Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Ціна страхового шахрайства

За оцінками іноземних експертів, у країнах Західної Європи і США 15% виплат зі страхових випадків дістається шахраям,  таку оцінку дають закордонні експерти. в Україні аналогічна статистика не відома…

Цими цифрами не володіє навіть Нацкомфінпослуг, яка, зокрема, наглядає за вітчизняними страховими компаніями. Оскільки відповідальність за шахрайство (стаття 190 Кримінального кодексу України, ККУ) не стосується страхового шахрайства, то провадження за такими справами не належить до компетенції цього поважного органу. Він не веде статистики щодо кількості таких скоєних кримінальних злочинів. Проте його фахівці вважають, що доцільно встановити у ККУ особливості кваліфікації злочинів з шахрайства, вчинених на страховому ринку.

Спеціалісти  стверджують, що іноді важко розібратися, де невезіння, недбальство або нещасний випадок, а де шахрайство. Найбільше  за словами страховиків від шахрайства потерпають поліси автоцивілки та «Зеленої картки». Викрадення авто — справа рук міжнародних шахраїв. Наприклад, на ринку відомі випадки, коли одна машина всього за три дні опинилася в …Казахстані. У той же час  шахрайство — і коли з автівкою нічогісінько не трапилося, а страховикам про неї повідомляють як про зниклу. На другому місці — майнове страхування. Наприклад,   відомі  історії з підпалами супермаркетів. Чомусь в одній мережі супермаркетів згоріли кілька магазинів підряд за невеликий проміжок часу. Це могли бути зовнішні розбірки або супермаркети підпалювали через проблеми у власників, яким потрібно було вийняти гроші зі страховиків. У зоні ризику  і добровільне медичне страхування (ДМС). Це помилкові виклики лікаря та використовування полісів для своїх потреб або потреб рідних. Компанії закладають подібні ризики у ціну страховки.

Як же пересічним громадянам уберегтися від страхового шахрайства?

«Є хороша приказка: дешевий сир тільки у мишоловці. Громадяни стикаються з шахрайством, коли шукають хитромудрі варіанти. Я майже не знаю людей з мого кола, які б страхувалися у машинах з написом «ОСЦПВ», що стоять узбіч трас. Вони знають, що є ризик наразитися на неприємності. Коли поліс у 1,5 раза або на 20% дешевший, ніж у компанії брендової, то щось там не так», – констатує голова правління страхової групи (СГ) ТАС Павло ЦАРУК.

 

Мають людей насторожувати і шалені знижки. Може, звичайно, і «пронести», а може трапитися ситуація невиплати. Потрібно завжди брати до уваги ціну поліса (лакмусовий папірець якості послуг) і назву компанії. Коли у вас на полісі із «Зеленої картки» пишуть одну ціну, а візьмуть менше грошей, замисліться. Адже перспектива затягування виплат та судів нікому не до вподоби.

Втім, вітчизняні страховики мають на своєму рахунки і певні перемоги над страховим шахрайством. Так з 1 січня цього року страховий ринок України перейшов на нову форму страхового сертифікату «Зелена картка», який дає змогу перевірити справжність бланку і захистити його від шахраїв. За оцінками Моторного (транспортного) страхового бюро, щороку ринок «Зеленої картки» від обігу фальшивих і фальсифікованих полісів втрачає приблизно 50 мільйонів гривень. Кількість фальшивих полісів «Зелена картка» цього року зменшилася, оскільки прикордонники перевіряють їх під час перетину кордону, а МТСБУ надає можливість перевіряти їхню достовірність на своєму сайті. Тому, якщо, наприклад, автовласник вантажівки або автомобіля за кордоном надаватиме «Зелену картку» для… мотоцикла (таке раніше траплялося через неуважність водіїв, яким спритні ділки підсовували менший за вартістю поліс), то це вже розглядатимуть як шахрайство самого власника авто і каратимуть штрафом або в разі аварії водій муситиме відшкодувати збитки від ДТП власним коштом.

 Ще водіям слід звертати увагу на напрямок маршруту у своїй «Зеленій картці». Траплялося, коли замість напрямку «Європа» страхові шахраї продавали напрямок «Білорусь, Молдова, Росія», хоч гроші брали «європейські». Якщо людина потрапила в аварію за кордоном і не знає місцевої мови, це слід обов’язково зазначити в протоколі поліції для уникнення хибних інтерпретацій ваших слів у подальшому. Оригінал поліса треба залишити собі, а поліції та представникам іншої сторони в ДТП (у разі користування європротоколом) надавати копію цього документа.

Також для того, щоб не потрапити в халепу, страховики радять  купувати поліси, виписані через систему Green Card Online (їх заповнюють друкарським способом, а не вручну). Вони  попереджають, що виписують поліс вручну зазвичай тільки в крайньому разі — якщо з технічних причин неможливо зв’язатися з системою Green Card Online. Додатково перевірити справжність бланка «Зеленої карти» можна самостійно: його зовнішній вигляд має відповідати контрольному примірнику, розміщеному на сайті МТСБУ. Він має містити захисні елементи, що виявляють під час просвічування ультрафіолетовою лампою. На оригінальному екземплярі поліса не має бути жодних печаток.

«Щойно ви виявили, що поліс підроблений або недійсний, потрібно виконати наступні дії. Якщо його купили у страхового агента, необхідно звернутися в компанію, яка є страховиком з цього поліса (подати заяву в офіс, якщо ви ще не виїхали за кордон, а якщо виїхали — придбати поліс внутрішнього страхування цивільної відповідальності країни перебування). Після повернення в Україну сповістіть письмово страхову компанію про купівлю такого поліса», — говорить начальник департаменту врегулювания збитків СК «ІНГО Україна» Олег Коваленко-Кужольний.

Якщо поліс було укладено в офісі страхової компанії, необхідно звернутися із заявою на адресу МТСБУ. Якщо сталася ДТП з участю автомобіля, у власника якого був недійсний поліс «Зеленої карти», рішення про проведення виплати приймає страховик або бюро після розгляду обставин кожного конкретного випадку.

Тож, будьте уважними. І памятайте, що береженого Бог береже.

Як уникнути «моторного» шахрайства

 1. Статус бланка поліса і те, за якою страховою компанією закріплено конкретний бланк, можна перевірити на сайті МТСБУ за посиланням https://cbd.mtibu.kiev.ua/MTSBU_Pages/Tree.aspx?autoauth=true. Потрібно ввести серію та номер поліса.

 2. У бланках нового зразка обов’язкова фраза «Увага! Перевірка статусу поліса та страховика на сайті МТСБУ www.mtibu.kiev.ua».

 3. Не купувати поліси у так званих пересувних пунктах продажу на базі звичайних транспортних засобів. Звертатися до стаціонарних пунктів продажу, офісів, центрів, представництв страховиків, інформація про які є у вільному доступі на сайті кожного страховика.

 4. Якщо купуєте поліс у агента, перевіряйте його повноваження (наявність договору, посвідчення, реєстрацію в ЦБД тощо) або його наявність у Реєстрі страхових агентів на сайті МТСБУ.

 5. Перевіряти статус страховика, чи він член МТСБУ на офіційному сайті організації в розділі «Для споживачів».

 6. Не придбавати поліси зі значними знижками, які надають безпідставно.

 7. Надавати перевагу оплаті поліса за допомогою банківських установ, терміналів тощо та мати підтвердження платежу (чек, квитанцію).


Фінансово-економічний тижневик "Україна Бізнес ревю" №29-30 від 01.08.2016 р. 

Международный форум интеграции и кооперации

Международный форум интеграции и кооперации

(включен в План мероприятий на 2016-2018 г. г. по реализации Стратегии регионального развития Запорожской области на период до 2020 г.)

  

 

 

 

  

 

Время проведения: октябрь 2016 года

 

Цель мероприятия:

Представление ключевых изменений в вопросах инвестирования, внешней торговли и кооперации с регионами Украины после вступления в силу Соглашения о зоне свободной торговли с ЕС.

 

Место проведения:

Украина, г. Запорожье, выставочный комплекс «Козак-Палац» (ул. Победы,70-б)

 

Структура мероприятия:

Блок 1. Инструменты поддержки и финансирования экспортно-импортной деятельности.

В формате презентаций программ Европейского Союза, ЕБРР, GIZ, ТПП Украины, отраслевых ассоциаций.

 

Блок 2. Расширение географии экспорта украинских компаний.

В формате экспертного обсуждения особенностей сотрудничества с регионами и странами, в сопровождении комментариев и рекомендаций аналитиков журнала «Бизнес».

География спикеров: представители дипломатических миссий, отраслевых ассоциаций, бизнеса из стран ЕС, Африки, Ирана, Турции, Китая, Канады.

 

Блок 3. Развитие кооперации на внутреннем рынке Украины.

В формате презентации электронных торговых площадок и инструментов для участия в электронных государственных закупках и тендерах коммерческих организаций.

В рамках форума запланирована организация «Trade-зоны» для проведения переговоров представителей торгово-экономических миссий посольств и зарубежных бизнес-ассоциаций с украинскими предприятиями.

 

 

Оргкомитет:

Запорожская торгово-промышленная палата,

тел.: + 38 (061) 213-50-26

[email protected], www.ziif.in.ua

15-та Агропромислова спеціалізована виставка «АгроКультура – 2016»

 


15-та Агропромислова спеціалізована виставка

«АгроКультура – 2016»

 

Шановні пані та панове!

 

Запрошуємо Вас прийняти участь у 15-й міжрегіональній спеціалізованій виставці аграрного бізнесу «АгроКультура-2016».

 

Термін проведення:

11-13 жовтня 2016 р.

Місце проведення:

м. Запоріжжя, Виставковий комплекс «Козак-Палац»

(вул. Перемоги, 70-б)

Організатор

та підтримка:

 

Запорізька торгово-промислова палата

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Профільні відомства та асоціації

 

Тематика виставки «АгроКультура-2016»

 

 • Посівний матеріал
 • Зернові технологіі
 • Органічне рільництво
 • Сільгосптехніка, запчастини
 • Комбікорм
 • Ветпрепарати
 • Інструмент
 • Автотранспорт в АПК
 • Біопаливо
 • Нові технології в галузі
 • Технології зберігання, переробки, 

           транспортування

 • Агрохімія. Засоби захисту рослин. Добрива
 • Обладнання для тваринництва, птахівництва
 • Продукція ЕКО
 • Засоби малої механізації
 • Енергозбереження, екологія в АПК
 • Будівництво у фермерському господарстві
 • Присадибне господарство
 • Консалтинг, страхування, банківські послуги

 

 

Відвідувачі виставки «АгроКультура-2016»

 

     
 • кваліфіковані спеціалісти аграрної галузі
 • працівники фермерських господарств, науково-дослідних інститутів
 • керівники приватних підприємців
 • звичайні мешканці міста, що мають власні земельні ділянки

 

Організатори виставки «АгроКультура-2016» працюють для Вас.

Увага та результат кожному учаснику!

 • Пропонуємо розміщення стендів у сучасному та комфортному виставковому павільоні з       широкими технічними можливостями
 • Допоможемо організувати та провести будь-який Ваш презентаційний захід
 • Проводимо широку рекламно-інформаційну компанію заходу
 • Щорічно поновлюємо базу даних Ваших потенційних партнерів, відвідувачів наших         виставок

 

 

Запорізька область: передумови перспективного розвитку

(дані на 01.01.2016 р.)

 

Площа сільськогосподарських земель в області

Всьго 2 297,88 тис га

У т.ч. сільськогосподарські угіддя 2 241,6 тис.га

З них рілля 1 903,6 тис га

 

Діючи суб’єкти господарювання у сільському господарстві 3 009 суб’єктів

 

Поголів’я худоби та птиці у всіх категоріях господарств

Велика рогата худоба 105,0 тис.гол.

Птиця всіх видів 5,9 млн.гол.

Свиней 303,5 тис.гол.

 

 

 

            З повагою, організатори

            Запорізька торгово-промислова палата

            тел.: + 38 (061) 213-50-26,  [email protected], www.expo.zp.ua

IIІ Міжнародна Конференція “Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ”

 

IIІ Міжнародна Конференція “Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ”

 

4 жовтня, 2016 року, м.Київ

 

Шановні члени АЕЕ, партнери та друзі!

 

Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ) із задоволенням запрошує взяти участь у IIІ Міжнародній Конференції “Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ”, яка стала професійним бізнес-майданчиком та покликана популяризувати політику енергоефективності та енергозбереження на міжнародному, державному, регіональному та муніципальному рівнях ...

 

Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   

 
  

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru