Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ

22 вересня 2017 року відбудеться Національний податковий форум

«Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ»

 

Організатор заходу — офіційне видання Державної фіскальної служби України «Вісник. Право знати все про податки і збори» запрошує  головних бухгалтерів і бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів, керівників фінансових служб підприємств, експортерів та імпортерів, міжнародних компаній, юристів і всіх зацікавлених осіб відвідати Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ».

 

У фокусі Форуму — актуальні аспекти з питань трансфертного ціноутворення (далі — ТЦУ), податку на прибуток і ПДВ:

 

• аналіз змін щодо ТЦУ, податку на прибуток і ПДВ у Податковому кодексі України

• звітність та документація з ТЦУ — аналіз помилок, рекомендації з підготовки

• перевірки контрольованих операцій — підстави, штрафи, практика

• податкова накладна — від складання до реєстрації

• як підтвердити реальність здійснення операції?

• критерії ризиковості та процедура припинення. Що робити платникові?

• розгляд скарг щодо відмови в реєстрації податкових накладних — процедури, терміни і підстави для продовження

• підготовка податкових накладних — поради, як уникнути блокування

• правові інструменти податкових спорів — алгоритми провідних юристів

• мінімізація ризиків з податку на прибуток

 

У Форумі візьмуть участь:

Микола МІШИН, начальник відділу перевірок  трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту Державної фіскальної служби України;

Олексій ЗАДОРОЖНИЙ, начальник Управління вдосконалення  методології податку на прибуток підприємств Департаменту методологічної та нормотворчої роботи Державної фіскальної служби України;

Сергій ТИМОШЕНКО, заступник директора Департаменту — начальник Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи Державної фіскальної служби України;

Микола ЧМЕРУК, директор Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем Державної фіскальної служби України;

Дмитро МІШАЛОВ, в. о. начальника Управління організації роботи щодо прийняття рішень про реєстрацію податкових накладних Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем Державної фіскальної служби України;

Лариса АНТОЩУК, керівник практики з вирішення податкових спорів КPМG в Україні;

Євгенія АБРОСИМОВА, керівник практики з трансфертного ціноутворення Audit-Invest;

Дмитро ДОНЕЦЬ, партнер АО PwC Legal, керівник практики вирішення податкових спорів

Евгенія МАРУЩЕНКО, консультант, група з трансферного ціноутворення КПМГ в Україні

Ірина СИДОРОВА, старший представник агентства Bureau Van Dijk по Східній Європі;

Олег ЧАЙКА,  директор,  КPМG в Україні;

Іван ШИНКАРЕНКО, представник юридичної компанії «КМ партнери»;

 

Учасники отримають:

• роз'яснення щодо запроваджених змін у Податковому кодексі України;

• консалтингову підтримку в підготовці звітів та документації за контрольованими операціями, ефективній роботі з ЄРПН, формуванні декларації з податку на прибуток, мінімізації податкових ризиків;

• інформацію про інструментарій захисту інтересів у податкових спорах;

• пакет методичних матеріалів та особисті консультації від експертів.

  Учасники заходу зможуть дізнатися офіційну думку податкового відомства щодо нововведень у трансферному ціноутворенні, податку на прибуток і ПДВ, почути незалежну точку зору щодо цих податків від експертів з провідних консалтингових та юридичних компаній, приєднатися до відкритої дискусії між учасниками і спікерами Форуму.

  

Місце проведення: м. Київ, «Гранд Хол Хрещатик», готель «Хрещатик», вул. Хрещатик, 14.

 

Для реєстрації на участь у форумі потрібно звернутися в оргкомітет —

тел.: (044) 501-06-42, (067) 506-32-64, [email protected], контактна особа — Таїсія Попова

або заповнити заявку за посиланням: 

http://www.visnuk.com.ua/forum/

Интерфакс-Украина — генеральний новинний партнер.

Генеральний партнер — Bureau Van Dijk, партнери: Аудит Інвест, PWC, КPМG — консалтинговий партнер; «КМ партнери» — юридичний партнер.

Інформаційні партнери заходу: Обозреватель,  Маркет.Инфо, Юридическая практика, Українські новини, Україна. Бізнес. Ревю, Youcontrol, ТaxLink.

  

У Києві відбувся Бізнес-коктейль, присвячений Бізнес-місії українських виробників продуктів харчування до Вашингтону

У Києві відбувся Бізнес-коктейль, присвячений Бізнес-місії українських виробників продуктів харчування до Вашингтону


У заході, присвяченому Бізнес-місії до Вашингтону 11-13 жовтня 2017 р. організованою Центром підтримки експорту при УСПП в партнерстві з Посольством України у Вашингтоні та провідною асоціацією рітейлерів Північної Америки Food Marketing Institute.


У заході, присвяченому Бізнес-місії до Вашингтону 11-13 жовтня 2017 р. організованою Центром підтримки експорту при УСПП в партнерстві з Посольством України у Вашингтоні та провідною асоціацією рітейлерів Північної Америки Food Marketing Institute, взяли участь провідні українські виробники продуктів харчування.
Організатором Бізнес-коктейлю виступила компанія United Exporters Club, відома як сучасна платформа для ефективних комунікацій представників бізнес-спільноти. Захід пройшов за підтримки генерального спонсора офіційної вечері у Вашингтоні компанії «Чумак», авіаційного партнера -«Turkish Airlines», сервісного партнера SHEN (Facility Management), партнера із сертифікації компанії «SGS УКРАЇНА», партнера – перевізника «Укрпошти», страхового партнера - «Брокбізнес Страхування», юридичного партнера - компанії «ЛексАрс».
Інформаційними партнерами заходу стали агентства «Інтерфакс-Україна» і «Українські новини», «Україна Бізнес Ревю», видавництво «Самміт-книга», ділове видання Business Ukraine, «Юридична газета», «Ліга ЗАКОН», Національна спілка адвокатів України, PANMED, освітній простір EXEMPLUM, Business Consulting Academy, GZИK.
Серед основних тем Бізнес-коктейлю - вимоги сертифікації FSMA (нещодавно введені в США) яким повинні відповідати харчові підприємства, що експортують продукцію в США; роль Facility Management в виробничих процесах, кращі логістичні рішення щодо постачання товарів для рітейлерів США, оптимальні юридичні практики щодо укладення договорів з дистриб'юторами і безпосередньо з мережами США і ін.
Відкриваючи Бізнес-коктейль, віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), координатор Центру підтримки експорту при УСПП Денис Красніков наголосив на важливості американського ринку для українських експортерів - виробників продуктів харчування. При цьому, за його словами, для успішного експорту вітчизняним бізнесменам потрібна інформація щодо нюансів бізнесу в США і прямі контакти з дистриб'юторами і торговими мережами, які, зокрема, будуть встановлюватися в ході Бізнес-місії до Вашингтону. «Особливість американського ринку полягає у вкрай обережному ставленні рітейлерів до прямих постачань української продукції, - зазначив пан Красніков, - Тому в більшості випадків нашому бізнесу комфортніше і ефективніше працювати з дистриб'юторами, ніж безпосередньо з торговими мережами».
Українські експортери поступово посилюють свою присутність на американському ринку. Як зазначив, виступаючи на Бізнес-коктейлі, посол України в США Валерій Чалий, в першому півріччі 2017 року український експорт в США виріс в 2,5 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а товарообіг сягнув 2 млрд. дол. За його словами, на ринку США виграють ті виробники продуктів харчування, які можуть представити американським дистриб'юторам і торговельним мережам конкретні і зрозумілі пропозиції.
Досвідом роботи на ринку США поділився член наглядової ради компанії «Чумак» Андрій Носок. Компанія вже налагодила експортні поставки томатного кетчупу та інших продуктів на етнічному ринку (українці, які живуть в США) і планує розшити присутність на основному ринку. За словами Андрія Носка, основні чинники успішної роботи на американському ринку з дилерами і торговими мережами - наявність розмитненого товару на складі в США, відповідність упаковки американським стандартам, сертифікація відвантаження з американської юрособи та ін.
«Цікавим варіантом є практика поставки товарів в форматі Private Label, - зазначив пан Носок, - В цьому випадку український виробник може отримати дохід без високих витрат на просування товару і маркетинг».
В ході Бізнес-коктейлю українські виробники почули думку щодо перспектив роботи в США і від представника американської сторони - Президента Hy-Vee Food Stores, члена ради директорів в Food Marketing Institute Рендалла Едекера. Г-н Едекер представляв торгово-роздрібну мережу Hy-Vee, яка налічує понад 240 супермаркетів. Hy-Vee визнаний одним з п'яти найбільш улюблених магазинів Америки,що  входить до десятки кращих прайвет брендів і посідає 25 місце в рейтингу найбільших мереж супермаркетів.
«В даний час в США панує мода на власні торговельні марки (ВТМ), річні продажі яких складають 795 млрд. дол. За оцінками 98% рітейлерів, використання ВТМ - це ефективний спосіб виділити свої бренди серед інших. З огляду на те, що мілленіали (народжені в 2000-х) - найбільш швидкозростаюча група споживачів ВТМ, а також є найбільш великими споживачами всіх приватних марок, ми розуміємо, що сьогодні прайвет бренди - це справді ключовий двигун продажів », - зазначив пан Едекер.
За його словами Україна з її ринком високоякісної продукції та досвідом виробництва сільськогосподарських продуктів харчування світового класу за принципом «від грядки до столу», має серйозні бізнес-перспективи на ринку СТМ і американському ринку в цілому. А найбільш цікавими товарними позиціями для американських рітейлерів стануть фреш-категорії і свіжі готові продукти.
В ході Бізнес-коктейлю багато учасників прийняли рішення приєднатися до Бізнес-місії до Вашингтона. Всі, хто також хоче приєднатися до Бізнес-місії українських виробників продуктів харчування в США з метою налагодження ділових зв'язків з провідними роздрібними мережами США в рамках FMI PRIVATE BRANDS DC SUMMIT і Ukrainian Brands DC Summit followed by Reception and Networking (Саміт українських брендів в Посольстві України у Вашингтоні), який включає зустрічі з байерами торгово-роздрібних мереж, дистриб'юторами і керівництвом профільних асоціацій, зокрема Food Marketing Institute, звертайтеся до Центру підтримки експорту при УСПП:

 

Тел.: +38 044 272 02 46, e-mail: [email protected]

Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru