Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Верховна Рада ухвалила поданий президентом Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення в господарській діяльності».

Верховна Рада ухвалила поданий президентом Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення в господарській діяльності».

Доводиться констатувати, що парламент не підтримав жодної поправки, яку запропонували представники опозиції. Зокрема, при розгляді документа в другому читанні депутати не підтримали враховану Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності поправку, яка доповнювала назву законопроекту словами «правопорушення у сфері службової діяльності».

Крім того, депутати не підтримали низку поправок до проекту, що стосуються декриміналізації статті 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень), за якою екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко засуджена до семи років позбавлення волі. Навколо цієї статті, нагадаємо, велися найбільші суперечки.

Ухвалений закон передбачає відмову від покарання у вигляді позбавлення волі за господарські злочини та скасовує кримінальну відповідальність за ті правопорушення у сфері господарської діяльності, які вже втратили ознаки суспільної небезпеки. За словами віце-прем'єр-міністра України – міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, "наступним кроком на шляху зменшення адміністративного тиску на бізнес і громадян має стати прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу, проект якого вже отримав позитивний висновок Венеціанської комісії». Крім того,на його переконання, потрібно прийняти новий Кодекс про адміністративні правопорушення та провести реформу законодавства, яке регулює діяльність інспекційних органів.

Водночас поряд із оцінками законопроекту як «кроку на шляху поліпшення інвестиційного клімату в Україні, приведення національного законодавства до європейських стандартів захисту прав особистості» висловлювалися й інші, м’яко кажучи, менш схвальні. Так, Олег Тягнибок, голова ВО «Свобода», констатує: "Контрабандисти, рейдери, прихватизатори, розпилювальники державного бюджету та інші близькі сьогоднішній владі "підприємці" зможуть займатися своїми чорними справами без жодного хвилювання, адже єдиним "запобіжником" лишається система сміховинних штрафів".

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru