКБС);

• АУБ;

• Национальная ассоциация кредитных союзов Украины (НАК-СУ);

• Всеукраинская ассоциация кредитных союзов (ВАКС);

• Украинская ассоциация инвестиционного бизнеса;

• Национальная ассоциация негосударственных пенсионных фондов и администраторов НПФ;

• Украинское объединение лизингодателей (УОЛ);

• Всеукраинская ассоциация ломбардов.

 

       

Приглашаем Всех участников финансовых рынков принять активное участие в выпуске "Альманаха 2018"

 

Приглашение к сотрудничеству UAFIN.TECH

 
 

Издательский Дом «Украина Бизнес» (27 лет на рынке деловых СМИ), выражает Вам искреннюю признательность за присоединение к сети наших профессиональных контактов и информирует, что ИД готовит выпуск журнала «Финансовые услуги), посвященный теме UAFIN.TECH (https://uafin.tech/ )- первогособытиямеждународного уровня на украинском финтех-рынке!

ТЕМА - UAFIN.TECH - площадка не только для обсуждения трендов, но и для производительного нетворкинга с лидерами мировой и национальной финансовых индустрий. Именно здесь можно найти все необходимое для собственного стартапа - инвестора, партнера, сотрудника, или самой его идеи.

Приглашаем Вас принять участие к обсуждению этой актуальной темы на страницах наших изданий; УБР “Украина Бизнес Ревю”, журнале “Финансовые Услуги” и сайта www.ukrbizn.com .

Размещение материала на ексклюзивных условиях.

 

Дедлайн выхода журнала 27.11.2018.

 


Верка Сердючка откроет в Одессе летний театр на Морвокзале

 

Одесский Морвокзал на все лето станет главной концертной площадкой Украины.


Такого масштабного события еще никогда не было в культурной жизни Одессы. На сцене развлекательного комплекса, который специально строит для этого летнего сезона компания «Квартал Концерт», одна из компаний группы «Квартал 95», до конца лета пройдет более 40 концертов с участием украинских и мировых исполнителей: Верка Сердючка, Тина Кароль, Владимир Зеленский, Лайма Вайкуле, Тото Кутуньо, Томас Андерс, Ottawan … И это далеко не полный список! ...

Вы подписались на 2018 год?

 

Вы можете оформить подписку на издания ИД «Украина Бизнес» любым удобным для вас способом: 

 

  • позвонив по телефону по номеру +38 (044) 238-68-38 в редакцию; 
  • перейти по ссылке https://www.ukrbizn.com/podpiska.html скачать и оплатить счет;
  • в подписных агентствах вашего города;
  • у регионального представителя в вашем городе;
  • в отделениях Укрпочты, каталог периодических изданий Украины на 2018 год.
 

1-й Всеукраїнський проект «Україна Бізнес. Майбутнє»

 

Видавничий Дім «Україна Бізнес» як організатор Всеукраїнського проекту «Україна Бізнес. Майбутнє» інформує про підготовку нового проекту, який  присвячено всебічному розвитку дітей та юнацтва.

Ключем до успішності людини є її благополучне дитинство. Експерти  дійшли висновку, що щасливі та задоволені своїм життям діти, ставши дорослими, мають більше шансів добре вивчитися та знайти високооплачувану роботу. Ми, батьки, мусимо дбати про це.

Мета проекту: головне багатство компанії – це люди! Мудрий далекоглядний керівник ставить ціль виховувати розумного і професійного фахівця з юних років, бо діти – наше спільне майбутнє ...

Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru