Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Грандіозна виставка Брейгеля у Відні: UNIQA забезпечила ...

 

 

Грандіозна виставка Брейгеля у Відні: UNIQA забезпечила збереження полотн для майбутніх поколінь

 

 

  • UNIQA Insurance Group є одним з головних спонсорів Музею історії мистецтв у Відні

  • Виставка Брейгеля, яка триватиме з 2 жовтня 2018 року до 13 січня 2019 року – результат 6-річних досліджень і одна з найважливіших виставок за всю історію

  • Страхування мистецтва – означає збереження світових шедеврів для майбутнього

  • UNIQA - провідний страховик предметів мистецтва та №1 для колекціонерів в Австрії

 

Дванадцять полотн Пітера Брейгеля Старшого, які складають центральну частину експозиції масштабної виставки, яка відкрилася 2 жовтня у Відні, є одними з найцінніших і найбільш тендітних творів мистецтва, що знаходяться в колекції віденського Музею історії мистецтв. Для їх демонстрації потрібна спеціальна підготовка і знання щодо стану полотн і їх історії. Протягом 6-ти років, UNIQA була партнером Музею з проведення тривалих досліджень і робіт зі збереження та реставрації, проведених в рамках підготовки виставки Брейгеля. З 2012 року, у реставраційних майстернях були поступово вивчені і проаналізовані з наукової точки зору дванадцять полотн великого майстра. Результати цієї роботи лягли в основу першої великої монографічної виставки «Селянський Брейгель».

 

Зобов'язання UNIQA як одного з головних спонсорів Музею історії мистецтв у Відні простягається далеко за рамки безпосереднього захисту полотен під час транспортування і експонування на виставках. «Для нас, страхування - це збереження», - сказала Петра Ейбель, керівник відділу страхування авторських прав UNIQA. «Ми вважаємо себе довгостроковим партнером Музею історії мистецтв, який забезпечує збереження безцінних творів мистецтва для майбутніх поколінь, в тому числі і в сенсі соціальної відповідальності». Підтримка в належному стані дерев'яних панелей Брейгеля є особливо дорогоцінною в силу їх поважного віку, який перевищує 450 років. З трохи більше 40 написаних вручну картин фламандського майстра, частина полотн більше не може перевозитися і більшість з них ніколи не було запозичено для експонування на виставках.

 

Виставка в Віденському Музеї історії мистецтв, де представлено близько 30 живописних полотн і ще 60 ілюстрацій і малюнків, являє собою перший в історії і абсолютно унікальний огляд творчої спадщини великого фламандця.

 

Виставка відкрита для публіки з 2 жовтня 2018 року до 13 січня 2019 року.

 

Покриття всіх ризиків для музейних і приватних колекцій

UNIQA є провідним страховиком Австрії в галузі мистецтва з міжнародним досвідом, який налічує більше 20 років. Філії UNIQA, що надають страхові послуги в галузі мистецтва працюють в Кельні, Цюріху та Лондоні і їх клієнтами є музеї, галереї, різні мистецькі заклади та приватні колекціонери у всьому світі. Той, хто вибирає страхування предметів мистецтва від UNIQA, отримує покриття всіх ризиків, включаючи рекомендації щодо подання предметів свого колекціонера, а також з питань збереження і реставрації. Фахівці UNIQA також можуть допомогти у вирішенні таких питань, як безпечно експонувати роботу і забезпечити оптимальні умови в приміщенні. Для колекціонерів надзвичайно важливо, щоб їх страховий партнер був не просто страховим експертом, але також любив і розумів мистецтво, і поділяв їх пристрасть до колекціонування - це, звичайно ж, обов'язкова умова, необхідна для цього бізнесу.

 

У 2017 році UNIQA застрахувала твори мистецтва на суму понад 29 мільярдів євро.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru