Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Моторне (транспортне) страхове бюро України посилило роботу щодо протидії демпінгу на ринку автоцивільної відповідальності

 

Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) посилило роботу щодо протидії демпінгу на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників в частині систематичного контролю за дотриманням страховиками визначення розмірів страхових платежів відповідно до законодавства.
У квітні 2012 року журналістами ТОВ «Магнолія - ТВ» у ході підготовки сюжету (http://magnolia-tv.com/video/2012-05-01/yak-sn-poslugi-obovyazkovogo-strakhuvannya-tsiv-lno-pravovo-v-dpov-dalnost-yak-ne-p) виявлені факти надання автовласникам пропозиції про зменшення до 30% мінімально допустимої вартості страхового платежу за договором обов’язкового страхування  цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. 
Зазначені пропозиції надавалися агентами, що працюють з припаркованих авто. Страховики, які були емітентами запропонованих агентами полісів, отримали листи від Дирекції МТСБУ з вимогою провести перевірку дотримання їх представниками вимог законодавства при встановленні та отримані страхових премій за договорами обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності, а також вжити заходів по недопущенню застосування інших розмірів страхового платежу, ніж передбачено законодавством, при укладенні договорів з зазначеного виду обов’язкового страхування.

Ці дії є одним із способів реалізації затвердженого Президією МТСБУ від 22.12.11 Плану заходів щодо недопущення демпінгу на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобі.
Заходи щодо недопущення демпінгу на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників проводяться Дирекцією МТСБУ системно. Серед них систематичний моніторинг реклами та проведення виїзних перевірок дотримання страховиками (їх представниками) умов укладання внутрішніх та міжнародних договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, здійснення аналізу правильності розрахунку страхових платежів на підставі інформації Централізованої бази даних МТСБУ і контроль виконання страховиками-членами Бюро рішень органів управління МТСБУ.
Дирекція МТСБУ наголошує: укладення договорів згаданого виду обов’язкового страхування із застосуванням інших розмірів страхового платежу ніж передбачено законодавством є порушенням норм законодавства України, Статуту МТСБУ та умов Договорів про співпрацю між МТСБУ та страховиком. До страховиків, що нехтують цими нормами, Дирекцією Моторного бюро відповідно до її повноважень застосовуються заходи впливу.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru