Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Страхова компанія «Брокбізнес» акредитована у ПАТ «Універсал Банк»

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» з грудня 2011 року акредитована у ПАТ «Універсал Банк» як страхова компанія зі страхування наземних транспортних засобів та майна клієнтів корпоративного та роздрібного бізнесу банку, що є предметом застави (іпотеки).

У межах співробітництва з ПАТ «Універсал Банк» позичальники банку можуть скористатися якісними програмами страхування Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС», а саме програмами страхування автомобілів (КАСКО), нерухомого майна, що передано у заставу (іпотеку), та іншими програмами страхування.

УНІКА визнана «Народним брендом» у Тернополі та Хмельницькому

Страхова компанія «УНІКА» була удостоєна звання «Народний бренд 2011» за підсумками відкритого голосування, проведеного в Тернополі та Хмельницькому.

Протягом останніх двох місяців у рамках конкурсу «Народний бренд» мешканці Тернопільської та Хмельницької областей обирали найкращі торгові марки і підприємства з представлених у цих реґіонах. У рамках конкурсу «Народний бренд», який проходив під девізом «Ви вибираєте – ми нагороджуємо!», переможців обирали безпосередньо споживачі товарів і послуг.

Голосування тривало на Інтернет-сайті популярної в центральних і західних областях Україні газети «20 хвилин» (медіа-корпорація RIA, brand.20minut.ua). Будь-який мешканець Тернопільської або Хмельницької областей також міг висловити свої уподобання, заповнивши відповідну анкету в офісі медіа-корпорації RIA.

У процесі голосування УНІКА була названа найкращою серед усіх страхових компаній, представлених у цих регіонах.

СО «Ильичевское» провело пресс-конференцию по итогам работы компании

20 декабря 2011 года Страховое общество «Ильичевское» провело пресс-конференцию по итогам работы компании в 2011 году.

Директор Страхового общества «Ильичевское» Юрий Гришан отметил, что основной реализованной задачей 2011 года СО "Ильичевское" стало дальнейшее внедрение стратегии повышения качества обслуживания клиентов, а также качества страховых продуктов.

«Наша компания в 2011 году сократила срок урегулирования убытков по ОСАГО с 60 до 30 дней с момента подачи страхователем заявления о происшедшем событии. В то время как по данным МТСБУ на страховом рынке средний срок урегулирования заявлений потерпевших с даты ДТП до даты первой выплаты составляет 235 дней, до даты подписания страхового акта - 220 дней», - сообщил Юрий Гришан

 

СК «Універсальна» спільно з мережею АЗК «ОККО» оголошує акцію «Заправляємо Ваше авто»

У грудні 2011 року стартувала акція від СК «Універсальна» та мережі АЗК «ОККО» «Заправляємо Ваше авто»! Кожний клієнт, який придбає поліс обов’язкової цивільної відповідальності (ОЦВ) в офісах страхової компанії  отримує в подарунок 5 літрів пального для свого автомобіля. Заправити авто клієнт зможе на будь-якій АЗК ОККО по всій території України.  

Крім того, клієнт отримує бали FISHKA за поліс страхування  з розрахунку 1 грн = 1 бал, які  можна буде обміняти на різноманітні винагороди.

Акція триватиме до 29 лютого 2012 року. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 0 800 500 381 або завітавши до будь-якої точки продажу СК «Універсальна».

Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru