Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

«ІнтерАГРО 2016» - найбільший вибір сільгосптехніки від виробників!

 

 

«ІнтерАГРО 2016» - найбільший вибір сільгосптехніки від виробників!

 

За підтримки:

Міністерства аграрної політики та продовольства України,

Національного агентства з підтримки французької економіки Business France

Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA,  FWexpo Heidelberg GmbH, Німеччина.

8-11 листопада 2016 р. в столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться найбільша в Україні 11 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО».

 

«ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання, місце зустрічі лідерів агропромислового комплексу, один з наймасштабніших виставкових проектів, які проводяться в країні, що набув вітчизняного і міжнародного визнання та репутації виставки європейського формату. Це місце зустрічі лідерів агропромислового комплексу, адже виставка присвячена просуванню сучасних технологій в сільськогосподарській галузі та представляє повний спектр сільськогосподарської техніки та новітні науково-технічні розробки.

Понад 300 компаній-учасниць з України та 20 зарубіжних країн (Австрії, Великої Британії, Данії, Ізраїлю, Індії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, Туреччини, Угорщини, Фінляндії, Франції, Чехії) представлять на виставці: сільськогосподарську техніку, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, біоенергетику, органічне та точне землеробство, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг на виставковій площі понад 30 000 кв.м.

 

Учасники виставки  представлять останні новинки найвідоміших світових брендів сільськогосподарської техніки та обладнання, серед яких:

Amazone, Berthoud Agricole, Case, Caterpillar, Claas, Deutz Fahr, Horsch Maschinen, Gaspardo, Gregoire Besson, Great Plains, John Deere, Kuhn, Kockerling, Lemken, Mater Macc, Siloking, New Holland, Poettinger, Vaderstad, Strom-Bednar, Fliegl, Львівагромашпроект та багато інших.

 

Національними експозиціями будуть представлені Німеччина та Франція.

 

Програма ділових заходів виставки «ІнтерАГРО» – унікальне джерело інформації для визначення стратегії подальшого розвитку підприємств.

 

Відомо, що той, хто володіє інформацією, володіє світом. Тож запрошуємо всіх бажаючих отримати необхідні знання на численних семінарах, конференціях, круглих столах, майстер-класах, які будуть проведені в рамках виставки «ІнтерАГРО». Їх тематика формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій та створюється аграріями-практиками у співпраці з ученими, машинобудівниками, фахівцями державних установ і викладачами аграрних навчальних закладів.

Серед яскравих подій виставки - підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні.

Офіційне відкриття 11 міжнародної виставки «ІнтерАГРО» відбудеться 11 листопада 2016 року об 11:00 у павільйоні № 1 Виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул. Салютна, 2-Б).

Години роботи виставки:

8-10 листопада - з 09-00 до 17-00 (вхід для відвідувачів до 16-30),

11 листопада – з 09-00 до 16-00 (вхід для відвідувачів до 15-30).

 

Більш детальна інформація про учасників виставки, програма ділових заходів та замовлення безкоштовного запрошення на сайті: www.interagro.in.ua або за телефонами дирекцій (044) 461 93 68 та (044) 490 64 69.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


































НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru