Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

В нас з’явиться національний веб-сайт з фінансової грамотності?

 

В нас з’явиться національний веб-сайт з фінансової грамотності?  

Тема створення в Україні національного веб-сайту з фінансової грамотності зібрала за одним столом міжнародних експертів, представників Національного Банку, Нацкомфінпослуг, ВАКС, НКЦПФР, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, державних органів, профільних об’єднань й інших організацій, які переймаються проблемою фінансової грамотності українців. 

 У першій частині круглого столу своїми напрацюваннями з присутніми поділився Шон Манді, міжнародний експерт з фінансової грамотності Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II). Зокрема на прикладі подібних сайтів, що вже створені й працюють в інших країнах, Шон Манді показав, на які головні аспекти варто зважати, що можна брати до уваги, а чого слід остерігатися, як може виглядати сайт, щоб зацікавити українців, яку інформацію повинен містити й на кого бути розрахований. 

 Експерт детально зупинився на простоті, доступності текстів, навігації та самої структури, а також на тому, кому, на його думку, варто долучатися до систематичного наповнення сайту актуальною й цікавою пересічному українцю інформацією. 

 Після виступу Шона Манді між учасниками круглого столу виникла жвава дискусія щодо багатьох питань. Наприклад: на базі якої установи потрібно створювати національний сайт з фінансової грамотності? хто буде його адмініструвати? в який спосіб відбуватиметься обмін інформацією? яка саме інформація потрібна пересічному українцю? як викликати довіру до цього сайту? тощо. 

 Найближчі цілі — створити робочу групу та визначити кінцеву дату роботи над веб-сайтом. Напередодні Шон Манді провів індивідуальні зустрічі з більшістю доповідачів круглого столу, у тому числі зі Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок (5 листопада). 

Під час обговорення роботи кредитних спілок-членів ВАКС у напрямку підвищення фінансової грамотності українців, Шон Манді зацікавився досвідом тренерів з фінансової просвіти, тренінгами й спеціалізованими заходами, наприклад до Міжнародного дня кредитних спілок і Всесвітнього дня заощаджень. Крім того, дізнавшись, що ВАКС під час прес-ланчів й інших заходів звертає увагу журналістів на питання фінансової просвіти, наголосив на суспільній важливості таких кроків.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru