Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Перший етап збільшення базових гарантійних внесків до фондів МТСБУ закінчено

Перший етап збільшення базових гарантійних внесків до фондів МТСБУ закінчено

Перший етап збільшення базових гарантійних внесків до централізованих страхових резервних фондів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) закінчено. Нові вимоги законодавства виконали 66 страховиків-членів МТСБУ.

Нагадаємо, з 5 листопада 2013 року Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» гарантійний внесок до фонду страхових гарантій МТСБУ встановлено у розмірі не менше за суму еквівалентну 1 млн. євро (було – 300 тис. євро); до фонду захисту потерпілих МТСБУ – не менше за суму еквівалентну 500 тис. євро (було – 100 тис. євро). Страховики, які на 05.11.12 були членами МТСБУ, мають право сформувати необхідний розмір базових гарантійних внесків в два етапи. Перший етап передбачає формування страховиком на 5 листопада 2013 року у відповідному фонді МТСБУ половини коштів, яких недостатньо до встановленого Законом мінімуму.

На 5 листопада 2013 року гарантійний внесок до фонду страхових гарантій сформовано кожним страховиком-повним членом МТСБУ в повному обсязі. Проте на зазначену дату у 28 компаній-членів МТСБУ виникла заборгованість щодо формування необхідного розміру базового гарантійного внеску до фонду захисту потерпілих.

Відповідно до законодавства, страховик, який протягом двох місяців має заборгованість щодо сплати внесків, відрахувань до фондів МТСБУ, втрачає статус асоційованого та/або повного члена МТСБУ.

23 січня 2014 року сім страховиків втратили статус асоційованого члена МТСБУ через заборгованість щодо формування необхідного розміру базового гарантійного внеску до фонду захисту потерпілих (ПАТ «СК «Укргазпромполіс», ПрАТ «СК «ОСТРА», ВАТ «СК «АСТАРТА», ПрАТ «СК «ЛЕММА СІТІ СЕРВЕР», ПрАТ «СК «ЕЙЕМДЖИ ГРУП», ТДВ «СК «НАСТА») та заборгованість щодо оплати членських внесків (ПрАТ «СК «Крона»). Сумарна доля ринку автоцивільної відповідальності за обсягом страхових премій за внутрішніми договорами у 2013 році цих страховиків не перевищує 1,1%.

Раніше повідомлялося, що заяви про припинення членства в МТСБУ подано шістьома компаніями: ПАТ «СК «ЛЕММА» (заява від 26.06.13), ПрАТ «СК «Кримська» (заява від 28.10.13), ПрАТ «СК «Енергорезерв» (заява від 30.10.13), ПрАТ «СК «Крона» (заява від 05.11.13), ПрАТ «СК «Каштан» (заява від 13.11.13) та ПрАТ «СК «Інтер-Експрес» (заява від 27.12.13). Проте непогашену заборгованість понад два місяці щодо оплати членських внесків мала тільки ПрАТ «СК «Крона». Інші компанії простроченої заборгованості на даний час не мають. Сумарна доля ринку автоцивільної відповідальності за обсягом страхових премій за внутрішніми договорами у 2013 році цих страховиків (за виключенням ПрАТ «СК «Крона») не перевищує 0,33%.

Уповноваженим органом прийнято рішення щодо анулювання (відкликання) ліцензії на здійснення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів ТДВ «СК Провіта», ПрАТ «СК «Статус» та ПрАТ «СК «Інкомстрах». Сумарна доля ринку автоцивільної відповідальності за обсягом страхових премій за внутрішніми договорами у 2013 році цих страховиків не перевищує 3,84%.

В повному об’ємі базові гарантійні внески повинні бути сформовані кожним страховиком-членом МТСБУ до 05.11.14.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru