Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Міжнародноа Конференція InsuranceNEXT’UA 2018

 

 Українська Федерація Убезпечення та журнал про цифрову економіку і фінтех Future оголошують про проведення другої некомерційної Міжнародної Конференції InsuranceNEXT’UA 2018.

Другий рік поспіль партнерами Конференції виступають Німецьке (GDV) і Австрійське (VVO) об’єднання страховиків. До організації цьогорічного заходу також запрошені Федерація страхових посередників України та Українські страхові об’єднання.

Друга Міжнародна Конференція InsuranceNEXT’UA 2018 відбуватиметься 14-15 червня 2018р. у конференц-холі «ДЕПО» за адресою: Київ, вул. Антоновича, 52-54.

Формат заходу передбачає участь у тематичних пленарних засіданнях 14-15 червня, а також двосторонні зустрічі впродовж трьох днів з 13 по 15 червня.

Під час конференції буде організовано національну платформу для зустрічей з представниками провідних перестрахових компаній. До участі запрошені страхові та перестрахові компанії України, Німеччини, Швейцарії, Польщі, Італії та інших країн.

 

 

Перший день. 14 червня 12:00 - 18:00

Стратегічні доповіді, візії цифрового майбутнього фінансової галузі, кращі міжнародні фінтех практики, тенденції у сфері захисту споживачів фінансових послуг. Серед запрошених доповідачів представники національних та закордонних регуляторів, експерти міжнародних організацій, лідери вітчизняної фінтех спільноти.

 

Другий день. 15 червня 9:00 - 14:00

Перша сесія. Особисте страхування, страхування життя, накопичувальні продукти, E-Health та супутні технології. Презентація досліджень страхового ринку, прогнозів розвитку галузі та інвестиційних можливостей бізнесу.

Друга сесія. Майнове страхування, інтеграція страхових продуктів у сучасні цифрові технології, впровадження Е-полісу, питання ідентифікації клієнта, міжнародний досвід перестрахування ризиків, програми інвестування в персонал, шляхи просування страхових послуг.

 

З будь-яких питань звертайтесь до Оргкомітету:

www.insurancenext.org.ua

+38 (044) 520‒18‒94

+38 (067) 234‒23‒77

[email protected]

Подяка - медіа партнеру XVI Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики "Ukraine International cup 2018"

Подяка ВД “Україна Бізнес” - медіа партнеру XVI Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики "Ukraine International cup 2018"


 

 

 

 

Шановні медіа партнери!


 

Від імені міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти» та від мене особисто хотіла б подякувати Вам за інформаційну підтримку XVIМіжнародного турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International cup 2018».

 

Завдяки Вашій соціальній відповідальності та небайдужості до спорту цього року нам вдалося зібрати у київському Палаці Спорту близько 8 тисяч глядачів, що є високим показником для спортивних заходів нашої країни. Організаційний комітет турніру отримав позитивні відгуки про наш спортивний захід від спортсменів, тренерів, представників іноземних спортивних делегацій та від представників української влади.

 

Сфера спорту вже багато років знаходиться у занедбаному стані, її фінансування та розвиток не цікавить спортивних керівників. І все що залишається нам з Вами, як небайдужим до долі українського спорту людям, так це співпрацювати на ниві розвитку спорту, разом підтримувати спортивні заходи в Україні. Тільки ми зможемо популяризувати спорт в Україні, привернути увагу громадськості до його проблем та сприяти відновленню важливої сфери нашої країни.

 

Турнір буде транслюватись в понеділок 9 квітня о 16:35 на каналі «UA: Перший».

 

Щиро вдячна за Вашу чуйність та небайдужість до вітчизняного спорту. Сподіваюсь, що ми з Вами зможемо зберегти дружні відносини та співпрацювати у майбутньому.

 

 

 

З повагою,

 

Олімпійська чемпіонка,

 

заслужений майстер спорту,

 

чемпіонка світу,

 

дворазова володарка Кубка світу

 

Стела Захарова


 

Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   

 
  

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
   
"Камелія" квіти від виробника
 
 

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru