Об издательстве Подписка Реклама Распространение Отчетность ПартнерыМедиа Контакты RSS RRS | Добавить в избранное в избранное |
Издательский дом
Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Уряд 10 днів не реагує на попередження про загрозу обвалу гривні, – голова промислового комітету

Уже десять днів залишається без відповіді офіційне звернення на адресу уряду від голови парламентського комітету з питань промисловості та підприємництва Верховної Ради України Віктор Галасюка щодо загрозливої ситуації в гірничо-металургійному комплексі (ГМК), пов'язаної з поганим обслуговуванням металургів з боку "Укрзалізніці".

Таку заяву сам народний депутат зробив під час виступу в програмі "События" на каналі "Україна" увечері 25 серпня.

На думку нардепа, мова йде про загрозу, що нависла над 5% всього товарного експорту України через те, що залізничники зменшили кількість перевезених вантажів підприємств ГМК.

Віктор Галасюк вважає, що ця проблема не є проблемою виключно гірничо-металургійного комплексу та промисловості, а в тому числі і влади, так як зменшення валютної виручки вплине на всіх громадян через прийдешнє падіння курсу національної валюти і як результат – підвищення цін у магазинах .

На думку керівника профільного комітету Верховної Ради, в Укрзалізниці є всі ресурси для того, щоб виправити ситуацію та усунути проблеми з транспортуванням вантажів ГМК.

"По-перше, потрібно більш ефективно координувати наявні ресурси. По-друге, треба забезпечити нормальні поставки пального для того, щоб не було затримок. По-третє, потрібно закуповувати новий рухомий склад, у тому числі тепловози, електровози і вагони", – заявив Галасюк.

У попередніх зверненнях народний депутат також підкреслював важливість відновлення та розвитку інфраструктури залізничного транспорту, яка постраждала в результаті бойових дії на сході України.

"Сьогодні не може бути такої ситуації, щоб транспорт був вузьким місцем у розвитку української промисловості", – резюмував народний депутат.

 

Джерело: Канал 24

"Ощадбанк" позивається до Росії на мільярд доларів

Ощадбанк розпочинає новий важливий етап у процесуальному провадженні щодо його претензії до Російської Федерації в рамках двостороннього договору про захист інвестицій, яка випливає із тотального знищення його інвестицій в Криму через незаконну окупацію і фактичну анексію цієї території Росією. 
 В рамках першої процесуальної конференції, що відбулася 26 липня 2016 року, титулований арбітражний Трибунал, до складу якого входять пан Девід Ей. Ар. Уільямс КьюСі, Високоповажний Чарльз Ен.Брауер і пан Х’юго Перезкано Діаз, видав свій перший процесуальний Наказ за цією арбітражною справою.
 Важливо відзначити, що відповідно до аргументованої пропозиції Ощадбанку, і на відміну від аналогічних інвестиційних процесів, ініційованих останнім часом іншими інвесторами проти Російської Федерації, Трибунал вирішив не призначати біфуркацію арбітражного розгляду, тобто прийняв нетипове рішення в міжнародних інвестиційних справах не «роздвоювати» процес та не виділяти питання юрисдикції в окреме провадження. Таким чином, всі питання стосовно юрисдикції, суті позовних вимог та оцінки збитків будуть заслухані в одному засіданні. Це дозволить значно прискорити розгляд справи. 
 Крім цього, відповідно до пропозиції Ощадбанку, якщо після подачі Ощадбанком позовної заяви, Російська Федерація буде продовжувати відмовлятися від участі в арбітражному розгляді, Трибунал прийняв рішення, що позовна заява буде розглядатися за прискореним часовим графіком до остаточного слухання, яке в даний час заплановано на кінець березня 2017 року. Ощадбанк докладає всіх можливих зусиль, щоб нале жним чином представити свій позов проти Російської Федерації, а також отримати остаточне арбітражне рішення щодо компенсації значних втрат, які він поніс в результаті порушення Росією норм міжнародного права. 
Сьогодні, 26 серпня Ощадбанк подав позовну заяву із усією доказовою базою. Сума вимог включає як вартість втрати активів, вартість втрати бізнесу, так і відсотки, які будуть нараховані до ухвалення Трибуналом остаточного рішення та до фактичного отримання компенсації за комерційним курсом, визначеним Трибуналом, та сэ ановить понад 1 млрд доларів США.
Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний заявив: "Ми з усією відповідальність підійшли до підготовки до засідання і вдячні, що Трибунал визнав в повному обсязі аргументи Ощадбанку проти «роздвоєння» арбітражного розгляду та прийняв рішення заслухати позовні вимоги Ощадбанку в одному провадженні, а також прийняв рішення на користь прискорення остаточного слухання, у разі, якщо Росія наполягатиме на своєму рішенні щодо відмови з’явитися перед міжнародним Трибуналом. На даний час ОщадЍ анк ретельно готується до захисту перед Трибуналом своїх позовних вимог до Російської Федерації. Наступним процесуальним кроком буде слухання справи по суті в судовому засіданні".


Джерело: Ощадбанк

 

Зареєструвати бізнес тепер ще легше: з’явився новий сервіс

Зареєструвати компанію або ж зареєструватися як підприємець тепер можна не лише на порталі Міністерства юстиції, а й на сторінці нового онлайн-сервісу.

 

Портал державних послуг iGov запустили волонтери, повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Зареєструвати підприємство тут можна у розділі "Бізнес".

"Ми раді, що у порталу онлайн-сервісів Міністерства юстиції з’явився справжній конкурент. Це значить, що віднині громадяни самі зможуть обирати, де їм краще отримати онлайн-послугу", — прокоментував Петренко.

 

Джерело: 24 Канал

Авіакомпанія Wizz Air Hungary анонсувала запуск рейсів з Києва до Вроцлава і Ганновера

Як повідомляє прес-служба компанії, рейси Київ-Ганновер стартують з 31 жовтня 2016 року. Вильоти заплановані по понеділках і п'ятницях.

Польоти між Києвом і Вроцлавом почнуться з 1 листопада 2016 року по вівторках і суботах. Вильоти з Вроцлава – о 12:20, вильоти з Києва – о 15:40. Мінімальна доступна вартість квитка у Вроцлав становить 239 грн (менше 9 євро) для членів Wizz Discount Club та 489 грн (17 євро) при звичайному бронюванні.

Разом з цими новими рейсами Wizz Air з Києва пропонує 12 маршрутів у шість країн.

Нагадаємо, угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air заявила, що готова повернутися на український ринок вже у цьому році. Раніше в Україні працювала її дочірня компанія – "Wizz Air Україна", однак її діяльність була припинена з низки причин, в основному, комерційних.


Джерело: 24 Канал

Наши партнеры

                                                  

  

                                                                        

 

              

                                             

  

                                                  Дедал Инфо             

   

                                                           

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архив номеров Архив номеров Архив номеров


Новости издательства
Анонсы
Фото
Видео
Финансовая отчетность компаний
Актуальное интервью
Научные статьи

 


 
 
 
  
 
 
 

  
 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 


 
 "Камелія" квіти від виробника

 
 

 
 

 
 


























НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля




Погода в Киеве


140



Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru