Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

ФБ «ПЕРСПЕКТИВА» СТАЛА ЛІДЕРОМ ЗА ОБСЯГОМ БІРЖОВИХ ТОРГІВ НА РИНКУ ДЕРЖОБЛІГАЦІЙ

ФБ «ПЕРСПЕКТИВА» СТАЛА ЛІДЕРОМ ЗА ОБСЯГОМ БІРЖОВИХ ТОРГІВ НА РИНКУ ДЕРЖОБЛІГАЦІЙ

 

9 листопада 2012 року обсяг торгів ОВДЗ на ФБ "Перспектива" з початку року досяг 70,7 млрд грн і перевищив аналогічний показник біржі ПФТС(68,7 млрд грн).

"Хочу визнати, що, незважаючи на стійку позитивну динаміку, навіть для нас виявилося певною мірою сюрпризом таке різке зростання обсягу торгів ОВДЗ на біржі в останні місяці, яке дало змогу компенсувати істотне відставання від ПФТС, що спостерігалося в першій половині року, - говорить глава Біржової Ради Едуард Милюшко. - Нагадаю, що станом на 30.06.2012 обсяг торгів ОВДЗ на ПФТС в 2,5 раза перевершував наш. За липень-жовтень нам вдалося наростити ринкову частку в цьому найважливішому сегменті біржових торгів з 28% до 46%, а сьогодні її вже можна оцінити в 51%".

За даними біржі, за 7 торгових сесій листопада обсяг торгів ОВДЗ на ФБ "Перспектива" вже сягнув 12,3 млрд грн, що в 15 разів більше, ніж на біржі ПФТС за той же період.

Після того, як у кінці жовтня ФБ "Перспектива" вже перегнала ПФТС за загальним обсягом торгів фінансовими інструментами, досягнення лідерства і на ринку ОВДЗ стало справою зовсім недовгого часу.

"Динамічне зростання ліквідності на ФБП виявляється не лише  у збільшенні обсягу торгів за рахунок проведення значних угод провідними банками, але і в зростанні кількості угод (біржа вже півроку випереджає ПФТС за цим показником), числа учасників торгів, кількості серій ОВДЗ, що торгуються, тощо. Фактично не буде перебільшенням сказати, що за рахунок організаційних і технологічних новацій біржі і банкам-членам вдалося істотно розширити горизонти цього ринку, - вважає Станіслав Шишков. - В міру ліквідності біржовий ринок держпаперів України зараз уже не настільки відстає від російського, що створювався на ММВБ не один рік за найактивнішою участю держави. У вересні поточного року обсяг торгів на вторинному ринку держоблігацій Московської біржі (без урахування ринку РЕПО) сягнув 376 млрд руб), тобто еквівалент 95 млрд грн. Це в 5,8 раза більше, ніж на ФБП в жовтні, і в 5,1 раза більше, ніж на біржовому ринку України в цілому. Для порівняння: 2009 року обсяг торгів держоблігаціями на ММВБ становив 13 328 млрд руб (еквівалент 3 286 млрд грн), а на біржовому ринку України - 7,9 млрд грн, тобто в 415 разів менше. Позитивна динаміка в наявності, і у нас є до чого прагнути".

 

Довідка про компанію:

Фондова біржа «Перспектива» - технології та надійність. Відразу після створення в 2006 році біржа зайняла провідні позиції на ринку України завдяки активному запровадженню торгових, розрахункових та інформаційних технологій. Біржа першою в Україні реалізувала ринок заявок, легітимний електронний документообіг і стандартизацію форматів укладення біржових договорів (2007), self-listing (2010), надійну й ефективну модель клірингу та розрахунків через спеціалізовану небанківську платіжну систему (2009), зареєструвала специфікації (2011) і запустила в обіг (2012) відсоткові строкові контракти. Універсальний підхід до стимулювання ліквідності та постійна модернізація біржового терміналу дозволяють утримувати лідерство в організації торгів максимально широким переліком фінансових інструментів.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru