Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації «Фінансист року»

Кирило ШЕВЧЕНКО

Голова Правління АБ «Укргазбанк»

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році.

Ми виконали велику роботу із трансформації «Укргазбанку». Якщо у 2015 році Банк перебував на 17-му місці за активами та часткою ринку менш 2%, то зараз ми на четвертій позиції серед найбільших банків України з часткою понад 6%. За останні три роки ми жодного разу не брали грошей з бюджету – єдиним джерелом збільшення капіталу є прибуток, який динамічно зростає.

На виведення банку з числа збиткових в прибуток вплинула і нова стратегія Green Banking і безумовно, наша співпраця з International Finance Corporation, спеціалісти якої діляться з нами світовим досвідом реалізації екологічних проектів. За нашу співпрацю ми вже реалізували 72 масштабних проекти, а загальний обсяг екологічно чистої електроенергії буде перевищувати 990 ГВт*годин на рік. В цілому, завдяки еко-кредитах підприємствам вже вдалося досягти економії в 715 млн грн і скорочення викидів CO2 – майже на 761 тисяч тонн.

Не можу сказати, що це досягнення, але, безперечно, це добра справа, яка завжди зігріває серця. Ми долучаємо наших клієнтів до допомоги дітям-сиротам. Вони користуються благодійним депозитом «Берегиня», а «Укргазбанк» перераховує 1% річних від розміщених коштів на потреби 24-х підшефних дитячих будинків. При цьому клієнти не сплачують цей відсоток – це виключно благодійний внесок Банку. Тут потрібно виділити і наших співробітників, які на свята і не тільки збирають діткам солодощі і подарунки. 

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети. «Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!» М. Булгаков

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Завжди мріяв бути собою. І працює над цим все життя!

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Україна яка, нарешті, знатиме чого справді хоче і робитиме перші кроки  до цієї мети!

Бути сьогодні успішним – це… Для мене успіх – це втілення ретельно продуманого, добре підготованого і чітко реалізованого задуму, що змінює уявлення про рамки можливого.

Ваш улюблений афоризм? «У оптиміста здійснюються мрії, а у песиміста – кошмари».

На що Вам шкода витрачати гроші? На речі, що заважають на Шляху.

 Як (в чому) Ви зберігаєте особисті заощадження? У національній валюті у банку, який очолюю.

Скільки Вам потрібно грошей для щастя? Гроші ніколи не були мірилом щастя.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Справжнє щастя у балансі, у гармонії з собою та близькими, у можливості допомагати іншим.

Продовжить фразу «Дайте мені точку опори і я... переверну Землю!» (Архімед).

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрість – це взагалі погано, а у випадку банкіра – вона вбиває в тобі професіонала. 

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Вимогливість до себе, а відповідно й до інших.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? У мене чимало улюблених книг. Всі і не перелічити. Проте є кілька які щоразу «відкриваєш» для себе заново.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Леонардо да Вінчі як з геніальним «універсалом».

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Як свідчить історія, «переноси чудес» ні до чого доброго не призводять. В Україні достатньо своїх чудес.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? На ім‘я дочки.

 Уявіть що до Вас в гості завітав зарубіжний партнер з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Спочатку Київ, потім – Львів, потім – Харків, Одеса і Карпати. 

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне досягнення – моя родина, помилка – можливо не надто вдале управління своїм часом.

Яке зайняття для  Вас – найкращий відпочинок? Альпінізм, кайтсерфінг, медитація – все що дає можливість максимальної концентрації на меті.

 

Ірина КОЛЕСНИК

Голова Правління ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК»

Три головних події 2017 року по Вашій версії?  - Ювілей Банку - 20 років від дня заснування; збереження клієнтської бази, своїх позицій на ринку;

залучення нових клієнтів, що забезпечило стабільність Банку.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети? - Не здаватися, з усіх проблем робити повчальні висновки. Все, що нас не вбиває - робить нас сильнішими. Ніколи не стався до інших так, як ти не хочеш, щоб ставилися до тебе.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Моя мама працювала на заводі, в заводоуправлінні. Коли я приходила до неї, мені подобалися великі книги, в яких записувалися якісь цифри ... приходили люди, з якими мама вела переговори, приїжджали замовники продукції. Я вирішила - як виросту, буду така як мама! Так я прийшла в інститут Народного господарства і вибрала банківську справа. І жодного разу не пошкодувала.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? - Я дуже люблю подорожувати. Мрія - побувати в Японії.

Говорячи слово УСПІХ, який сенс Ви в нього вкладаєте? -Займатися тим, що тобі подобається і щоб це приносило тобі задоволення, моральне і матеріальне.

Ваш улюблений афоризм?- «Коли сумніваєтеся - говоріть правду». Марк Твен.

На що вам шкода витрачати гроші? - На їжу.

Як (у чому) ви зберігаєте особисті заощадження? - Якщо збираю на велику покупку, то в доларах. Решта - в гривні, на картці банку.

Скільки вам потрібно грошей для щастя?- Не знаю, ніколи про це не думала.

Кому в цьому житті Ви заздрите? -   Моїй кішці.

Чи є у Вас улюблена книга? - Однієї улюбленої книги немає. Просто люблю читати. Улюблені жанри - фентезі і детективи.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?- Садити квіти, копатися в саду.

 

Жан-Поль Пьотровски

Голова правління Креді Агріколь Банку

Магістр з економіки та міжнародних фінансів.

Кар'єра: Жан-Поль Пьотровскі приєднався до Групи Креді Агріколь, почав свою кар'єру в банку «Індосюез» і продовжив її як у Франції, так і за її межами (Люксембург, Саудівська Аравія, Великобританія, Польща) в таких бізнес-напрямках як генеральна аудиторська інспекція, приватний банкінг, корпоративний, роздрібний банкінг, споживче кредитування.

До приїзду в Україну працював віце-президентом польського банку Credit Agricole, де відповідав за стратегічний розвиток, фінансовий та операційний блоки.

З 27 жовтня 2014 року призначений заступником голови правління, в листопаді 2014 року - головним керуючим директором Креді Агріколь Банку.

З 24 березня 2015 року призначений на п'ять років головою правління Креді Агріколь Банку.

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - універсальний банк, власником якого є одна з найбільших фінансових груп Європи - Credit Agricole Group (Франція). Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року і надає повний спектр сучасних банківських послуг корпоративним і приватним клієнтам. Регіональна мережа Банку охоплює всі регіони України і налічує близько 160 точок продажів. CREDIT AGRICOLE також є партнером об'єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера», яка складається з близько 1 000 банкоматів провідних банків України, а його власна мережа нараховує близько 300 АТМ.

CREDIT AGRICOLE займає сильні позиції на ринках автокредитування та споживчого кредитування, успішно просуває зарплатні проекти, видає кредити на придбання житла, приймає вклади населення на привабливих умовах, обслуговує платіжні картки, здійснює грошові перекази і надає ряд інших послуг приватним особам. Крім цього Банк надає повний комплекс послуг для бізнесу, приділяючи особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу.

Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   

 
  

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru